Seznam týmů, 8. liga, skupina N

Tým Barvy dresů
Stříbrný hroch C červeno-bílá
Stodůlecký piráti červeno-bílá, modrá
Sestra Sojka maskáčová
Sedmikráskov Čimice růžová
Old Mosquitos zeleno-bílá, modrá
Morna to zařídí FC zelená, černá
Krabice modrá
Jedna noha netleská červeno-černá
Digi Prague FC modrá, bílá
FC Praha 07 modro-černá
The Rabbit Hole černá
Alvarez D.C. zeleno-černá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina N

Utkání Datum Čas Hřiště
KrabiceMorna to zařídí FC Ne 3.4. 08:45 ZAK
FC Praha 07Sedmikráskov Čimice Ne 3.4. 11:15 P3
Jedna noha netleskáOld Mosquitos Ne 3.4. 12:30 P1
The Rabbit HoleStodůlecký piráti Ne 3.4. 12:30 STOD
Alvarez D.C.Stříbrný hroch C Ne 3.4. 12:30 P3
Digi Prague FCSestra Sojka Ne 3.4. 16:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Stodůlecký pirátiDigi Prague FC Ne 10.4. 12:30 STOD
Old MosquitosKrabice Ne 10.4. 13:45 ZAK
Alvarez D.C.The Rabbit Hole Ne 10.4. 17:30 ZABEH
Sedmikráskov ČimiceJedna noha netleská Ne 10.4. 17:30 LITVI
Stříbrný hroch CMorna to zařídí FC Ne 10.4. 18:45 CESMI
Sestra SojkaFC Praha 07 Ne 10.4. 19:15 DABLI
Utkání Datum Čas Hřiště
KrabiceSedmikráskov Čimice Ne 17.4. 11:15 ZAK
FC Praha 07Stodůlecký piráti Ne 17.4. 12:30 STOD
The Rabbit HoleStříbrný hroch C Ne 17.4. 15:00 BECH
Digi Prague FCAlvarez D.C. Ne 17.4. 16:15 ZAK
Jedna noha netleskáSestra Sojka Ne 17.4. 17:30 SCBEC
Morna to zařídí FCOld Mosquitos Ne 17.4. 18:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Sestra SojkaKrabice Ne 24.4. 10:00 ZAK
Alvarez D.C.FC Praha 07 Ne 24.4. 12:30 P3
Stodůlecký pirátiJedna noha netleská Ne 24.4. 12:30 STOD
The Rabbit HoleDigi Prague FC Ne 24.4. 16:15 ZAK
Stříbrný hroch COld Mosquitos Ne 24.4. 16:15 MIKU4
Sedmikráskov ČimiceMorna to zařídí FC Ne 24.4. 18:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
KrabiceStodůlecký piráti Ne 1.5. 10:00 ZAK
Jedna noha netleskáAlvarez D.C. Ne 1.5. 12:30 P3
Digi Prague FCStříbrný hroch C Ne 1.5. 16:15 ZAK
FC Praha 07The Rabbit Hole Ne 1.5. 17:30 MIKU3
Old MosquitosSedmikráskov Čimice Ne 1.5. 17:45 METE1
Morna to zařídí FCSestra Sojka Ne 1.5. 18:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Alvarez D.C.Krabice Ne 8.5. 10:00 ZAK
Stodůlecký pirátiMorna to zařídí FC Ne 8.5. 12:30 STOD
Sestra SojkaOld Mosquitos Ne 8.5. 12:30 P3
Digi Prague FCFC Praha 07 Ne 8.5. 16:15 ZAK
Stříbrný hroch CSedmikráskov Čimice Ne 8.5. 17:30 HANSP
The Rabbit HoleJedna noha netleská Ne 8.5. 17:45 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
FC Praha 07Stříbrný hroch C Ne 15.5. 08:45 HANSP
KrabiceThe Rabbit Hole Ne 15.5. 10:00 ZAK
Old MosquitosStodůlecký piráti Ne 15.5. 11:15 STOD
Sedmikráskov ČimiceSestra Sojka Ne 15.5. 15:00 P2
Jedna noha netleskáDigi Prague FC Ne 15.5. 16:15 ZAK
Morna to zařídí FCAlvarez D.C. Ne 15.5. 18:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Stříbrný hroch CSestra Sojka Ne 22.5. 10:00 HANSP
FC Praha 07Jedna noha netleská Ne 22.5. 11:15 BECH
Stodůlecký pirátiSedmikráskov Čimice Ne 22.5. 12:30 STOD
Digi Prague FCKrabice Ne 22.5. 16:15 ZAK
Alvarez D.C.Old Mosquitos Ne 22.5. 16:15 MALES
The Rabbit HoleMorna to zařídí FC Ne 22.5. 18:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
KrabiceFC Praha 07 Ne 29.5. 08:45 ZAK
Sestra SojkaStodůlecký piráti Ne 29.5. 12:30 STOD
Sedmikráskov ČimiceAlvarez D.C. Ne 29.5. 12:30 BECH
Old MosquitosThe Rabbit Hole Ne 29.5. 16:15 MALES
Jedna noha netleskáStříbrný hroch C Ne 29.5. 17:30 SCBEC
Morna to zařídí FCDigi Prague FC Ne 29.5. 18:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Jedna noha netleskáKrabice Ne 5.6. 10:00 ZAK
The Rabbit HoleSedmikráskov Čimice Ne 5.6. 12:30 P2
Alvarez D.C.Sestra Sojka Ne 5.6. 12:30 P1
Stříbrný hroch CStodůlecký piráti Ne 5.6. 12:30 STOD
Digi Prague FCOld Mosquitos Ne 5.6. 16:15 ZAK
FC Praha 07Morna to zařídí FC Ne 5.6. 18:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Stodůlecký pirátiAlvarez D.C. Ne 19.6. 12:30 P3
Sedmikráskov ČimiceDigi Prague FC Ne 19.6. 12:30 P1
Old MosquitosFC Praha 07 Ne 19.6. 12:30 TEMPO
Morna to zařídí FCJedna noha netleská Ne 19.6. 12:30 BECH
KrabiceStříbrný hroch C Ne 19.6. 12:30 ZAK
Sestra SojkaThe Rabbit Hole Ne 26.6. 16:15 TEMPO