28. 11. 16 20:30 TEMPO Smutný potapěči Hoverla Zak 11. 2:6 (1:2)
Jednoznačné utkání, zasloužená výhra. Šaroka
Josef Šindelka – Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Oleksandr Kelemen – Serhii Honcharenko, Yurii Kadepskyi, Ivan Komorskyy, Maryan Lesyk, Oleksii Lukashov, Vasyl Tkach, Denys Tokar, Myron Tokar
30. Vasyl Tkach
32., 52. Maryan Lesyk
58. Ivan Komorskyy
15. 11. 16 19:00 P3 Hoverla Zak Santa Dominica 10. 2:3 (0:0)
Domácí v prvním poločase soupeře přehrávali a zatlačili ho do defenzívy. Druhá půle byla mnohem otevřenější a Hoverla se dostala do vedení. Hosté ale vyrovnali a v přesilovce otočili skóre. Hoverla ovšem zásluhou Lukashova i v oslabení srovnala stav a držela důležitou remízou až do poslední minuty. Pak ale domácí obránce smolně tečoval míč letící mimo a ten přeletěl bezmocného brankáře. Kohout
Hoverla Zak Santa Dominica
Oleksandr Kelemen – Serhii Honcharenko, Ivan Komorskyy, Oleksii Lukashov, Ivan Pavlov, Serhiy Tatynets, Vasyl Tkach, Denys Tokar, Myron Tokar vs Alexander Károlyi – Ondřej Kodr, Stanislav Kodr, David Königsmark, Stanislav Mařík, Martin Petrů, David Pozníček, Michal Uhlíř, Michal Zukal
37. Denys Tokar
53. Oleksii Lukashov
46 Ivan Pavlov 44. Ondřej Kodr
51. Michal Uhlíř
60. OG
9. 11. 16 19:15 STER3 HS Praha Hoverla Zak 9. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili.
HS Praha Hoverla Zak
vs Oleksandr Kelemen – Serhii Honcharenko, Ivan Komorskyy, Oleksii Lukashov, Ivan Pavlov, Vasyl Tkach, Denys Tokar
2. 11. 16 20:15 P3 Hoverla Zak Holosmetky FC A 8. 3:1 (2:0)
Utkání velmi dobré úrovně. Hoverla byla kombinačně lepší, ale hosté dobře bránili. Rozhodla poslední pětiminutovka první půle, hosté pak přes závěrečný tlak nedosáhli ani na bod. Kohout
Hoverla Zak Holosmetky FC A
Oleksandr Kelemen – Serhii Honcharenko, Vasyl Iarema, Ivan Komorskyy, Oleksii Lukashov, Ivan Pavlov, Vasyl Tkach, Denys Tokar vs Jaroslav Bellada – Václav Bellada, Pavel Beneš, Jakub Čihák, Ondřej Halbich, Radek Kříž, David Minha, Dominik Nedvěd, Štěpán Vošta
25. Ivan Pavlov
27., 44. Oleksii Lukashov
35 Vasyl Tkach 47. Václav Bellada
23. 10. 16 20:00 P3 Akta - rez Hoverla Zak 4. 3:5 (1:3)
Vyrovnané utkání, šťastná výhra hostů. Šaróka
Akta - rez Hoverla Zak
Martin Mašek – Martin Beneš, Martin Jíša, Adam Klavík, Tomáš Michal, Jakub Procházka, Martin Toupal vs Oleksandr Kelemen – Bohdan Chendey, Serhii Honcharenko, Ivan Komorskyy, Oleksii Lukashov, Ivan Pavlov, Serhiy Tatynets, Vasyl Tkach, Denys Tokar
12., 54. Martin Jíša
39. Adam Klavík
4. Serhii Honcharenko
19., 24., 40. Ivan Pavlov
37. Vasyl Tkach
18. 10. 16 20:30 MALES Hoverla Zak Úterní hosté Ski FC A 7. 8:7 (3:1)
Super utkání dvou fotbalových mužstev rozhodlo to, že Hosté neměli gólmana. Kovařík
Hoverla Zak Úterní hosté Ski FC A
Oleksandr Kelemen – Serhii Honcharenko, Ivan Komorskyy, Maryan Lesyk, Oleksii Lukashov, Yurii Mushka, Ivan Pavlov, Vasyl Tkach, Denys Tokar, Myron Tokar vs Ivo Doležal – Stanislav Bejda, Josef Eliáš, Tomáš Fitzel, Udson Goncalves V., David Mařík, Tomáš Mařík, Michel Melo Jose, Jakub Polák, Břetislav Tvrzník, Jan Zemánek
57. David Mařík
12. 10. 16 20:30 ZAK Hertha ZMZ Hoverla Zak 6. 3:5 (1:3)
Hoverla důraznější v koncovce s lepším pohybem a kombinací. Kohout
Hertha ZMZ Hoverla Zak
Miroslav NečasLukáš Dont, Vít Koláček, Pavel Krois, Lukáš Moravec, Jiří Mošna, Jiří Vaněk, Petr Vejmelka vs Oleksandr Kelemen – Serhii Honcharenko, Ivan Komorskyy, Maryan Lesyk, Oleksii Lukashov, Yurii Mushka, Ian Sakal, Vasyl Tkach, Denys Tokar, Myron Tokar
55. Denys Tokar
4. 10. 16 20:30 MALES Hoverla Zak Audi United FC 5. 1:4 (0:2)
Vyrovnané utkání s lepší koncovkou pro hosty. Faltys
Hoverla Zak Audi United FC
Oleksandr Kelemen – Serhii Honcharenko, Ivan Komorskyy, Maryan Lesyk, Oleksii Lukashov, Yurii Mushka, Ian Sakal, Vasyl Tkach, Denys Tokar, Myron Tokar vs Jaroslav Kremín – Petr Cipra, Cyril Golovko, Serhiy Hrechko, Vitalij Kravcov, Jan Kučera, Vadym Levchenko, Jan Měchura, Ondřej Penc, Martin Šimek, Jan Zima
35. Denys Tokar 52 Ian Sakal 4., 56. Cyril Golovko
7. Vadym Levchenko
51. Jan Kučera
34. Vadym Levchenko
20. 9. 16 19:15 MALES Hoverla Zak Sebranka FC A 3. 1:1 (0:1)
Velmi vyrovnané utkání nakonec skončilo zaslouženou remízou, když domácí vyrovnali v závěru utkání.
Hoverla Zak Sebranka FC A
Oleksandr Kelemen – Oleksandr Braier, Serhii Honcharenko, Vasyl Iarema, Oleksii Lukashov, Yurii Mushka, Andrii Seneiko, Vasyl Tkach, Denys Tokar, Myron Tokar vs Jakub Janáček – Vladan Bojkovič, David Folwarczny, Jan Jaroš, Jakub Novák, Ivo Urban
58. Oleksii Lukashov 16. Jakub Janáček
13. 9. 16 20:30 MALES Restaurace U Pecků A Hoverla Zak 2. 2:4 (0:1)
Pohledné utkání, které mělo tempo, náboj a hodně šancí. Bojovnější hosté potvrdili nováčkovský entuziasmus a vyhráli. Dufek
Restaurace U Pecků A Hoverla Zak
Petr Kratochvíl – Ivan Faitl, Petr Hulinský, Jiří Novák, Jan Petržílka, Vladimír Pokorný, Petr Pytka, Marcel Rodek, Václav Socher vs Oleksandr Kelemen – Oleksandr Braier, Serhii Honcharenko, Vasyl Iarema, Ivan Komorskyy, Oleksii Lukashov, Yurii Mushka, Serhiy Tatynets, Vasyl Tkach, Denys Tokar, Myron Tokar
32. Vladimír Pokorný
58. Václav Socher
49 Václav Socher 20., 34. Serhii Honcharenko
46. Oleksii Lukashov
56. Vasyl Tkach
30. Myron Tokar
7. 9. 16 18:15 HOSTI Hoverla Zak Inter Lotyšák A 1. 6:0 k.