Seznam týmů, 1. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Úterní hosté Ski FC A černá, žlutá
Sebranka FC A modro-žlutá, červená
Restaurace U Pecků A modrá, červená
Inter Lotyšák A bílá, modro-černá
Smutný potapěči světle modrá
Santa Dominica červená, rudo-bílá
HS Praha červená, bílá
Holosmetky FC A modrá, žlutá
Hoverla Zak žluto-černá
Hertha ZMZ modrá, bílá
Audi United FC černá, bílá
Akta - rez modrá, bílá

Rozpis zápasů, 1. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Holosmetky FC ASmutný potapěči Po 5.9. 18:00 MALES
Hertha ZMZRestaurace U Pecků A Po 5.9. 19:15 MALES
HS PrahaSanta Dominica Po 5.9. 20:15 P1
Audi United FCSebranka FC A Po 5.9. 20:30 STER1
Akta - rezÚterní hosté Ski FC A Po 5.9. 20:30 MALES
Hoverla ZakInter Lotyšák A St 7.9. 18:15 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Inter Lotyšák AHolosmetky FC A Po 12.9. 18:00 MALES
Akta - rezAudi United FC Po 12.9. 19:15 MALES
Sebranka FC AHertha ZMZ Po 12.9. 20:30 STER1
Smutný potapěčiHS Praha Po 12.9. 20:30 TEMPO
Úterní hosté Ski FC ASanta Dominica Po 12.9. 20:30 MALES
Restaurace U Pecků AHoverla Zak Út 13.9. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Holosmetky FC ARestaurace U Pecků A Po 19.9. 18:00 MALES
HS PrahaInter Lotyšák A Po 19.9. 19:15 MALES
Hertha ZMZAkta - rez Po 19.9. 19:30 MIKU4
Santa DominicaSmutný potapěči Po 19.9. 20:15 P1
Audi United FCÚterní hosté Ski FC A Po 19.9. 20:30 MALES
Hoverla ZakSebranka FC A Út 20.9. 19:15 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Audi United FCHertha ZMZ Po 26.9. 19:00 P1
Restaurace U Pecků AHS Praha Po 26.9. 19:15 MALES
Inter Lotyšák ASanta Dominica Po 26.9. 20:15 P1
Úterní hosté Ski FC ASmutný potapěči Po 26.9. 20:30 MALES
Akta - rezHoverla Zak Ne 23.10. 20:00 P3
Sebranka FC AHolosmetky FC A Po 24.10. 18:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Holosmetky FC AAkta - rez Po 3.10. 18:00 MALES
HS PrahaSebranka FC A Po 3.10. 19:15 MALES
Santa DominicaRestaurace U Pecků A Po 3.10. 20:15 P1
Smutný potapěčiInter Lotyšák A Po 3.10. 20:30 TEMPO
Hertha ZMZÚterní hosté Ski FC A Po 3.10. 20:30 MALES
Hoverla ZakAudi United FC Út 4.10. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Audi United FCHolosmetky FC A Po 10.10. 18:00 MALES
Restaurace U Pecků ASmutný potapěči Po 10.10. 19:15 MALES
Sebranka FC ASanta Dominica Po 10.10. 20:30 STER1
Úterní hosté Ski FC AInter Lotyšák A Po 10.10. 20:30 MALES
Akta - rezHS Praha Po 10.10. 20:45 MIKU4
Hertha ZMZHoverla Zak St 12.10. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Holosmetky FC AHertha ZMZ Po 17.10. 18:00 MALES
Inter Lotyšák ARestaurace U Pecků A Po 17.10. 19:15 MALES
Santa DominicaAkta - rez Po 17.10. 20:15 P1
Smutný potapěčiSebranka FC A Po 17.10. 20:30 TEMPO
HS PrahaAudi United FC Po 17.10. 20:30 MALES
Hoverla ZakÚterní hosté Ski FC A Út 18.10. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Audi United FCSanta Dominica Po 31.10. 20:15 P1
Akta - rezSmutný potapěči Po 31.10. 20:30 TEMPO
Sebranka FC AInter Lotyšák A Po 31.10. 20:30 STER1
Úterní hosté Ski FC ARestaurace U Pecků A Po 31.10. 20:30 MALES
Hertha ZMZHS Praha St 2.11. 19:00 P3
Hoverla ZakHolosmetky FC A St 2.11. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Restaurace U Pecků ASebranka FC A Po 7.11. 19:15 MALES
Inter Lotyšák AAkta - rez Po 7.11. 19:30 MIKU4
Santa DominicaHertha ZMZ Po 7.11. 20:15 P1
Smutný potapěčiAudi United FC Po 7.11. 20:30 TEMPO
Holosmetky FC AÚterní hosté Ski FC A Po 7.11. 20:30 MALES
HS PrahaHoverla Zak St 9.11. 19:15 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
Holosmetky FC AHS Praha Po 14.11. 18:00 MALES
Akta - rezRestaurace U Pecků A Po 14.11. 19:15 MALES
Hertha ZMZSmutný potapěči Po 14.11. 20:30 TEMPO
Úterní hosté Ski FC ASebranka FC A Po 14.11. 20:30 MALES
Hoverla ZakSanta Dominica Út 15.11. 19:00 P3
Audi United FCInter Lotyšák A Čt 17.11. 19:30 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Sebranka FC AAkta - rez Po 28.11. 20:15 P3
Inter Lotyšák AHertha ZMZ Po 28.11. 20:15 P2
Santa DominicaHolosmetky FC A Po 28.11. 20:15 P1
Restaurace U Pecků AAudi United FC Po 28.11. 20:30 ZAK
Smutný potapěčiHoverla Zak Po 28.11. 20:30 TEMPO
HS PrahaÚterní hosté Ski FC A Po 28.11. 20:30 MALES