Jan Dovolil – David Davídek, Pavel Hašek, Jiří Hloušek, Ondřej Malátek, Pavel Mrňa, Pavel Slánský, Luboš Vaculík, Ondřej Vecheta vs Tomáš Berg – Petr Dixa, Daniel Hynek, Lukáš Kencl, Petr Malý, Michal Radotínský, Michal Radotínský, Ondřej Šlajchrt, Petr Špánek, Martin Žižkovský
12., 33., 40., 41., 51., 60. Petr Dixa
19. Lukáš Kencl
21., 35., 42. Martin Žižkovský
6. 6. 16 18:00 SCBEC Borussia Bubeneč Lucián FC B 10. 3:3 (1:1)
Od začátku utkání se zápas vyvíjel v remízovém duchu, ale když hosté po půli zabrali a přidali dvě branky, tak nic nenaznačovalo, že to soupeř dotáhne k remíze. Ale přece se oba týmy podělily o bod, a řekl bych zaslouženě.
Borussia Bubeneč Lucián FC B
Milan Golka – Marek Fotta, Marcel Mráz, Tomáš Plaček, Marek Plášil, Petr Plášil, Michal Rada, Vladimír Stibora, Roman Venc vs Jan Dovolil – David Davídek, Pavel Hašek, Jiří Hloušek, Ondřej Malátek, Pavel Mrňa, Pavel Slánský, Ondřej Vecheta
21., 54., 58. Vladimír Stibora 14., 35., 46. Pavel Slánský
30. 5. 16 20:15 METE1 Lucián FC B Banditi z Palmovky 9. 2:6 (1:3)
Vyrovnané utkání, které v závěru vyšlo lépe Banditům. Michal Antonický, Pavel Řezáč
Lucián FC B Banditi z Palmovky
Jan Dovolil – Pavel Hašek, Jiří Hloušek, Pavel Mrňa, Pavel Slánský, Luboš Vaculík, Ondřej Vecheta vs Kamil Luzar – Daniel Andrlík, Petr Banot, Martin Beránek, Vasil Boev, Zdeněk Fusek, David Horáček, Ivo Kokinda, Jakub Kymr, David Lehkoživ, Lukáš Nebel, Libor Picek, Martin Vančík, Bohuš Viger, Vladimír Zalabák
16., 31. Pavel Slánský 6., 12., 23., 52. Vasil Boev
57. Libor Picek
58. Martin Vančík
24. 5. 16 20:45 MIKU1 Banana Chiquíta Lucián FC B 8. 4:3 (2:2)
Dobré utkání ve vysokém tempu vyhrál šťastnější tým. Husák
Banana Chiquíta Lucián FC B
František Kouba – Jakub Erber, Karel Kejval, Tomáš Rieger, Petr Šindelář, Lukáš Sýkora, Jan Vojtěch, Jan Zelenka vs Jan Dovolil – Jiří Hloušek, Ondřej Malátek, Daniel Mendel, Pavel Mrňa, Luboš Vaculík, Ondřej Vecheta
3. Lukáš Sýkora
14., 46. Jan Zelenka
53. Petr Šindelář
18. Ondřej Vecheta
30. Ondřej Malátek
37. Jiří Hloušek
17. 5. 16 19:30 MIKU4 Lucián FC B S nadhledem 7. 4:5 (1:2)
Hosté měli více ze hry, vedli o gól v poločase a po zbytek utkání si tento náskok udržovali. Domácí tlačili ale nestačilo to ani na bod. Husák
Lucián FC B S nadhledem
Jan Dovolil – David Davídek, Jiří Hloušek, Ondřej Malátek, Daniel Mendel, Pavel Mrňa, Luboš Vaculík, Ondřej Vecheta vs Pavel Gerschon – Dalibor Bláha, Jan Bláha, Karel Křížek, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák
29. Pavel Mrňa
32. Ondřej Vecheta
34. Ondřej Malátek
45. Jiří Hloušek
1., 45., 56., 57. Jan Bláha
16. Dalibor Bláha
9. 5. 16 19:45 HRAB3 R.I.P. B Lucián FC B 6. 1:2 (1:1)
Utkání jsem z počátku očekával divoké, ale hra byla jiná. Lucián zvítězil, protože to chtěl víc. Utkání bylo v tempu a neslo se v dobrém duchu.
R.I.P. B Lucián FC B
Jan Jelínek – Tomáš Bím, David Gabriel, Martin Horyna, Jiří Němec, Vojtěch Patočka, Martin Poláček vs Jan Dovolil – Jiří Hloušek, Ondřej Malátek, Daniel Mendel, Luboš Vaculík, Ondřej Vecheta
23. Martin Horyna 4., 56. Daniel Mendel
2. 5. 16 20:30 STER2 Lucián FC B Nikdo nikde 5. 6:0 k.
18. 4. 16 20:45 DEKAN Speciál Bráník B Lucián FC B 4. 6:4 (1:3)
Hosté měli výborný začátek a v poločase vedli již o dvě branky. Domácí dokázali ve druhém poločase výsledek otočit ve svůj prospěch. Utkání nadprůměrné kvality hrané s maximálním nasazením. Zasloužená výhra domácích. Čestmír Pavlásek, Zdeněk Budín
Speciál Bráník B Lucián FC B
Jan Ropický – Michal Baroch, Ondřej Dvořák, Jiří Kotáb, Jonáš Navrátil, Daniel Prokop, Jiří Šabatka, Zdeněk Slavíček, Petr Vanko vs Jan Dovolil – David Davídek, Pavel Hašek, Jiří Hloušek, Ondřej Malátek, Daniel Mendel, Pavel Mrňa, Pavel Slánský, Ondřej Vecheta
17. Pavel Slánský
11. 4. 16 20:45 DEKAN Litrpůl FC Lucián FC B 3. 3:5 (2:2)
Velké nasazení a bojovnost obou mužstev. Větší klid v koncovce měl Lucián.
Litrpůl FC Lucián FC B
Daniel Čech – Aleš Hlaváč, Karel Horák, Jakub Hrazdil, Vladimír Hruška, Peter Munduch, Jan Omasta, Jan Vávra, Jiří Zach vs Jan Dovolil – Jaroslav Chalaš, David Davídek, Pavel Hašek, Jiří Hloušek, Ondřej Malátek, Pavel Mrňa, Pavel Slánský, Luboš Vaculík, Ondřej Vecheta
14. Jiří Zach
19. Aleš Hlaváč
51. Jan Vávra
8., 28., 55. Pavel Slánský
33. Jiří Hloušek
49. Pavel Mrňa
5. 4. 16 20:45 MIKU2 Lucián FC B Felix club 2. 3:4 (2:2)
V první půli nervózní utkání, kde si hráči více všímali soupeře než balonu. Po domluvě s kapitány o poločase se hra zklidnila a začal se hrát pohledný zápas. Nakonec vyhrálo šťastnější mužstvo, více by zápasu slušela remíza. Leoš Knap, Jan Šulc
Lucián FC B Felix club
Jan Dovolil – Pavel Hašek, Jiří Hloušek, Ondřej Malátek, Daniel Mendel, Pavel Mrňa, Pavel Slánský, Ondřej Vecheta vs Marek Lisý – Jiří Erben, Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Jiří Karvai, Jan Štěpánek, Jakub Svárovský, Radek Troják, Jiří Vitáček, Pavel Žirko