30. 5. 16 20:30 STER1 Felix club Bronx KKK A 9. 6:1 (3:0)
O šest gólů Felixu se podělilo šest hráčů.
Jaroslav Veselý – Jiří Erben, Viktor Hošek, Jiří Karvai, Marek Lisý, Jan Štěpánek, Jakub Svárovský, Radek Troják, Jiří Vitáček, Pavel Žirko vs Tomáš Berg – Petr Dixa, Daniel Hynek, Petr Malý, Michal Radotínský, Michal Radotínský, Ondřej Šlajchrt, Petr Špánek, Martin Žižkovský
43. Jiří Erben
54. Radek Troják
34. Martin Žižkovský 15. Daniel Hynek
23. 5. 16 18:00 SCBEC Borussia Bubeneč Felix club 8. 4:2 (1:1)
Velmi vyrovnaný zápas, kde domácí měli výhodu hráče Stibora, který byl rozdílový.
Borussia Bubeneč Felix club
Vladimír Stibora – Petr Klouček, Tomáš Plaček, Petr Plášil, Michal Rada, Roman Venc vs Jaroslav Veselý – Jiří Erben, Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Jiří Karvai, Marek Lisý, Jan Štěpánek, Jakub Svárovský, Radek Troják, Pavel Žirko
21., 37. Vladimír Stibora
53., 57. Petr Klouček
12. Jiří Erben
59. Pavel Žirko
16. 5. 16 20:15 METE1 Felix club Banditi z Palmovky 7. 3:1 (2:0)
Hosté měli mnoho šancí, ale dokázali proměnit pouze jedinou. To domácí byli produktivní a díky tomu vyhráli.
Felix club Banditi z Palmovky
Jaroslav Veselý – Jiří Erben, Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Marek Lisý, Jan Štěpánek, Jakub Svárovský, Jiří Vitáček, Pavel Žirko vs Kamil Luzar – Petr Banot, Martin Beránek, Zdeněk Fusek, Ivo Kokinda, Jakub Kymr, David Lehkoživ, Lukáš Nebel, Libor Picek, Vladimír Zalabák
9., 34. Pavel Žirko
11. Jiří Erben
56. David Lehkoživ
10. 5. 16 20:45 MIKU2 Banana Chiquíta Felix club 6. 0:3 (0:1)
Utkání dobré úrovně a jednoznačného průběhu skončilo vítězstvím týmu Felix Club. Trnka
Banana Chiquíta Felix club
František Kouba – Jakub Erber, Ondřej Petrželka, Tomáš Rieger, Petr Šindelář, Lukáš Sýkora, Jan Vojtěch, Jan Zelenka vs Jaroslav Veselý – Jiří Erben, Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Jiří Karvai, Marek Lisý, Jan Štěpánek, Jakub Svárovský, Pavel Žirko
28. Jakub Svárovský
44. Jiří Karvai
3. 5. 16 18:00 MALES Felix club S nadhledem 5. 7:4 (3:1)
Zápas dvou zcela odlišných týmů. Na straně domácích jedenáct zcela vyrovnaných hráčů. Hosté bez střídání a one man show Jana Bláhy. Felix dal rychlé tři góly a pak díky silné střídačce udržoval kontrolu nad utkáním. V závěru se soustředil na hlídání Jana Bláhy, kterému i za cenu faulů nedovolil vyrovnat. Radek Matoušek, Petr Žižka
Felix club S nadhledem
Marek Lisý – Jiří Erben, Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Jan Mikyska, Jan Štěpánek, Jakub Svárovský, Radek Troják, Jaroslav Veselý, Jiří Vitáček, Pavel Žirko vs Karel KřížekDalibor Bláha, Jan Bláha, Marek Gerschon, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák
17., 32., 50., 60. Jan Bláha
18. 4. 16 18:45 BIHOR R.I.P. B Felix club 4. 1:5 (0:1)
První půle byla vyrovnaná, ale domácí skoro nevystřelili na branku. Druhý poločas byl jasnou záležitostí v podání hostů. Petr Janda, Roman Marcelis
R.I.P. B Felix club
Jan Jelínek – Tomáš Bím, David Gabriel, Michal Kočí, Jiří Němec, Martin Poláček, Jakub Roček vs Jaroslav Veselý – Jiří Erben, Jaroslav Hněvkovský, Marek Lisý, Jan Mikyska, Jakub Svárovský, Radek Troják, Jiří Vitáček, Pavel Žirko
46. Michal Kočí 23., 31., 33., 44., 59. Jiří Erben
11. 4. 16 20:30 STER3 Felix club Nikdo nikde 3. 6:0 k.
5. 4. 16 20:45 MIKU2 Lucián FC B Felix club 2. 3:4 (2:2)
V první půli nervózní utkání, kde si hráči více všímali soupeře než balonu. Po domluvě s kapitány o poločase se hra zklidnila a začal se hrát pohledný zápas. Nakonec vyhrálo šťastnější mužstvo, více by zápasu slušela remíza. Leoš Knap, Jan Šulc
Lucián FC B Felix club
Jan Dovolil – Pavel Hašek, Jiří Hloušek, Ondřej Malátek, Daniel Mendel, Pavel Mrňa, Pavel Slánský, Ondřej Vecheta vs Marek Lisý – Jiří Erben, Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Jiří Karvai, Jan Štěpánek, Jakub Svárovský, Radek Troják, Jiří Vitáček, Pavel Žirko