Ne 8.5.16 17:15 HOSTI NBND FC Partizan Praha   (HL6K)
Ne 8.5.16 18:30 HOSTI ZAHR 1.FC Rumové pralinky FC   (HL8P)
Ne 8.5.16 19:45 HOSTI The Penguins 6:5 XXL Ugandská ťava VET   (VL3D)
So 11.6.16 08:45 TEMPO Cosmo Hagibor FC Prague United   (HL7I)
So 11.6.16 10:00 TEMPO Guaraní Napoleoni   (HL6I)

26. 6. 16 20:00 MIKU4 Power WCC Alkmar 11. 10:0 (5:0)
Celozápasová početní výhoda rozhodla utkání, i když Alkmar by si za snahu alespoň čestný gól zasloužil. Jiří Hron, David Beneš
Power WCC Alkmar
Jan Vágner – Jan Brožek, Daniel Dohnal, Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Jan Kovalčík, Jan Málek, Vojtěch Rydvan, Jiří Sejkora vs Tomáš Mandík – Martin Čermák, Jáchym Horáček, Tomáš Pospíchal, Hynek Tomíček
7., 35. Jan Brožek
12. Jan Málek
27. Jiří Sejkora
28., 54. Petr Jelínek
30., 45., 46., 52. Daniel Dohnal
12. 6. 16 17:30 HANSP Alkmar Mestek 97 FC 10. 1:4 (0:1)
Vyrovnané utkání rozhodla až střelba v závěru zápasu, kdy v  58. minutě dal Čížek gól na 2:1 a Zajíc přidal v poslední minutě další dva góly. Alkmar se snažil, přesto si Mestek vítězství zasloužil více, jelikož bojoval až do posledního hvizdu.
Alkmar Mestek 97 FC
Tomáš Mandík – Martin Čermák, Jakub Černý, Jáchym Horáček, Martin Pinc, Tomáš Pospíchal, Marek Stehlík, Hynek Tomíček, Jan Veselý vs Lubomír Brychta – Ondřej Beran, Jiří Čížek, Marek Horák, Vojtěch Kišš, Oldřich Šára, Vlastimil Zajíc
36. Hynek Tomíček 24. Vojtěch Kišš
58. Jiří Čížek
60., 60. Vlastimil Zajíc
5. 6. 16 16:15 MIKU1 Komety FC B Alkmar 9. 4:7 (1:2)
Z počátku vyrovnané utkání rozhodl tlak hostí mezi 49. a 55. minutou.
Komety FC B Alkmar
Stanislav Ineshin – Alexander Bondarev, Artur Kashapov, Pavel Khandecký, Eduard Leganov, Vadim Leganov, Mark Litvinov, Alisher Nurmatov vs Jan Veselý – Jáchym Horáček, Tomáš Mandík, Martin Pinc, Tomáš Pospíchal, Hynek Tomíček
55. Tomáš Pospíchal
29. 5. 16 16:15 HANSP Alkmar Šotgani 8. 3:2 (1:1)
Vyrovnané utkání. Alkmar neměl nikoho na střídání a Šotgani nemohli vstřelit gól ani z nejlepší pozice. Po remízovém 1. poločase stačil Alkmaru dvougólový náskok. Šotgani stihli jen snížit. Husák
Alkmar Šotgani
Tomáš Mandík – Jakub Černý, Jáchym Horáček, Martin Pinc, Tomáš Pospíchal, Jan Rozkovec, Hynek Tomíček, Jan Veselý vs David Böhm – Dušan Drličiak, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Tomáš Lácha, Jan Morávek, Oldřich Pikhart, Jiří Šrámek, Jan Zlesák
19., 43. Martin Pinc
31. Hynek Tomíček
47 Jan Rozkovec 20. Tomáš Hůlovec
60. David Böhm
22. 5. 16 18:45 MIKU3 Kolomajzna TJ Alkmar 7. 1:10 (1:3)
Kolomajzna hrála celý zápas ve čtyřech a Alkmar toho využil. Oleksiy Shmalyuk, Tomáš Urbánek
Kolomajzna TJ Alkmar
Karel Klíma – Radoslav Čepák, Martin Horák, Martin Kozelka, Jiří Philipp vs Jan Rozkovec – Martin Čermák, Jáchym Horáček, Tomáš Mandík, Martin Pinc, Marek Stehlík, Hynek Tomíček, Jan Veselý
15. Karel Klíma 17., 56. Jáchym Horáček
20., 59. Hynek Tomíček
24. Tomáš Mandík
33. OG
34., 40., 44., 45. Martin Pinc
15. 5. 16 18:45 MIKU3 Alkmar Klikaři FC 6. 0:6 (0:3)
Jednoznačné vítězství hostujícího týmu, když domácí měli taktéž několik šancí, ale brankář hostů chytal na jedničku. Filip Dohnálek, Jan Cemper
Alkmar Klikaři FC
Jan Rozkovec – Martin Čermák, Jakub Černý, Jáchym Horáček, Tomáš Mandík, Martin Pinc, Tomáš Pospíchal, Marek Stehlík, Hynek Tomíček, Jan Veselý vs Jiří Povolný – Jiří Andrle, Karel Andrle, Šimon Kopsa, Vojtěch Kounovský, Petr Malina, David Šimera, Jakub Stejskal, Petr Sýkora
5. Petr Malina
28. Jiří Andrle
30., 44. Vojtěch Kounovský
51. Jakub Stejskal
53. David Šimera
1. 5. 16 17:30 MIKU4 Gang of Jan Palach Alkmar 5. 1:3 (0:3)
Domácí si vytvořili v první půli tříbrankový náskok, který i přes závěrečné snížení domácího týmu dokázali udržet.
Gang of Jan Palach Alkmar
Lukáš Fremut – Demien Angelo Bambur, Adam Blažek, Radek Dán, Jan Kubíček, Daniel Plecháč, Martin Pospíšil, Martin Špaček vs Jan Rozkovec – Martin Čermák, Jáchym Horáček, Martin Pinc, Marek Stehlík, Hynek Tomíček, Jan Veselý
57. Daniel Plecháč 1. Jáchym Horáček
5. Hynek Tomíček
30. Martin Čermák
24. 4. 16 16:15 P3 Alkmar City Lhotka FC 4. 6:3 (1:2)
V první půli vyrovnané utkání. V druhé půli Alkmar zaslouženě otočil. Lukáš Jandovský
Alkmar City Lhotka FC
Jan Rozkovec – Jakub Černý, Jáchym Horáček, Tomáš Mandík, Martin Pinc, Marek Stehlík, Hynek Tomíček, Jan Veselý vs Miroslav Landa – Vanilson Alessandro De Abreu, Milan Dědek, Zdeněk Halada, David Kubalík, Miroslav Landa ml., Ladislav Špička
6., 51. Martin Pinc
37. Jakub Černý
42., 52. Hynek Tomíček
48. Tomáš Mandík
13., 46. Ladislav Špička
30. Miroslav Landa ml.
17. 4. 16 15:00 P3 Alkmar Xichties FC 3. 2:2 (1:0)
Vyrovnaný zápas, chvíli byli lepší domácí, pak zas hosté. Zasloužená remíza. Vladimír Vilda, Jaromír Bulíček
Alkmar Xichties FC
Tomáš Mandík – Martin Čermák, Jakub Černý, Jáchym Horáček, Martin Pinc, Hynek Tomíček, Jan Veselý vs Roman Pytlíček – Luboš Dlouhý, Přemysl Dvořák, Jakub Horáček, Tom Jankovec, Martin Klimt, Josef Kocourek, David Kremlík, Lukáš Verbovský
8., 36. Hynek Tomíček 40., 45. David Kremlík
10. 4. 16 17:30 MIKU2 A.Č.A.B. FC Alkmar 2. 1:9 (0:5)
Kombinační a trpělivá hra hostujícího týmu slavila úspěch. Hosté byli jasně lepším týmem a domácí na ně ani zdaleka neměli. Čapla, Voldán
A.Č.A.B. FC Alkmar
Tomáš HavelkaJosef Černý, Lukáš Ditrich, Jakub Javůrek, Jaroslav Leština, Petr Šveněk vs Jan Rozkovec – Martin Čermák, Jakub Černý, Jáchym Horáček, Tomáš Mandík, Martin Pinc, Tomáš Pospíchal, Marek Stehlík, Hynek Tomíček, Jan Veselý
52. Josef Černý 6., 10., 39., 56. Martin Pinc
21. Tomáš Pospíchal
24. Martin Čermák
29., 57. Jakub Černý
50. Hynek Tomíček
3. 4. 16 13:45 MALES Alkmar Praetorians FC A 1. 3:2 (1:0)
Velmi nadprůměrné utkání s velkým množstvím fotbalového umu s napínavou koncovkou s lepším závěrem pro domácí celek. Caizl
Alkmar Praetorians FC A
Jan Rozkovec – Martin Čermák, Jáchym Horáček, Tomáš Mandík, Martin Pinc, Marek Stehlík, Hynek Tomíček, Jan Veselý vs Daniel Kübl – Tomáš Cigánek, Václav Eis, David Kodálík, Martin Provazník, Michal Provazník, Petr Provazník