Po 4.4.16 18:15 CESMI Orange Predators A Břewnow boys KMK   (HL3A)
Po 4.4.16 19:30 CESMI Kvantanámo Farkáň 92 1.FC   (HL6B)
Po 4.4.16 20:45 CESMI Gekad Literpool United   (HL8H)
Po 25.4.16 18:00 ZAK Starci na chmelu A Traktor Praha VET   (VL3A)
Po 25.4.16 19:15 ZAK Erectico TBC Blaženka spiders   (HL6B)
Po 25.4.16 20:30 ZAK Estudiantes VET B Zlatý krysy FC   (VL3A)

15. 6. 16 18:15 CESMI Kontis 1.FC Holosmetky FC B 11. 0:5 (0:2)
Pohledné utkání, technické i rychlé. Bez častého přerušování a kouskování, rychlé výměny bez zakončení. Úspěšnější byl tým Holosmetky FC B.
Kontis 1.FC Holosmetky FC B
Ondřej Kubelka – Lubomír Konečný, Milan Pastvinský, Otto Pípla, David Pokorný, Jan Řechtáček, Jan Soukup vs Michal Černoch – Lukáš Augustýn, Jaroslav Bellada, Stanislav Hnát, Jiří Kühnel, Patrik Laibl, Filip Mrštík, František Presl
14., 25., 39., 51. Filip Mrštík
45. Michal Černoch
1. 6. 16 18:15 MIKU1 UNYP´s Blazers Kontis 1.FC 10. 4:2 (2:1)
UNYP mladší, rychlejší, akční tým. Zasloužená výhra.
UNYP´s Blazers Kontis 1.FC
Sergei Nasarof – Ondřej Kříž, Adil Merzlov, Lukáš Nový, Mikhail Popkov, Petr Sloup, Shalhar Suimaliev vs Ondřej Kubelka – Lubomír Konečný, Milan Pastvinský, Otto Pípla, David Pokorný, Jan Řechtáček
20., 28. Lukáš Nový
40. Petr Sloup
60. Shalhar Suimaliev
7., 48. Lubomír Konečný
18. 5. 16 20:45 MIKU3 Kontis 1.FC Cerveza 18.FC 9. 3:1 (2:0)
V bojovném utkání slavil vítězství Kontis, měl více nebezpečných brankových příležitostí. Čapla, Čapla
Kontis 1.FC Cerveza 18.FC
Ondřej Kubelka – Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, David Pokorný, Jan Soukup, Jan Vršecký vs Jakub Kulhánek – Tomáš Kriebel, Ondřej Levý, Marek Martinka, Aleš Miškovský, Jaroslav Paseka, Marek Schneeweis, Vojtěch Svoboda
10., 47. Václav Kovařík
21. Jan Soukup
57. Aleš Miškovský
11. 5. 16 18:45 ARIT Buchmeister team Kontis 1.FC 8. 0:3 (0:0)
Utkání průměrné úrovně a jasného průběhu skončilo vítězstvím týmu Kontis. Trnka
Buchmeister team Kontis 1.FC
Martin Klouček – Ondřej Beneš, Vladimír Kalina, Marek Přibyl, Martin Přibyl, Michael Vambera, Václav Volek vs Ondřej Kubelka – Petr Klička, Václav Kovařík, Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, David Pokorný, Jan Řechtáček, Jan Soukup, Jan Vršecký
35. Petr Klička
56. Milan Pastvinský
58. David Pokorný
4. 5. 16 18:30 HRAB2 Kontis 1.FC Alkohol Tea FC 7. 2:1 (0:1)
Obraz vyrovnaného zápasu ovlivnila červená karta v 50. minutě. Kupodivu to pomohlo spíše oslabeným domácím, kteří hráli ze zajištěné obrany a v 60. minutě se jim povedl brejk, ze kterého padl rozhodující gól.
Kontis 1.FC Alkohol Tea FC
Jan Malý – Lubomír Konečný, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Řechtáček, Jan Soukup, Jan Vršecký vs Daniel Marek – Pavel Brabec, Tomáš Hlava, Jiří Neuwirth, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Martin Soška
44. Otto Pípla
60. Jan Vršecký
50 Lubomír Konečný 6. Stanislav Slušný
27. 4. 16 20:45 MIKU3 Tajfun AC Kontis 1.FC 6. 0:0 (0:0)
Výborný fotbálek, mnoho šancí na obou stranách. Zasloužená remíza. Kovařík
Tajfun AC Kontis 1.FC
Pavel Heral – Petr Dvořák, Libor Gvoždík, David Hartmann, Daniel Jiříček, Pavel Menhard vs Ondřej Kubelka – Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Milan Pastvinský, David Pokorný, Jan Řechtáček, Jan Soukup, Jan Vršecký
20. 4. 16 18:30 HRAB2 Kontis 1.FC Lipnice 5. 4:2 (1:1)
Zápas, ve kterém oba týmy myslely víc na obranu a většina akcí končila už před vápnem.
Kontis 1.FC Lipnice
Ondřej Kubelka – Lubomír Konečný, Jan Malý, Milan Pastvinský, David Pokorný, Jan Řechtáček, Jan Soukup, Jan Vršecký vs Aleš Mareška – Karel Adamec, Jakub Jágl, Richard Kubát, Tomáš Mach, Juraj Nožár, Lukáš Pejchal, Jan Trtík
11., 43. Jan Soukup
51. Jan Řechtáček
56. David Pokorný
34 Milan Pastvinský 30. Richard Kubát
37. OG
58. Aleš Mareška
14. 4. 16 19:15 STER3 Líheň talentů 2015 Kontis 1.FC 4. 3:1 (2:0)
Dva slepené góly z prvního poločasu daly směr zápasu, bohužel hosté nenašli sílu vzdorovat. Domácí vyhráli zaslouženě. Jan Mařík
Líheň talentů 2015 Kontis 1.FC
Miroslav Kučera – David Adamček, Petr Janda, Tibor Jonáš, Jiří Kurek, Roman Marcelis, Daniel Vlk, Jan Vlk vs Ondřej Kubelka – Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Jan Malý, Milan Pastvinský, David Pokorný, Jan Řechtáček
30. David Adamček
30., 58. Petr Janda
58. Lubomír Konečný
6. 4. 16 20:30 STER3 Kontis 1.FC Růžoví delfínci 97,2 3. 4:2 (3:0)
Rozhodnuto bylo po první polovině zápasu, když si Kontis vypracoval třígólové vedení. Ještě na úvod druhé půle vedení navýšil, ale poté polevil a Delfínci toho využili ke snížení konečného výsledku. Na víc to nestačilo.
Kontis 1.FC Růžoví delfínci 97,2
Ondřej Kubelka – Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Jan Malý, Milan Pastvinský, David Pokorný, Jan Řechtáček, Jan Soukup, Jan Vršecký vs Lukáš Merta – Roman Kabele, Lukáš Krajník, Jiří Mácha, Dušan Merta, Jan Tumpach, Jiří Vrzal
1., 19. Lubomír Konečný
11. Jan Soukup
31. Václav Kovařík
54. OG
59. Dušan Merta
30. 3. 16 17:00 DEKAN Terasy KFC A Kontis 1.FC 2. 11:3 (5:1)
Tady není o čem, pro hosty bohužel domácí měli hráče Ulmana, který si hrál svůj zápas. Dominik Petr
Terasy KFC A Kontis 1.FC
Tomáš UlmanJan Bureš, Václav Linhart, Michal Matoušek, Tomáš Matoušek, Ivo Melicher vs Jan Malý – Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Milan Pastvinský, Otto Pípla, David Pokorný, Jan Řechtáček, Jan Vršecký
11., 15., 25., 27., 49., 52. Tomáš Ulman
23., 36. Tomáš Matoušek
39., 44., 58. Michal Matoušek
3., 35. Lubomír Konečný
34. David Pokorný
23. 3. 16 20:45 MIKU4 Homunculus Kontis 1.FC 1. 4:2 (2:1)
Vyrovnané utkání. Vyhráli šťastnější. Šaróka, Kremlík
Homunculus Kontis 1.FC
Marek Lorenčík – Lukáš Dibelka, Vojtěch Dolejský, Jan Jelínek, Jan Šelle, Lubomír Trojan, Ondřej Vancl, Martin Vychopeň vs Ondřej Kubelka – Lubomír Konečný, Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, David Pokorný, Jan Řechtáček