Rozpis pískání, 8. liga, skupina G

Hulla hulla FC

St 14.9. 18:15 Mikulova MIKU4
St 14.9. 19:30 Mikulova MIKU4
St 14.9. 20:45 Mikulova MIKU4
Po 10.10. 19:00 Motorlet MOTO3
Po 10.10. 20:15 Motorlet MOTO3

Tazmánští čertíci

St 19.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 19.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 19.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Út 8.11. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Út 8.11. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Út 8.11. 20:45 Stodůlky Sokol STOD

Hell Avalanche

St 12.10. 18:15 Litvínovská LITVI
St 12.10. 19:30 Litvínovská LITVI
St 12.10. 20:45 Litvínovská LITVI
Út 1.11. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 1.11. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 1.11. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Forejt FC

St 19.10. 18:15 Litvínovská LITVI
St 19.10. 19:30 Litvínovská LITVI
St 19.10. 20:45 Litvínovská LITVI
Út 8.11. 17:00 Hanspaulka HANSP
Út 8.11. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 8.11. 19:30 Hanspaulka HANSP

Demínka B

Po 5.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 5.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 5.9. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Út 27.9. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 27.9. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 27.9. 20:45 Litvínovská LITVI

Klamovská skvadra

St 14.9. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
St 14.9. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 14.9. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Út 4.10. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 4.10. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 4.10. 20:45 Litvínovská LITVI

Playboy team AC

Po 31.10. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 31.10. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 31.10. 20:45 Mikulova MIKU4
Út 6.12. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 6.12. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 6.12. 20:45 Mikulova MIKU4

Rumburaci

Po 19.9. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 19.9. 20:15 Meteor 8 METE1
Po 10.10. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 10.10. 20:15 Meteor 8 METE1
Po 31.10. 19:00 Motorlet MOTO1
Po 31.10. 20:15 Motorlet MOTO1

Blok D

Čt 22.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 22.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
Pa 14.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Pa 14.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 2.11. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 2.11. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

DHL Bad Diablos

Čt 6.10. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 6.10. 20:30 Tempo FC TEMPO
Út 25.10. 19:00 Pražačka P3
Út 25.10. 20:15 Pražačka P3

Brosway team

Ne 16.10. 12:30 Pražačka P3
Ne 16.10. 13:45 Pražačka P3
Čt 17.11. 19:00 Pražačka P1
Čt 17.11. 20:15 Pražačka P1
Po 5.12. 19:00 Pražačka P2
Po 5.12. 20:15 Pražačka P2