Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 22.6.16 | 20:45 | MIKU4 | Tazmánští čertíci Blok D | 11. | 2:1 |
St 8.6.16 | 18:15 | MIKU2 | Raptors FC Tazmánští čertíci | 10. | 0:6 k. |
St 25.5.16 | 18:15 | MIKU2 | Rumburaci A Tazmánští čertíci | 9. | 2:1 |
St 18.5.16 | 19:30 | MIKU3 | Tazmánští čertíci Playboy team AC | 8. | 2:1 |
St 11.5.16 | 19:30 | MIKU4 | Klamovská skvadra Tazmánští čertíci | 7. | 3:6 |
St 4.5.16 | 19:30 | MIKU4 | Tazmánští čertíci Hulla hulla FC | 6. | 1:3 |
St 27.4.16 | 19:30 | MIKU2 | Tazmánští čertíci Demínka B | 2. | 1:1 |
St 20.4.16 | 19:30 | MIKU4 | Hell Avalanche Tazmánští čertíci | 5. | 1:4 |
St 13.4.16 | 18:15 | MIKU4 | Tazmánští čertíci Forejt FC | 4. | 3:1 |
St 6.4.16 | 18:15 | MIKU2 | DHL Bad Diablos Tazmánští čertíci | 3. | 3:7 |
St 23.3.16 | 18:15 | MIKU2 | Brosway team Tazmánští čertíci | 1. | 5:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brosway team | 11 | 11 | 0 | 0 | 126:18 | 22 |
2. | Hulla hulla FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 39:27 | 16 |
3. | Tazmánští čertíci | 11 | 7 | 1 | 3 | 35:21 | 15 |
4. | Demínka B | 11 | 5 | 3 | 3 | 41:37 | 13 |
5. | Rumburaci | 11 | 6 | 1 | 4 | 30:27 | 13 |
6. | DHL Bad Diablos | 11 | 6 | 0 | 5 | 38:43 | 12 |
7. | Klamovská skvadra | 11 | 5 | 1 | 5 | 38:34 | 11 |
8. | Blok D | 11 | 4 | 1 | 6 | 40:42 | 9 |
9. | Hell Avalanche | 11 | 4 | 1 | 6 | 27:51 | 9 |
10. | Forejt FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 23:39 | 7 |
11. | Playboy team AC | 11 | 2 | 1 | 8 | 22:54 | 5 |
12. | Raptors FC | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | -4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 21.4.16 | 18:15 | MIKU2 | Monočlánek FC VET Vibromax 1985 juniorka (VL4D) |
Čt 21.4.16 | 19:30 | MIKU2 | CFG Suchdol GFC (HL8J) |
Čt 21.4.16 | 20:45 | MIKU2 | Sporčestr City FC Borussia Dortšpunt B (HL6G) |
Čt 12.5.16 | 18:15 | ARIT | Bratři v lihu FC Prosím, nesmějte se (HL8J) |
Čt 12.5.16 | 19:30 | ARIT | Jawa - Techno team Čechie 12° (VL4C) |
Čt 12.5.16 | 20:45 | ARIT | DTS Praha Omlékované Sojky (HL7D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Charvát Jaroslav | 1 | 0 |
Formánek Jan | 8 | 0 |
Hampl Karel | 10 | 2 |
Homolka Ondřej | 10 | 2 |
Houdek Jan | 8 | 9 |
Imlauf Ondřej | 4 | 1 |
Kohout Matěj | 5 | 0 |
Pokorný Michal | 8 | 0 |
Přibil Jan | 6 | 0 |
Pulo Jan | 1 | 1 |
Šešín Petr | 8 | 9 |
Šíma Vladimír | 5 | 1 |
Staněk Matyáš | 8 | 3 |