16. 5. 16 20:30 STER2 Bronx KKK A Speciál Bráník B 7. 3:2 (0:1)
Tomáš Berg – Petr Dixa, Daniel Hynek, Lukáš Kencl, Tomáš Klofát, Petr Malý, Michal Radotínský, Michal Radotínský, Ondřej Šlajchrt, Petr Špánek, Martin Žižkovský vs Jan Ropický – Michal Baroch, Jiří Kotáb, Jonáš Navrátil, Daniel Prokop, Jiří Šabatka, Zdeněk Slavíček, Petr Vanko
44. Martin Žižkovský
14., 51. Jonáš Navrátil 46. Jan Ropický
9. 5. 16 20:15 zzSANC3 Speciál Bráník B Nikdo nikde 6. 6:0 k.
2. 5. 16 18:00 SCBEC Borussia Bubeneč Speciál Bráník B 5. 3:4 (1:3)
Vyhecované utkání vysoké fotbalové úrovně. Obě mužstva dobře kombinovala, ale hosté byli produktivnější a díky tomu vyhráli. Jakub Marianovský, Matěj Görner
Borussia Bubeneč Speciál Bráník B
Milan Golka – Marek Mach, Marcel Mráz, Tomáš Plaček, Marek Plášil, Petr Plášil, Michal Rada, Roman Venc vs Jiří Šabatka – Michal Baroch, Ondřej Dvořák, Jiří Kotáb, Jonáš Navrátil, Daniel Prokop, Zdeněk Slavíček, Petr Vanko
3., 47. Marek Mach
38. Michal Rada
9. Zdeněk Slavíček
14. Michal Baroch
25., 59. Ondřej Dvořák
18. 4. 16 20:45 DEKAN Speciál Bráník B Lucián FC B 4. 6:4 (1:3)
Hosté měli výborný začátek a v poločase vedli již o dvě branky. Domácí dokázali ve druhém poločase výsledek otočit ve svůj prospěch. Utkání nadprůměrné kvality hrané s maximálním nasazením. Zasloužená výhra domácích. Čestmír Pavlásek, Zdeněk Budín
Speciál Bráník B Lucián FC B
Jan Ropický – Michal Baroch, Ondřej Dvořák, Jiří Kotáb, Jonáš Navrátil, Daniel Prokop, Jiří Šabatka, Zdeněk Slavíček, Petr Vanko vs Jan Dovolil – David Davídek, Pavel Hašek, Jiří Hloušek, Ondřej Malátek, Daniel Mendel, Pavel Mrňa, Pavel Slánský, Ondřej Vecheta
17. Pavel Slánský
11. 4. 16 20:15 METE1 Banditi z Palmovky Speciál Bráník B 3. 3:1 (2:0)
Hra byla po celý zápas vyrovnaná. Větší množství šancí si však vytvořili domácí a zaslouženě tak vyhráli. Ondřej Sejk, Vojtěch Liška
Banditi z Palmovky Speciál Bráník B
Kamil Luzar – Daniel Andrlík, Petr Banot, Zdeněk Fusek, David Horáček, Ivo Kokinda, Jakub Kymr, Lukáš Nebel, Martin Vančík vs Michal Baroch – Ondřej Dvořák, Robert Hájek, Jiří Kotáb, Jonáš Navrátil, Daniel Prokop, Jan Ropický, Zdeněk Slavíček, Petr Vanko
9. Daniel Andrlík
25. Petr Banot
51. Lukáš Nebel
60. Jonáš Navrátil
4. 4. 16 20:45 DEKAN Speciál Bráník B Litrpůl FC 2. 6:1 (2:1)
Svižné utkání, které opět ukázalo, jak je důležitá střídačka. Již v prvním poločase odstoupil hráč hostů se zraněním a bez možnosti střídat a s dobrým výkonem gólmana hosté drželi krok. V posledních pěti minutách ale totálně propadli. Roman Hlinák, Stanislav Petroušek
Speciál Bráník B Litrpůl FC
Michal Baroch – Ondřej Dvořák, Jiří Kotáb, Jonáš Navrátil, Daniel Prokop, Jan Ropický, Zdeněk Slavíček, Petr Vanko vs Daniel Čech – Aleš Hlaváč, Karel Horák, Jakub Hrazdil, Peter Munduch, Jakub Valta, Jiří Zach
2. Jakub Hrazdil
21. 3. 16 20:45 MIKU4 Banana Chiquíta Speciál Bráník B 1. 2:5 (0:2)
Bráník byl lepším týmem, vytvořil si tříbrankový náskok, ale Banana se po změně stran během minuty vrátila do zápasu, když dvakrát skórovala. Bráník opět zapnul a zaslouženě dovedl utkání do vítězného konce. Čapla
Banana Chiquíta Speciál Bráník B
František Kouba – Karel Kejval, Hynek Mrázek, Tomáš Rieger, Petr Šindelář, Lukáš Sýkora, Jan Vojtěch, Radek Vojtěch, Jan Zelenka vs Jan Ropický – Michal Baroch, Ondřej Dvořák, Robert Hájek, Jiří Kotáb, Daniel Morávek, Daniel Prokop, Zdeněk Slavíček