Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 23.6.16 | 19:00 | MOTO2 | Red Leads Orange Predators B | 11. | 3:4 |
Čt 9.6.16 | 20:45 | BECH | Lazareth Red Leads | 10. | 3:4 |
Čt 2.6.16 | 18:00 | SCBEC | Red Leads Kapitáni | 9. | 4:3 |
Čt 26.5.16 | 20:45 | MIKU2 | Druhá fáze Red Leads | 8. | 3:8 |
Čt 19.5.16 | 19:15 | MALES | Red Leads Slamník I.USP | 7. | 2:4 |
Čt 5.5.16 | 18:45 | KBELY | K.K.K. Red Leads | 6. | 4:3 |
Čt 28.4.16 | 20:15 | P3 | Red Leads Rum Zahořany HT | 5. | 2:1 |
Čt 21.4.16 | 19:00 | MOTO3 | SP Clif Red Leads | 4. | 2:1 |
Čt 14.4.16 | 19:30 | HANSP | Ravens FC Red Leads | 3. | 2:5 |
Čt 7.4.16 | 20:15 | P2 | Red Leads PRKA | 2. | 2:2 |
Čt 31.3.16 | 17:00 | HANSP | Orosený Paragraf Red Leads | 1. | 1:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ravens FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 39:26 | 16 |
2. | K.K.K. | 11 | 7 | 1 | 3 | 43:18 | 15 |
3. | Kapitáni | 11 | 7 | 1 | 3 | 38:29 | 15 |
4. | Rum Zahořany HT | 11 | 7 | 0 | 4 | 52:29 | 14 |
5. | Slamník I.USP | 11 | 6 | 2 | 3 | 46:30 | 14 |
6. | Orange Predators B | 11 | 4 | 4 | 3 | 29:25 | 12 |
7. | Red Leads | 11 | 5 | 1 | 5 | 34:29 | 11 |
8. | Orosený Paragraf | 11 | 5 | 1 | 5 | 27:37 | 11 |
9. | SP Clif | 11 | 5 | 0 | 6 | 34:31 | 10 |
10. | PRKA | 11 | 2 | 4 | 5 | 20:39 | 8 |
11. | Druhá fáze | 11 | 1 | 2 | 8 | 23:58 | 4 |
12. | Lazareth | 11 | 0 | 2 | 9 | 17:51 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 19.4.16 | 19:00 | MOTO2 | Rebel Circus FELace FK (HL8D) |
Út 19.4.16 | 20:15 | MOTO2 | Horno Porno Literpool United (HL8H) |
St 15.6.16 | 18:15 | CESMI | Kontis 1.FC Holosmetky FC B (HL6E) |
St 15.6.16 | 19:30 | CESMI | Polární záře Unreal Students FC (HL5E) |
St 15.6.16 | 20:45 | CESMI | Kovárna PC Ya Basta! A (HL7E) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Benedikt Filip | 4 | 1 |
Černovský Kryštof | 11 | 0 |
Cuadra Oliver | 10 | 2 |
Ernest Michael | 6 | 4 |
Gottfried Jakub | 6 | 1 |
Kadlec Vojtěch | 7 | 3 |
Kettner Martin | 4 | 0 |
Martínek Vojtěch | 10 | 7 |
Pachovský Petr | 3 | 0 |
Petrůj Jan | 10 | 1 |
Stránský David | 9 | 4 |
Ton Jonathan | 11 | 7 |
Vorel Jiří | 6 | 1 |