Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 14.6.16 | 18:15 | HOSTI | Rudý teror Dynamit Vršovice | 11. | 4:3 |
Út 14.6.16 | 18:15 | LITVI | Sanitka AS Black mamba IBD | 11. | 2:12 |
Út 14.6.16 | 18:15 | ARIT | Libeň SK A Válcovna plechu FC | 11. | 4:1 |
Út 14.6.16 | 18:00 | STER3 | Tvar VD 4 TD Ala Bundy B | 11. | 0:6 k. |
Út 14.6.16 | 18:00 | STER1 | Nounejm GE Team | 11. | 1:2 |
Út 14.6.16 | 18:00 | STER2 | Ši Kyo 64! FC Kobylisy B | 11. | 0:6 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 4 TD Ala Bundy B | 11 | 10 | 0 | 1 | 36:15 | 20 |
2. | GE Team | 11 | 9 | 1 | 1 | 59:10 | 19 |
3. | Black mamba IBD | 11 | 8 | 1 | 2 | 54:24 | 17 |
4. | Libeň SK A | 11 | 8 | 0 | 3 | 39:18 | 16 |
5. | Ši Kyo | 11 | 6 | 1 | 4 | 29:30 | 13 |
6. | Sanitka AS | 11 | 6 | 0 | 5 | 30:38 | 12 |
7. | 64! FC Kobylisy B | 11 | 3 | 2 | 6 | 28:30 | 8 |
8. | Rudý teror | 11 | 4 | 0 | 7 | 25:34 | 8 |
9. | Nounejm | 11 | 3 | 1 | 7 | 27:36 | 7 |
10. | Dynamit Vršovice | 11 | 2 | 2 | 7 | 22:38 | 6 |
11. | Válcovna plechu FC | 11 | 1 | 3 | 7 | 19:53 | 1 |
12. | Tvar VD | 11 | 0 | 1 | 10 | 11:53 | 1 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 21.3.16 | 18:45, 20:00 | TEMPO | GE Team |
Čt 24.3.16 | 18:15, 19:30 | HANSP | Libeň SK A |
Čt 24.3.16 | 19:30, 20:45 | HOSTI | Ši Kyo |
St 30.3.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | HOSTI | Black mamba IBD |
Čt 31.3.16 | 19:00, 20:15 | MOTO3 | Válcovna plechu FC |
Pá 1.4.16 | 18:15, 19:30 | BECH | Sanitka AS |
St 6.4.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | BECH | Dynamit Vršovice |
Čt 7.4.16 | 19:30, 20:45 | BECH | 64! FC Kobylisy B |
St 20.4.16 | 17:00, 18:15, 19:30 | HANSP | Rudý teror |
St 20.4.16 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER1 | Black mamba IBD |
Pá 22.4.16 | 18:00, 19:15 | P1 | Sanitka AS |
St 27.4.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU4 | Tvar VD |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Mattia Chiodi | GE Team | 18 |
2. | Peter Brťka | 4 TD Ala Bundy B | 13 |
3. | Petr Malý | GE Team | 11 |
4. | David Konopík | Rudý teror | 10 |
5. | Jáchym Straka | Sanitka AS | 10 |
6. | Milan Lukáš | Black mamba IBD | 10 |
7. | Michal Vlk | Matadores FC | 9 |
8. | David Řezáč | Libeň SK A | 9 |
9. | Jiří Bláha | Black mamba IBD | 8 |
10. | Claudio Nappi | GE Team | 8 |
11. | Tomáš Navrátil | Dynamit Vršovice | 8 |
12. | Jan Valkár | Ši Kyo | 8 |
13. | Petr Syrůček | Válcovna plechu FC | 7 |
14. | Michal Bušek | Black mamba IBD | 7 |
15. | Jakub Routner | 64! FC Kobylisy B | 6 |
16. | Lukáš Gogolák | Nounejm | 6 |
17. | Marian Janíček | Nounejm | 6 |
18. | Roman Janíček | Nounejm | 6 |
19. | Lukáš Kulaviak | Dynamit Vršovice | 6 |
20. | Pavel Čtvrtečka | Libeň SK A | 6 |