Po 2.5.16 19:30 BECH Premiéra TV - Nowatron PH Servis   (VL2A)
Po 2.5.16 20:45 BECH Admira 97 Klub odložených mužů   (HL7B)
Po 23.5.16 19:00 P2 Šrot FC Tatra 04   (HL2A)
Po 23.5.16 20:15 P2 Deko Libčice FC   (HL2A)
Po 20.6.16 19:00 MOTO2 Premiéra TV - Nowatron Ekonom WT VET   (VL2A)
Po 20.6.16 20:15 MOTO2 Torolka Green shock FC   (HL5A)

14. 6. 16 19:30 MIKU1 Koloušci AK Fugas CF A 11. 3:6 (1:2)
Domácí v prvním poločase promarnili několik velkých šancí a nakonec hosté první půli vyhráli. Ve druhém poločase už Fugas dominoval, když domácí odešli psychicky.
Koloušci AK Fugas CF A
Vojtěch Dvořák – František Barták, Marek Buchta, Tomáš Fišer, Jan Jašek, Jiří Růžička, Štěpán Šiška, Václav Slunka, Jaroslav Teplan vs Tomáš Peterka – Jiří Bialek, Radek Fál, Jan Jilma, Jan Klozar, Jaroslav Šamánek, Jan Šváb, Petr Švestka
5. František Barták
58., 58. Jiří Růžička
12., 38. Jan Šváb
18., 53. Jan Klozar
46., 49. Jaroslav Šamánek
2. 6. 16 19:00 MOTO3 Footside Koloušci AK 10. 3:4 (1:3)
Velice vyrovnané utkání v rychlém tempu rozhodla lepší střelecká muška hostů.
Footside Koloušci AK
Petr Schorsch – Jakub Grünbaum, Lukáš Kopal, Petr Lžičař, Ondřej Michalčík, Milan Rezek, Vojtěch Šafránek, Jan Zábrodský vs Vojtěch Dvořák – Marek Buchta, Tomáš Fišer, Jan Jašek, Vladislav Kašpar, Jiří Růžička, Štěpán Šiška
19. Vojtěch Šafránek
31., 53. Jan Zábrodský
55 Petr Lžičař 10. Vladislav Kašpar
16. OG
29. Jiří Růžička
46. Marek Buchta
26. 5. 16 19:00 MOTO1 Koloušci AK Dromedarians Praha 9. 4:1 (3:0)
Pěkný zápas v rychlém tempu, který ovládli Koloušci.
Koloušci AK Dromedarians Praha
Vojtěch Dvořák – František Barták, Libor Basík, Marek Buchta, Jiří Růžička, Štěpán Šiška, Václav Slunka, Jaroslav Teplan vs Jiří Červený – Jozef Chudý, Radim Furjel, Josef Jasenský, Róbert Kočiš, Michal Koval, Martin Kožár, Róbert Šišaj, Petr Viliš
18. Marek Buchta
22. František Barták
24. Jaroslav Teplan
41. Jiří Růžička
33. Martin Kožár
17. 5. 16 19:30 MIKU1 Albuquerque tuplaks Koloušci AK 8. 3:8 (2:3)
Celkově jednoznačný zápas v režii hostů. Utkání odehráno v duchu fair play.
Albuquerque tuplaks Koloušci AK
Tomáš Kováč – Gabriel Kaprál, Martin Šimoník, Jiří Smitka, Zdeněk Stejskal, Vladimír Topič vs Vojtěch Dvořák – Marek Buchta, Tomáš Fišer, Jan Jašek, Vladislav Kašpar, Jiří Růžička, Štěpán Šiška, Václav Slunka, Jaroslav Teplan
49. Jan Jašek
10. 5. 16 19:45 HRAB2 Koloušci AK AG team 7. 6:2 (3:0)
Domácí zaslouženě zvítězili, náskok si vytvořili v prvním poločase a ve druhém ho s přehledem udrželi a i navýšili. Vostarek
Koloušci AK AG team
Jiří Růžička – František Barták, Libor Basík, Marek Buchta, Tomáš Fišer, Jan Jašek, Vladislav Kašpar, Dominik Petko, Štěpán Šiška, Václav Slunka, Jaroslav Teplan vs Jan Kubr – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Luboš Harašta, Martin Kosour, Jakub Milner, Martin Mitro, Dominik Šír
8. František Barták
23. Tomáš Fišer
28., 51., 52. Jaroslav Teplan
37. Štěpán Šiška
33. Libor Brůna
50. Jakub Milner
3. 5. 16 20:15 ZABEH Parní válec Koloušci AK 6. 1:3 (0:0)
Vyrovnané utkání. Rozhodly školácké chyby domácích. Vostarek
Parní válec Koloušci AK
Jan Bičík – Dominik Jůda, David Müller, Jindřich Rodovský, Václav Semenec, Josef Stejskal, Lukáš Svoboda vs Štěpán Šiška – Libor Basík, Marek Buchta, Vojtěch Dvořák, Tomáš Fišer, Jan Jašek, Dominik Petko, Václav Slunka, Jaroslav Teplan
33. Lukáš Svoboda 35. Libor Basík
56. Marek Buchta
57. Jaroslav Teplan
26. 4. 16 19:30 MIKU2 Koloušci AK Notorkros FK 5. 5:3 (2:2)
Vyrovnané utkání bohaté na šance. Vyhrál šťastnější tým. Tomáš Hettner, Radek Sahula
Koloušci AK Notorkros FK
Vojtěch Dvořák – František Barták, Marek Buchta, Tomáš Fišer, Jan Jašek, Vladislav Kašpar, Štěpán Šiška, Václav Slunka vs Jan Šimeček – Tomáš Bechtold, Jan Dvořáček, Tomáš Hromek, Josef Kostka, Jaroslav Novák, Tomáš Sába, Ondřej Vildman, Miroslav Vojtech, Svatoslav Zajíček
20., 24., 37., 39., 58. František Barták 19., 35. Jaroslav Novák
28. Tomáš Bechtold
19. 4. 16 20:15 STOD MC Blázinec Koloušci AK 4. 0:8 (0:3)
Přesvědčivé vítězství mužstva Koloušci. Plucar
MC Blázinec Koloušci AK
Jan Paszyc – Ludvík Bruckner, Lukáš Kratochvíl, Petr Mikeš, René Pacák, Michal Rábl vs Vojtěch Dvořák – Libor Basík, Marek Buchta, Tomáš Fišer, Jan Jašek, Vladislav Kašpar, Dominik Petko, Jaroslav Teplan
1., 3., 50., 55. Jaroslav Teplan
13., 32., 56. Dominik Petko
34. Vladislav Kašpar
7. 4. 16 19:00 MOTO3 Koloušci AK La Famiglia 3. 2:6 (0:2)
V poklidném utkání si hostující celek celkem v pohodě došel pro zasloužené vítězství.
Koloušci AK La Famiglia
Vojtěch Dvořák – Libor Basík, Marek Buchta, Vladislav Kašpar, Dominik Petko, Štěpán Šiška, Václav Slunka vs Petr Dvořák – Martin Průša, Jakub Sochor, Michal Sochor, Pavel Sochor, Jan Vejlupek, Jan Zuna, Jan Zuna, Matěj Zuna
32. Libor Basík
48. Štěpán Šiška
4. Pavel Sochor
5., 43., 53. Jan Zuna
35. Jan Vejlupek
45. Matěj Zuna
29. 3. 16 20:45 BECH Tatran Válec Koloušci AK 2. 6:1 (3:1)
Hosté se sice ujali vedení z první šance, ale byla to jejich poslední radost v zápase. Bojovné utkání se spoustou soubojů rozhodla schopnost domácích proměňovat šance. Pavel Poplužník, Marek Daneziev
Tatran Válec Koloušci AK
Roman Dobiáš – Marek Dastych, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Rastislav Malý, David Michajlov, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák vs Vojtěch Dvořák – František Barták, Libor Basík, Marek Buchta, Tomáš Fišer, Jan Jašek, Vladislav Kašpar, Štěpán Šiška, Jaroslav Teplan
9. Vilém Hanzlík
14., 26., 49., 51. Petr Ondřejíček
32. Pavel Pastorčák
3. Jaroslav Teplan
24. 3. 16 19:30 MIKU3 Inter Bubeneč Koloušci AK 1. 3:0 (0:0)
Vyrovnané utkání rozhodl Inter v poslední desetiminutovce, když 2x sám skóroval a poslední trefu získal za přispění Koloušků. Čapla J., Čapla M.
Inter Bubeneč Koloušci AK
Aleš Hnízda – Josef Beneš, Ondřej Čmelík, Antonín Greschner, Jaroslav Kuneš, Tomáš Langer, Jaroslav Radovnický, Bohuslav Stalmach vs Vojtěch Dvořák – Marek Buchta, Tomáš Fišer, Jan Jašek, Štěpán Šiška, Václav Slunka, Jaroslav Teplan