Ne 26.6.16 13:45 P1 Sever 1.FC Banzai   (HL6K)

18. 6. 16 11:15 BECH Hypochondři Sen Černý Most II PG 11. 4:2 (2:1)
Radim Hanzlík – Jaroslav Béreš, Michal Hejč, Jan Martinec, Martin Peňáz, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Richard Trelo vs Tomáš Kebísek – Ondřej Bambas, Ondřej Fencl, František Hamouz, Lukáš Hamouz, Martin Horvát, Petr Kolář, Michal Koščo
22. Lukáš Hamouz
45. Michal Koščo
47. Martin Horvát
4. 6. 16 08:45 BECH Sen Černý Most II PG SAS fans 10. 0:1 (0:0)
Domácí byli v první půli lepším týmem, ale nedokázali proměnit žádnou svou šanci. Poté hosté hru srovnali a podařilo se jim skórovat a nakonec jim jediný gól stačil na vítězství. Michal Pešek, Zdeněk Schlibener
Sen Černý Most II PG SAS fans
Lukáš Hamouz – Ondřej Bambas, Ondřej Fencl, František Hamouz, Martin Horvát, Pavel Jányš, Petr Kolář, Michal Koščo vs Slavomír Giertli – Peter Giertli, Aleš Glazar, Josef Hudeček, Jiří Šenk, Richard Šubrt, Václav Tejml, František Vrána
37. Jiří Šenk
28. 5. 16 08:45 BECH Devils of Zderaz Sen Černý Most II PG 9. 2:6 (1:4)
Utkání průměrné úrovně, ve kterém zvítězili produktivnější hosté.
Devils of Zderaz Sen Černý Most II PG
Jiří Hálek – Petr Balek, František Dobřanský, Tomáš Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Stanislav Khanetskyy, Dmitry Zimarev vs Tomáš Kebísek – Ondřej Bambas, Ondřej Fencl, Lukáš Hamouz, Martin Horvát, Pavel Jányš, Petr Kolář, Lukáš Markvart, Michal Ulrych
18. František Dobřanský
52. Stanislav Khanetskyy
5 Jindřich Dobřanský st. 3., 12., 49. Lukáš Hamouz
29. Ondřej Bambas
30. Michal Ulrych
40. Ondřej Fencl
21. 5. 16 08:45 BECH Sen Černý Most II PG Plameňáci 1.FC A 8. 3:1 (1:0)
Rychlé a lehce vyhecované utkání. Soupeři si byli rovnocenní, ovšem Sen Černý Most potrestal chyby. Kvalita odpovídala 5. lize. Pavel Černý, Jan Špinka
Sen Černý Most II PG Plameňáci 1.FC A
Tomáš Kebísek – Ondřej Bambas, František Hamouz, Lukáš Hamouz, Martin Horvát, Michal Koščo, Michal Ulrych vs Jiří MaroušekLukáš Dajčar, Pavel Hrubeš, Zdeněk Kasalý, Jan Kechner, Jan Malý, Martin Mihalík, Tomáš Neužil, Josef Pospíšil, Robert Valenta
28. Lukáš Hamouz
54., 60. Michal Ulrych
60. Lukáš Dajčar
14. 5. 16 10:00 TEMPO Bránický tank Sen Černý Most II PG 7. 4:2 (2:0)
Hosté byli o něco lepším týmem, ale nedokázali proměnit své šance hlavně díky skvěle chytajícímu brankáři domácího týmu. Jiří Želechovský
Bránický tank Sen Černý Most II PG
Petr Marval – Petr Gabriel, Jiří Humhal, Martin Pokorný, Pavel Roubíček, Petr Smrčka, Ludvík Stoulil, Jan Vydra, Tomáš Wünsch vs Tomáš Kebísek – Ondřej Fencl, Lukáš Hamouz, Martin Horvát, Pavel Jányš, Petr Kolář, Michal Koščo, Lukáš Markvart, Michal Ulrych
14., 52. Pavel Roubíček
20. Tomáš Wünsch
58. Martin Pokorný
55. Lukáš Markvart
59. Michal Koščo
8. 5. 16 12:30 BECH Sen Černý Most II PG Periferie United 6. 4:2 (3:1)
Úvodní gól Periferie padl v 10. minutě. PG Sen otočil ke konci 1. poločasu na 3:1. V 2. poločase Periferie  ve 48. minutě snížila na 3:2. Nakonec vstřelil závěrečný gól Hamouz a Sen ČM vyhrál 4:2.
Sen Černý Most II PG Periferie United
František Hamouz – Ondřej Bambas, Lukáš Hamouz, Martin Horvát, Pavel Jányš, Tomáš Kebísek, Petr Kolář, Michal Ulrych vs Oldřich Kašík – Jan Dosoudil, Radek Holeš, Kryštof Kratochvíl, Daniel Ochman, Michal Šoka, Petr Venzara, Jan Zídek
27. OG
28. Pavel Jányš
58. František Hamouz
10. Daniel Ochman
48. Jan Zídek
24. 4. 16 16:15 BECH Sen Černý Most II PG Sportbar ZIPO 4. 1:2 (0:0)
Pěkný a bojovný zápas se rozhodl až v 2. půli, kdy se v závěru 2x prosadil Sportbar ZIPO. Mohla být i třetí branka, ale byl pískán faul a nebyla ponechána výhoda. Z přímého kopu ale branka nebyla. Horvát minutu před koncem zápasu vstřelil čestný úspěch domácích.
Sen Černý Most II PG Sportbar ZIPO
Tomáš Kebísek – Ondřej Bambas, František Hamouz, František Hamouz, Lukáš Hamouz, Martin Horvát, Pavel Jányš, Petr Kolář, Michal Koščo vs Jakub Kebrle – Radim Břoušek, Ondřej Hartl, Václav Kamenický, Marián Pettinger, Martin Růžička, Miroslav Vašina, Tomáš Vašina
59. Martin Horvát 47. Miroslav Vašina
54. Radim Břoušek
16. 4. 16 11:15 TEMPO ABCOM Sen Černý Most II PG 3. 1:1 (0:0)
Podprůměrné utkání skončilo dělbou bodů. Trnka
ABCOM Sen Černý Most II PG
Stanislav Vladař – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Jakub Martinák, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Šelelyo vs Tomáš Kebísek – Ondřej Fencl, František Hamouz, Martin Horvát, Pavel Jányš, Petr Kolář, Michal Koščo, Lukáš Markvart
42. Jiří Polák 57. František Hamouz
9. 4. 16 08:45 BECH Sen Černý Most II PG Kbelské vosy B 2. 1:3 (1:0)
V závěru vyrovnaného utkání platilo "Nedáš, dostaneš". Sen neproměnil samostatný nájezd a vzápětí inkasoval na 1:2. Vosy pak ještě stihly vítězství potvrdit. Hošek
Sen Černý Most II PG Kbelské vosy B
Tomáš Kebísek – Ondřej Bambas, Ondřej Fencl, František Hamouz, Martin Horvát, Petr Kolář, Michal Koščo, Lukáš Markvart vs Tomáš Máchal – Vojtěch Češka, Jakub Mára, Michal Mejsnar, Radim Povýšil, Čeněk Skoč, Jan Traub
14. František Hamouz 36. Čeněk Skoč
58. Vojtěch Češka
59. Jan Traub
2. 4. 16 12:30 ZAK 1.FC Lehovec Sen Černý Most II PG 1. 3:3 (1:1)
Kvalitní fotbal s mnoha šancemi, remíza zasloužená. Občas krásné kombinace od obou týmů. Josef Černý, Pavel Rákosník
1.FC Lehovec Sen Černý Most II PG
Jan Macek – Michal Čákora, Jakub Daněček, Martin Janů, David Kolman, Jakub Lukavský, Milan Mazanec, Tomáš Veselý vs Tomáš Kebísek – Ondřej Bambas, Ondřej Fencl, František Hamouz, Lukáš Hamouz, Martin Horvát, Pavel Jányš, Petr Kolář, Michal Koščo, Lukáš Markvart, Michal Ulrych