Ne 10.4.16 16:00, 17:15, 18:30 HOSTI Stars beer
Ne 10.4.16 18:45, 20:00 DEKAN Tus Pelotas
Ne 24.4.16 10:00, 11:15, 12:30 ZAK Šnek FC A
Ne 24.4.16 16:15, 17:30 ZAK SG-II Butovice
Ne 24.4.16 16:15, 17:30 P1 Napoleoni
Ne 24.4.16 18:45, 20:00 P3 Alej FK B
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

A máme dobojováno. Poslední kolo s pořadím v tabulce nijak nezamávalo. Z prvního místa postupuje Corleone, které se rozloučilo výhrou nad SG-II Butovice. Doprovodí ho Tus Pelotas, kteří si mohli dovolit poslední zápas prohrát. Neohrozila by je ani případná výhra Nulové šance nad Guaraní, k níž však stejně nedošlo. Vítězné Guaraní je přesto jedním ze sestupujících, které se jako jojo na podzim vrátí opět zpátky do sedmičky. Společnost mu tam bude dělat Ross Crock, který ještě na podzim hrál pětku. Na jeho výkonech se to ale neprojevilo, vyšší výhru dokázal naložit jen nyní Šneku sestupujícímu z posledního místa. Alej, kterou stála absence rozhodčích čtyři body, se nakonec dokázala zachránit.

25. 6. 16 10:00 BECH Nulová šance Guaraní 11. 1:4 (0:2)
Vyrovnané utkání, rozhodla lepší koncovka hostů. Kohout
Nulová šance Guaraní
Tomáš Axler – David Borovička, Leoš Buřval, David Chrást, Martin Dvořák, Filip Hartmann, David Nekola, Michal Věchet vs Daladier Yazbekc – Ricardo A. Bello B., Luis Alberto Benitez Vargas, Tomáš Bohdal, Alcides Gabriel Grance Valiente, Dušan Trembecký
48. Martin Dvořák 41 Leoš Buřval 19., 35. Dušan Trembecký
21. Tomáš Bohdal
44. Ricardo A. Bello B.
25. 6. 16 10:00 ZAK Hoptajch team Tus Pelotas 11. 2:1 (2:0)
Velmi vyrovnaný zápas, který domácí po vyhraném poločase dotáhli do vítězného konce. Slušné utkání bez konfliktů. Marek Vinš, Michal Bujalka
Hoptajch team Tus Pelotas
Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Martin Gajdica, Václav Kopecký, Robert Netušil, Marek Růžička, Václav Svoboda vs Ryszard J. Macidlowski – Berk Benli, Jeremie Bertolino, Alexander Cameron, Gabriel Fernandez, Michael Kozár, Peter Kürthy, Carlos A. Molina Tello, Attila Pál
5. Erik Ackermann
29. Václav Svoboda
40. Jeremie Bertolino
25. 6. 16 10:00 ZABEH SG-II Butovice Corleone 11. 2:4 (2:1)
Corleone začalo zápas pouze ve čtyřech lidech v poli, ale s fotbalovou perlou ve svém středu. Přesto po vyrovnaném průběhu prohrávalo 1:2. Na druhý poločas se hráčské síly vyrovnaly, Corleone dominovalo a zaslouženě zvítězilo. Husák, Moravec
SG-II Butovice Corleone
Lukáš Krist – Jakub Beran, Vítězslav Černý, Michal Chytka, Jan Hanton, Vojtěch Koželka, Petr Staněk, Jan Surovec vs Daniel Sokolíček – Mohamed Drame, Jaroslav Kolanda, Zdeněk Kozarec, Ondřej Kudláček, Michal Šejvl, Dominik Sokolíček, Lukáš Svoboda, Marcel Zanusso
2. Jan Hanton
24. Jan Surovec
5. Jaroslav Kolanda
38., 45. Mohamed Drame
60. Dominik Sokolíček
25. 6. 16 10:00 TEMPO Stars beer Alej FK B 11. 1:4 (0:2)
V úmorném počasí si hostující tým vypracoval vedení v prvním poločase. Po přestávce se trefil Kabát a domácí chtěli vyrovnat. Bohužel ale udělali dvě chyby vzadu a nakonec prohráli.
Stars beer Alej FK B
Eduard Skramuský – Vanja Dabič, Karel Hnízdil, Milan Javorský, David Kabát, Tomáš Lovecký, Miroslav Novotný vs Michal Fejfar – Miloš Bednář, Marek Fejfar, Jan Grus, Petr Hanzalius, Petr Kopřiva, Tomáš Kubík, Tomáš Pořízek, Tomáš Šimák
42. David Kabát 5., 21., 55. Marek Fejfar
49. Tomáš Kubík
25. 6. 16 10:00 HOSTI Šnek FC A Ross Crock 11. 2:7 (1:5)
Jednoznačný zápas, ve kterém bylo mnoho šancí na gól. Zasloužené vítězství.
Šnek FC A Ross Crock
Jan Šmíd – Michal Ejem, Ondřej Lorenc, Tomáš Nikodým, Petr Trella, Miroslav Truhlář vs Tomáš Přibyl – Ondřej Beran, Petr Hájek, Jan Harák, Jiří Kolář, Petr Liška, Jaroslav Plachý, Adam Podroužek, Jan Sočava