Seznam týmů, 6. liga, skupina L

Tým Barvy dresů
Xichties FC zeleno-bílá, černá
Praetorians FC A vínová
Power WCC světle modrá, červená
Mestek 97 FC modro-bílá
Komety FC B modro-bílá, oranžová
Šotgani bílo-černá, světle modrá
Kolomajzna TJ červená, zelená
Klikaři FC bílá, tmavě modrá
Gang of Jan Palach žlutá, červená
City Lhotka FC bílá, černá
Alkmar zelená
A.Č.A.B. FC žlutá, bílá

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina L

Utkání Datum Čas Hřiště
AlkmarPraetorians FC A Ne 3.4. 13:45 MALES
A.Č.A.B. FCXichties FC Ne 3.4. 13:45 P3
Gang of Jan PalachMestek 97 FC Ne 3.4. 17:30 HANSP
Kolomajzna TJŠotgani Ne 3.4. 18:45 MIKU4
Klikaři FCKomety FC B Ne 3.4. 18:45 MIKU3
City Lhotka FCPower WCC Ne 3.4. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Praetorians FC ACity Lhotka FC Ne 10.4. 16:15 DEKAN
Komety FC BKolomajzna TJ Ne 10.4. 16:15 MIKU1
A.Č.A.B. FCAlkmar Ne 10.4. 17:30 MIKU2
Mestek 97 FCKlikaři FC Ne 10.4. 17:30 HANSP
Xichties FCŠotgani Ne 10.4. 18:45 HANSP
Power WCCGang of Jan Palach Ne 10.4. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
City Lhotka FCA.Č.A.B. FC Ne 17.4. 12:30 P1
AlkmarXichties FC Ne 17.4. 15:00 P3
ŠotganiKomety FC B Ne 17.4. 16:15 HANSP
Kolomajzna TJMestek 97 FC Ne 17.4. 18:45 MIKU3
Klikaři FCPower WCC Ne 17.4. 18:45 MIKU2
Gang of Jan PalachPraetorians FC A Ne 17.4. 18:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
AlkmarCity Lhotka FC Ne 24.4. 16:15 P3
A.Č.A.B. FCGang of Jan Palach Ne 24.4. 17:15 HOSTI
Mestek 97 FCŠotgani Ne 24.4. 17:30 HANSP
Praetorians FC AKlikaři FC Ne 24.4. 18:45 MIKU2
Power WCCKolomajzna TJ Ne 24.4. 20:00 MIKU2
Xichties FCKomety FC B Ne 8.5. 20:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
ŠotganiPower WCC Ne 1.5. 16:15 HANSP
City Lhotka FCXichties FC Ne 1.5. 16:15 P3
Gang of Jan PalachAlkmar Ne 1.5. 17:30 MIKU4
Kolomajzna TJPraetorians FC A Ne 1.5. 18:45 MIKU2
Klikaři FCA.Č.A.B. FC Ne 1.5. 18:45 MIKU1
Komety FC BMestek 97 FC Ne 1.5. 20:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Praetorians FC AŠotgani Ne 15.5. 16:15 HANSP
City Lhotka FCGang of Jan Palach Ne 15.5. 17:30 MIKU3
Xichties FCMestek 97 FC Ne 15.5. 17:30 HANSP
AlkmarKlikaři FC Ne 15.5. 18:45 MIKU3
A.Č.A.B. FCKolomajzna TJ Ne 15.5. 18:45 MIKU4
Power WCCKomety FC B Ne 15.5. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Komety FC BPraetorians FC A Ne 22.5. 16:15 MIKU1
ŠotganiA.Č.A.B. FC Ne 22.5. 16:15 HANSP
Mestek 97 FCPower WCC Ne 22.5. 17:30 HANSP
Kolomajzna TJAlkmar Ne 22.5. 18:45 MIKU3
Klikaři FCCity Lhotka FC Ne 22.5. 18:45 MIKU2
Gang of Jan PalachXichties FC Ne 22.5. 20:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
AlkmarŠotgani Ne 29.5. 16:15 HANSP
A.Č.A.B. FCKomety FC B Ne 29.5. 16:15 MIKU2
Praetorians FC AMestek 97 FC Ne 29.5. 17:30 HANSP
Gang of Jan PalachKlikaři FC Ne 29.5. 18:45 MIKU2
City Lhotka FCKolomajzna TJ Ne 29.5. 18:45 MIKU3
Xichties FCPower WCC Ne 29.5. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Komety FC BAlkmar Ne 5.6. 16:15 MIKU1
ŠotganiCity Lhotka FC Ne 5.6. 16:15 HANSP
Mestek 97 FCA.Č.A.B. FC Ne 5.6. 17:30 HANSP
Klikaři FCXichties FC Ne 5.6. 18:45 MIKU4
Power WCCPraetorians FC A Ne 5.6. 20:00 MIKU3
Kolomajzna TJGang of Jan Palach Ne 5.6. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Gang of Jan PalachŠotgani Ne 12.6. 16:15 HANSP
AlkmarMestek 97 FC Ne 12.6. 17:30 HANSP
Klikaři FCKolomajzna TJ Ne 12.6. 18:45 MIKU1
City Lhotka FCKomety FC B Ne 12.6. 20:00 MIKU3
A.Č.A.B. FCPower WCC Ne 12.6. 20:00 MIKU1
Xichties FCPraetorians FC A Ne 12.6. 20:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Praetorians FC AA.Č.A.B. FC Ne 26.6. 20:00 TEMPO
Power WCCAlkmar Ne 26.6. 20:00 MIKU4
Mestek 97 FCCity Lhotka FC Ne 26.6. 20:00 ZAK
Komety FC BGang of Jan Palach Ne 26.6. 20:00 MIKU3
ŠotganiKlikaři FC Ne 26.6. 20:00 MIKU2
Kolomajzna TJXichties FC Ne 26.6. 20:00 MIKU1