Po 18.4.16 19:30 BECH Premiéra TV - Nowatron MSG   (VL2A)
Po 18.4.16 20:45 BECH Admira 97 Hervis sport 1.FC   (HL7B)

14. 6. 16 19:30 MIKU3 MC Blázinec Dromedarians Praha 11. 2:6 (1:2)
Domácí hráli ve čtyřech, přesto byli vyrovnaným soupeřem, hlavně v první půli.
Michal Rábl – Lukáš Kratochvíl, Petr Mikeš, René Pacák, Patrik Vágner vs Jiří Červený – Jozef Chudý, Radim Furjel, Josef Jasenský, Michal Koval, Martin Kožár, Róbert Šišaj, Petr Viliš
2. Martin Kožár
14., 55. Radim Furjel
45., 57., 59. Michal Koval
2. 6. 16 19:00 MOTO2 Dromedarians Praha La Famiglia 10. 0:3 (0:0)
Pro diváka velice krásné a čisté utkání. Nebyla nouze o gólové šance a krásné kombinace. Ve druhé půli již byla znát fyzická únava týmu Dromedarians, který neměl ani jednoho náhradníka. La Famiglia postupně získávala herní převahu a díky proměněným šancím vyšla z utkání jako ten šťastnější tým. Jakub Hon, Richard Stránský
Dromedarians Praha La Famiglia
Jiří Červený – Jozef Chudý, Radim Furjel, Josef Jasenský, Michal Koval, Róbert Šišaj vs Michal Koudelka – Carlo Maria Maione, Martin Průša, Jan Roubíček, Jiří Šimral, Jakub Sochor, Jan Vejlupek, Jan Zuna, Jan Zuna, Matěj Zuna
41. Jan Zuna
46. Jan Roubíček
48. Jakub Sochor
26. 5. 16 19:00 MOTO1 Koloušci AK Dromedarians Praha 9. 4:1 (3:0)
Pěkný zápas v rychlém tempu, který ovládli Koloušci.
Koloušci AK Dromedarians Praha
Vojtěch Dvořák – František Barták, Libor Basík, Marek Buchta, Jiří Růžička, Štěpán Šiška, Václav Slunka, Jaroslav Teplan vs Jiří Červený – Jozef Chudý, Radim Furjel, Josef Jasenský, Róbert Kočiš, Michal Koval, Martin Kožár, Róbert Šišaj, Petr Viliš
18. Marek Buchta
22. František Barták
24. Jaroslav Teplan
41. Jiří Růžička
33. Martin Kožár
19. 5. 16 17:00 ZAK Dromedarians Praha Inter Bubeneč 8. 1:7 (1:5)
Hosté v prvním poločase ničili svého soupeře. Ve druhé půli se už jen dohrávalo.
Dromedarians Praha Inter Bubeneč
Jiří Červený – Jozef Chudý, Radim Furjel, Josef Jasenský, Michal Koval, Martin Kožár, Petr Pištěk, Róbert Šišaj, Petr Viliš vs Aleš Hnízda – Josef Beneš, Ondřej Čmelík, Antonín Greschner, Pavel Kalandra, Tomáš Langer, Karel Pohan, Jaroslav Radovnický, Bohuslav Stalmach, Pavel Viochna
27. Martin Kožár 10., 20., 22., 56., 57. Jaroslav Radovnický
25. Pavel Kalandra
29. Karel Pohan
12. 5. 16 19:30 CESMI Fugas CF A Dromedarians Praha 7. 4:5 (3:3)
Krásné technicky bojovné utkání, kdy se skóre přelévalo ze strany na stranu. Výhru si hosté zasloužili.
Fugas CF A Dromedarians Praha
Tomáš Peterka – Jiří Bialek, Jan Chochola, Radek Fál, Jan Jilma, Jan Klozar, Jaroslav Šamánek, Jan Šváb vs Jiří Červený – Jozef Chudý, Radim Furjel, Josef Jasenský, Róbert Kočiš, Michal Koval, Martin Kožár, Petr Viliš
10. Jiří Bialek
12., 50. Jaroslav Šamánek
27. Jan Klozar
6., 21., 41. Martin Kožár
25. Radim Furjel
47. Michal Koval
5. 5. 16 19:00 MOTO2 Dromedarians Praha Footside 6. 1:3 (1:0)
Domácí výborně bránili a vyráželi do rychlých protiútoků. V první půli hosté na jejich obranu nedokázali vyzrát a ztráceli jednu branku. Ve druhé půli však hosté zabrali a zaslouženě otočili skóre ve svůj prospěch.
Dromedarians Praha Footside
Jiří Červený – Josef Jasenský, Michal Koval, Martin Kožár, Petr Pištěk, Róbert Šišaj, Petr Viliš vs Petr Schorsch – Martin Bednařík, Jakub Grünbaum, Lukáš Kopal, Ondřej Michalčík, Milan Rezek, Vojtěch Šafránek, Miloš Valek, Jan Zábrodský
15. Michal Koval 33. Martin Bednařík
46. Jan Zábrodský
54. Vojtěch Šafránek
26. 4. 16 20:45 BECH Dromedarians Praha Tatran Válec 5. 3:5 (3:2)
Tatran Válec působil kompaktnějším dojmem a zdálo se, že má i více fyzických sil. Procházka
Dromedarians Praha Tatran Válec
Jiří Červený – Radim Furjel, Josef Jasenský, Martin Kožár, Petr Pištěk, Róbert Šišaj, Petr Viliš vs Roman Dobiáš – Marek Dastych, Petr Dlouhý, Petr Houra, Filip Koudelka, Rastislav Malý, David Michajlov, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák
41. Rastislav Malý
19. 4. 16 19:30 MIKU3 Albuquerque tuplaks Dromedarians Praha 4. 6:0 (3:0)
Zasloužená výhra domácích, kteří po celou dobu kontrolovali průběh utkání. Trnka
Albuquerque tuplaks Dromedarians Praha
Martin Bouška – David Glynn, Jan Holý, Gabriel Kaprál, Tomáš Kováč, Martin Šimoník, Zdeněk Stejskal, Vladimír Topič vs Jiří Červený – Radim Furjel, Josef Jasenský, Róbert Kočiš, Martin Kožár, Róbert Šišaj, Petr Viliš
11. Jan Holý
19., 42., 59. Martin Šimoník
26. David Glynn
49. Vladimír Topič
7. 4. 16 19:00 MOTO2 Dromedarians Praha AG team 3. 7:2 (4:1)
Tým Dromedarians měl utkání po celou dobu plně pod kontrolou. AG team hrozil pouze z občasných protiútoků, zápas gólově ovládl Michal Koval. Melíšek
Dromedarians Praha AG team
Jiří Červený – Radim Furjel, Josef Jasenský, Michal Koval, Martin Kožár, Petr Pištěk, Róbert Šišaj vs Jan Kubr – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Martin Kosour, Jakub Milner, Martin Mitro, Adam Narwa, Karel Ouška, Dominik Šír
3., 14., 25., 36. Michal Koval
7., 57. Martin Kožár
48. Radim Furjel
2. Martin Kosour
49. Jakub Milner
31. 3. 16 19:30 HOSTI Parní válec Dromedarians Praha 2. 1:1 (0:1)
Zasloužená remíza. Na kecy vyhráli domácí. Šaróka
Parní válec Dromedarians Praha
Jan Bičík – Denis Gusarenko, Dominik Jůda, David Kašpar, David Müller, Jan Novotný, Jindřich Rodovský, Josef Stejskal, Lukáš Svoboda vs Jiří Červený – Jozef Chudý, Radim Furjel, Josef Jasenský, Martin Kožár, Petr Pištěk, Róbert Šišaj
58. Jan Novotný 27. Martin Kožár
22. 3. 16 19:30 MIKU2 Dromedarians Praha Notorkros FK 1. 4:0 (3:0)
Výsledek je pro Notorkros FK krutý. Celý zápas byl vyrovnaným soupeřem, ale rozhodla produktivita Dromedarians Praha. Tomáš Pechar, Stanislav Petroušek
Dromedarians Praha Notorkros FK
Jiří Červený – Radim Furjel, Josef Jasenský, Michal Koval, Martin Kožár, Petr Pištěk, Róbert Šišaj, Petr Viliš vs Jan Šimeček – Tomáš Bechtold, Jan Dvořáček, Jiří Hofman, Tomáš Hromek, Josef Kostka, Marek Lisý, Tomáš Veselý, Svatoslav Zajíček