Čt 31.3.16 19:30 CESMI MC Blázinec Fugas CF A   (HL5C)
Čt 31.3.16 20:45 CESMI Prokaryota FZ Chroustova lokomotiva   (HL7F)
Po 18.4.16 18:45 BIHOR R.I.P. B Felix club   (HL5B)
Po 18.4.16 20:00 BIHOR Guinness AC SK Elet   (HL8H)
Čt 26.5.16 18:15 KBELY Palmeiras Prosek KáGéčko B   (HL8I)
Čt 26.5.16 19:30 KBELY Blizzard ZM VET Károv ZJ veteran   (VL4E)

15. 6. 16 18:15 BECH Líheň talentů 2015 Cerveza 18.FC 11. 10:3 (4:2)
Zasloužené vítězství domácího týmu. Hráno velmi slušně z obou stran. Martin Ullmann, Jiří Šmat
Líheň talentů 2015 Cerveza 18.FC
Jan Vlk – David Adamček, David Hruška, Petr Janda, Miroslav Kučera, Roman Marcelis, Vojtěch Vihan vs Jiří Pondělíček – Jan Kareta, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Marek Martinka, Marek Schneeweis, Vojtěch Svoboda
55. David Levý
1. 6. 16 18:45 ARIT Buchmeister team Líheň talentů 2015 10. 2:3 (1:2)
Vyrovnané a klidné utkání. Líheň se na výhru nadřela jako kůň.
Buchmeister team Líheň talentů 2015
Martin Klouček – Jan Buchar, Kamil Falta, Vladimír Kalina, Marek Přibyl, Martin Přibyl, Michael Vambera, Václav Volek vs Miroslav Kučera – David Adamček, Petr Janda, Tibor Jonáš, Roman Marcelis, Vojtěch Vihan, Jan Vlk
4. Jan Buchar
51. Michael Vambera
25. David Adamček
30. Petr Janda
45. Jan Vlk
18. 5. 16 20:15 METE2 Líheň talentů 2015 Alkohol Tea FC 9. 3:1 (3:0)
Domácí lepší v držení míče. V druhé půli se Alkohol zlepšil. Petr Provazník, Petr Provazník
Líheň talentů 2015 Alkohol Tea FC
Miroslav Kučera – David Adamček, David Hruška, Petr Janda, Tibor Jonáš, Roman Marcelis, Vojtěch Vihan, Jan Vlk vs Daniel Marek – Pavel Brabec, Tomáš Hlava, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Martin Soška
17., 21. Jan Vlk
27. David Hruška
32. Martin Soška
11. 5. 16 20:45 HOSTI Tajfun AC Líheň talentů 2015 8. 0:5 (0:3)
Zasloužené vítězství hostů. Soupeře kombinačně přehrávali, zápas mohl skončit větším rozdílem. Dušan Dřízhal, Martin Soukup
Tajfun AC Líheň talentů 2015
Pavel Heral – Petr Dvořák, Martin Endršt, Libor Gvoždík, David Hartmann, Daniel Jiříček, Pavel Menhard vs Miroslav Kučera – David Adamček, David Hruška, Petr Janda, Jiří Kurek, Vojtěch Vihan, Daniel Vlk, Jan Vlk
2., 15. Jiří Kurek
8. Jan Vlk
53. David Adamček
59. David Hruška
4. 5. 16 18:15 BECH Líheň talentů 2015 Lipnice 7. 10:1 (2:0)
Zápas průměrné úrovně jednoznačně ovládla Líheň talentů, která převahu vyjádřila i střelecky, hlavně ve druhé půli.
Líheň talentů 2015 Lipnice
Miroslav Kučera – David Adamček, Petr Janda, Tibor Jonáš, Jiří Kurek, Roman Marcelis, Vojtěch Vihan, Daniel Vlk, Jan Vlk vs Jakub Jágl – Karel Adamec, Jan Dolejš, Tomáš Huleš, Richard Kubát, Tomáš Mach, Juraj Nožár, Lukáš Pejchal, Jan Trtík
13., 40. Jan Vlk
18., 58. Jiří Kurek
33., 34., 46., 55. Daniel Vlk
38. Vojtěch Vihan
49. David Adamček
44. Lukáš Pejchal
27. 4. 16 20:45 CESMI Terasy KFC A Líheň talentů 2015 6. 4:7 (1:3)
Utkání velmi dobré úrovně, kvalitativně odpovídající podstatně vyšší soutěži. Domácí tahali po celé utkání za kratší konec provazu. Ve chvíli, kdy se nadechovali k možnému obratu, pokaždé vzápětí inkasovali. Voldán
Terasy KFC A Líheň talentů 2015
Jan Bureš – Martin Bělohlávek, Václav Linhart, Michal Matoušek, Tomáš Matoušek, Ivo Melicher, Jan Rašek, Milan Szőcs, Josef Tatar, Tomáš Ulman, Petr Voborník vs Miroslav Kučera – David Adamček, David Hruška, Petr Janda, Tibor Jonáš, Jiří Kurek, Vojtěch Vihan, Daniel Vlk, Jan Vlk
40. Vojtěch Vihan
20. 4. 16 17:45 ZABEH Růžoví delfínci 97,2 Líheň talentů 2015 5. 1:6 (1:3)
Líheň Talentů svou rychlou kombinační hrou převálcovala Delfínky, které několikrát výborně podržel gólman Hanousek. Čapla
Růžoví delfínci 97,2 Líheň talentů 2015
Miloš Hanousek – Emil Danihelka, Roman Kabele, Jiří Mácha, Dušan Merta, Lukáš Merta, Jan Tumpach, Jiří Vrzal vs Miroslav Kučera – David Adamček, Petr Janda, Jiří Kurek, Roman Marcelis, Vojtěch Vihan, Daniel Vlk
12. OG 22 Emil Danihelka 1., 6., 46. Jiří Kurek
44. Petr Janda
47. Daniel Vlk
14. 4. 16 19:15 STER3 Líheň talentů 2015 Kontis 1.FC 4. 3:1 (2:0)
Dva slepené góly z prvního poločasu daly směr zápasu, bohužel hosté nenašli sílu vzdorovat. Domácí vyhráli zaslouženě. Jan Mařík
Líheň talentů 2015 Kontis 1.FC
Miroslav Kučera – David Adamček, Petr Janda, Tibor Jonáš, Jiří Kurek, Roman Marcelis, Daniel Vlk, Jan Vlk vs Ondřej Kubelka – Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Jan Malý, Milan Pastvinský, David Pokorný, Jan Řechtáček
30. David Adamček
30., 58. Petr Janda
58. Lubomír Konečný
6. 4. 16 20:30 STER2 Homunculus Líheň talentů 2015 3. 4:7 (2:4)
Skvělý a pohledný zápas z obou stran. Zvítězili hráči Líhně, bylo jich o něco víc - čtyři na střídání - a soupeř neměl nikoho. Tempo hry bylo takové, že Homunculus nakonec nevydržel. Pochvala oběma týmům za skvělý mač. Jan Janovský, Pavel Štern
Homunculus Líheň talentů 2015
Marek Lorenčík – Tomáš Buček, Lukáš Dibelka, Vojtěch Dolejský, Jan Jelínek, Jan Šelle, Lubomír Trojan vs Miroslav Kučera – David Adamček, David Hruška, Petr Janda, Tibor Jonáš, Jiří Kurek, Vojtěch Vihan, Daniel Vlk, Jan Vlk