Ne 8.5.16 17:30 HANSP Stříbrný hroch C Sedmikráskov Čimice   (HL8N)
Ne 8.5.16 18:45 HANSP Strážci Pomeranče PPPO   (HL6K)
So 11.6.16 11:15 BECH Homogen 1.FC A Ontosport   (HL7I)
So 11.6.16 12:30 BECH Horníci FC Hustá pěna FC   (HL8M)

26. 6. 16 20:00 MIKU2 Šotgani Klikaři FC 11. 2:1 (1:0)
Jan Morávek – David Böhm, Dušan Drličiak, Jiří Janáč, Lukáš Krůta, Tomáš Lácha, Oldřich Pikhart, Martin Prachař, Jan Zlesák vs Jiří Povolný – Karel Andrle, Šimon Kopsa, Vojtěch Kounovský, David Šimera, Jakub Stejskal, Petr Sýkora
24. Jiří Janáč
38. Lukáš Krůta
45 David Böhm 51. Petr Sýkora
12. 6. 16 18:45 MIKU1 Klikaři FC Kolomajzna TJ 10. 5:3 (2:1)
Klikaři hráli celý zápas přesilovku a z počátku dvakrát skórovali. Kolomajzna ale hrála dobře takticky a třikrát vedla. Ke konci zápasu hostům došel dech a Klikaři zaslouženě vyhráli. Filip Ernest, Petr Vítek
Klikaři FC Kolomajzna TJ
Karel Andrle – Šimon Kopsa, Vojtěch Kounovský, David Šimera, Jakub Stejskal, Petr Sýkora vs Karel KlímaPetr Burda, Radoslav Čepák, Martin Horák, Vít Kutálek, Jiří Philipp
1., 8., 49. Petr Sýkora
47. David Šimera
54. Vojtěch Kounovský
19. Petr Burda
39., 45. Karel Klíma
5. 6. 16 18:45 MIKU4 Klikaři FC Xichties FC 9. 1:4 (1:2)
V první půli vyrovnaný zápas. V druhé půli Xichties přidali 2 branky a zápas rozhodli.
Klikaři FC Xichties FC
Petr Sýkora – Šimon Kopsa, Vojtěch Kounovský, Petr Malina, Jiří Povolný, David Šimera, Jakub Stejskal vs Roman Pytlíček – Martin Bílek, Luboš Dlouhý, Jakub Horáček, Tom Jankovec, Martin Klimt, Josef Kocourek, Duc Anh Nguyen
14. Petr Malina 2. Josef Kocourek
27. Luboš Dlouhý
35., 54. Tom Jankovec
29. 5. 16 18:45 MIKU2 Gang of Jan Palach Klikaři FC 8. 4:1 (1:0)
V bojovném utkání udolali domácí svého soupeře hlavně díky rychlým brejkům. Rozhodla 52. minuta, kdy domácí dali dva rychlé góly a odskočili svému soupeři. Čapla
Gang of Jan Palach Klikaři FC
Lukáš Fremut – Demien Angelo Bambur, Adam Blažek, Dan Heuer, Daniel Plecháč, Martin Špaček vs Jiří Povolný – Karel Andrle, Šimon Kopsa, Vojtěch Kounovský, Petr Malina, David Šimera, Petr Sýkora
6., 52. Adam Blažek
46., 52. Demien Angelo Bambur
50. Petr Sýkora
22. 5. 16 18:45 MIKU2 Klikaři FC City Lhotka FC 7. 2:2 (0:1)
Pohledné utkání s velkou motivací obou týmů. Spravedlivá remíza.
Klikaři FC City Lhotka FC
Jiří Povolný – Jiří Andrle, Šimon Kopsa, Vojtěch Kounovský, Petr Malina, David Šimera, Petr Sýkora, Pablo Vico vs Miroslav Landa – Vanilson Alessandro De Abreu, Milan Dědek, Joao Cesar Dos Santos, Zdeněk Halada, David Kubalík, Miroslav Landa ml., Marcus Matias Maciel, Přemysl Rozkopal, Adriano Santana do Esprito, Otakar Verner
45. Jiří Andrle
57. Vojtěch Kounovský
25. Miroslav Landa
55. David Kubalík
45. Joao Cesar Dos Santos
52. David Kubalík
15. 5. 16 18:45 MIKU3 Alkmar Klikaři FC 6. 0:6 (0:3)
Jednoznačné vítězství hostujícího týmu, když domácí měli taktéž několik šancí, ale brankář hostů chytal na jedničku. Filip Dohnálek, Jan Cemper
Alkmar Klikaři FC
Jan Rozkovec – Martin Čermák, Jakub Černý, Jáchym Horáček, Tomáš Mandík, Martin Pinc, Tomáš Pospíchal, Marek Stehlík, Hynek Tomíček, Jan Veselý vs Jiří Povolný – Jiří Andrle, Karel Andrle, Šimon Kopsa, Vojtěch Kounovský, Petr Malina, David Šimera, Jakub Stejskal, Petr Sýkora
5. Petr Malina
28. Jiří Andrle
30., 44. Vojtěch Kounovský
51. Jakub Stejskal
53. David Šimera
1. 5. 16 18:45 MIKU1 Klikaři FC A.Č.A.B. FC 5. 3:1 (2:0)
Domácí byli lepší v kombinaci a zaslouženě vyhráli. Pohledné utkání z obou stran. Kohout
Klikaři FC A.Č.A.B. FC
Karel Andrle – Jiří Andrle, Jan Klenka, Vojtěch Kounovský, Petr Malina, David Šimera, Jakub Stejskal, Petr Sýkora vs Tomáš Havelka – Josef Černý, Lukáš Ditrich, Jakub Javůrek, Jaroslav Leština, Marek Mikeš, Jiří Princ, Petr Šveněk, Ondřej Trojan
8. David Šimera
21. Petr Malina
56. Petr Sýkora
43. Petr Šveněk 45. Jaroslav Leština
24. 4. 16 18:45 MIKU2 Praetorians FC A Klikaři FC 4. 5:7 (3:2)
Vyrovnaný zápas v závěru ovládli hosté.
Praetorians FC A Klikaři FC
Martin Provazník – Tomáš Cigánek, Lukáš Houška, Jakub Hrdlička, Michal Provazník, Robert Štipka vs Karel Andrle – Jiří Andrle, Šimon Kopsa, Vojtěch Kounovský, Petr Malina, David Šimera, Jakub Stejskal, Petr Sýkora
59. David Šimera
17. 4. 16 18:45 MIKU2 Klikaři FC Power WCC 3. 3:9 (2:2)
Zpočátku vyrovnané utkání rozhodla série slepených gólů hostů. Michal Jun, Tomáš Pokorný
Klikaři FC Power WCC
Jiří Povolný – Jiří Andrle, Vojtěch Kounovský, Petr Malina, David Šimera, Jakub Stejskal, Petr Sýkora vs Jan VágnerJan Brožek, Lukáš Klimsa, Jan Málek, Jiří Sejkora, Daniel Taras
1. Jiří Andrle
13. David Šimera
41. Petr Malina
20., 55. Jan Málek
26., 32., 35., 57. Jan Brožek
34., 38., 39. Daniel Taras
10. 4. 16 17:30 HANSP Mestek 97 FC Klikaři FC 2. 2:1 (0:0)
Byl to vyrovnaný zápas. Ale Mestek měl více štěstí a zvítězil. Bulat Aytmukhametov
Mestek 97 FC Klikaři FC
Lubomír Brychta – Ondřej Beran, Lubomír Brychta, Jan Chlumský, Jiří Čížek, Marek Horák, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Lubomír Vidman, Vlastimil Zajíc vs Petr Malina – Karel Andrle, Jan Beneš, Vojtěch Kounovský, David Šimera, Jakub Stejskal, Petr Sýkora
33. Marek Horák
58. Vlastimil Zajíc
59. Karel Andrle
3. 4. 16 18:45 MIKU3 Klikaři FC Komety FC B 1. 3:1 (0:1)
Utkání hrané v duchu fair-play. Hosté po zlepšené hře v druhém poločase zaslouženě vyhráli. Miroslav Sládek, Ivan Procházka
Klikaři FC Komety FC B
Petr Malina – David Cholenský, Jan Klenka, Šimon Kopsa, Vojtěch Kounovský, David Šimera, Jakub Stejskal vs Stanislav Ineshin – Alexander Bondarev, Artur Kashapov, Eduard Leganov, Vadim Leganov, Mark Litvinov, Eduard Reypashi, Sebastian Skradde