Ne 23.10.16 17:30 SCBEC Ukradený širáci Steaua FC   (HL5H)
Ne 23.10.16 18:45 SCBEC Rumové pralinky FC s.Oliver A   (HL7K)
Ne 23.10.16 20:00 SCBEC Dropa FC A Fifty-two faders   (HL6L)
Ne 13.11.16 15:00 MIKU1 Komety FC B Hustá pěna FC   (HL7L)
Ne 13.11.16 16:15 MIKU1 Komety FC A Parádníci   (HL5I)
Ne 13.11.16 17:30 MIKU1 Kanálpucers PL Power WCC   (HL5I)

3. 12. 16 08:45 TEMPO Power Rangers ABCOM 11. 6:5 (4:3)
Velmi vyrovnané a zajímavé utkání, které ve svůj prospěch rozhodli domácí v úplném závěru.
Power Rangers ABCOM
Petr Hýsek – David Anděl, Michal Bezpalec, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Matyáš Tittelbach, Tomáš Uhlík vs Roman Čubr – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Jakub Martinák, Aleš Pernický, Jiří Polák
52. Jakub Martinák
19. 11. 16 11:15 TEMPO ABCOM Pfefrs FC 10. 3:1 (1:0)
Domácí byli lepším týmem, podali vyzrálejší výkon a zaslouženě vyhráli. Milan Cina, Pavel Cina
ABCOM Pfefrs FC
Jakub Martinák – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Jan Hruštinec, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Šelelyo, Stanislav Vladař vs Jan Čada – Štěpán Hájek, Adam Kryštof, Jakub Novotný, Jan Polák, Tomáš Rothe
26. Michal Borecký
35., 59. Jan Hruštinec
43. Jakub Novotný
12. 11. 16 11:15 TEMPO MTPCH ABCOM 9. 4:1 (3:1)
Domácí byli lepším týmem a již v první půli si vypracovali dvoubrankový náskok, který ve druhé půli ještě potvrdili.
MTPCH ABCOM
Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Pavel Demo, Josef Ludík, Jiří Mach, Jakub Marianovský, Lukáš Mikula, Jakub Müller vs Roman Čubr – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Jakub Martinák, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Šelelyo, Stanislav Vladař
10. Lukáš Mikula
26. Marek Demo
29., 51. Lukáš Borek
25. Miroslav Dykas
5. 11. 16 11:15 TEMPO ABCOM Plameňáci 1.FC A 8. 0:5 (0:3)
Utkání ve svižném tempu. Vyhrál tým, který měl ve svém středu rozdílového hráče Kasalého.
ABCOM Plameňáci 1.FC A
Roman Čubr – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Jakub Martinák, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Šelelyo, Stanislav Vladař vs Jiří Maroušek – Lukáš Dajčar, Pavel Hrubeš, Zdeněk Kasalý, Jan Kechner, Jan Malý, Tomáš Neužil, Josef Pospíšil, Robert Valenta
1., 4., 20., 36. Zdeněk Kasalý
57. Josef Pospíšil
22. 10. 16 11:15 TEMPO La Famiglia ABCOM 7. 5:3 (3:1)
Velmi pohledné a svižné utkání z obou stran. Domácí si v první půli vypracovali dvoubrankový náskok, který nakonec pohlídali až do konce. Tomáš Dojava
La Famiglia ABCOM
Petr Dvořák – Vojtěch Obhlídal, Jakub Sochor, Pavel Sochor, Jan Vejlupek, Jan Zuna, Jan Zuna, Matěj Zuna vs Roman Čubr – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Jakub Martinák, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Šelelyo
1., 4., 37. Pavel Sochor
24., 60. Jan Zuna
20. Aleš Pernický
32. Michal Borecký
47. Miroslav Dykas
15. 10. 16 11:15 TEMPO ABCOM Kluci z Vršovic 6. 1:0 (0:0)
Velmi vyrovnané utkání z obou stran, které nakonec rozhodla jediná branka domácích z prvního poločasu. Hauptmann
ABCOM Kluci z Vršovic
Roman Čubr – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Jakub Martinák, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Šelelyo, Jan Štětka, Stanislav Vladař vs Jan Tomšů – Jiří Frolík, Jakub Havlín, Tomáš Icík, Jiří Krejčí, Martin Roskovec, Ondřej Vičík
32. Miroslav Dykas
8. 10. 16 11:15 KBELY Kbelské vosy B ABCOM 5. 0:5 (0:1)
Hosté byli jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Jinak to bylo utkání podprůměrné úrovně.
Kbelské vosy B ABCOM
Tomáš Máchal – Vojtěch Češka, Miroslav Hulín, Jakub Mára, Michal Mejsnar, Jaroslav Souček, Jan Traub vs Petr Borecký – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Šelelyo
30., 32. Jiří Polák
44., 54. Michal Borecký
59. Miroslav Dykas
1. 10. 16 11:15 TEMPO ABCOM Kapr tým 86 B 4. 1:3 (0:0)
Vyrovnané utkání, kterému by slušela remíza, ale hosté dokázali v závěru strhnout vítězství na svoji stranu. Ladislav Vamberský, Rudolf Lavický
ABCOM Kapr tým 86 B
Petr Borecký – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Jakub Martinák, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Šelelyo, Stanislav Vladař vs Jan Sýkora – Norbert Demeter, Martin Hyža, Miroslav Korbář, Tomáš Mihal, David Šabatka, Radoslav Šanta, Milan Švarc
51. Jiří Polák 44. Martin Hyža
58., 60. Milan Švarc
24. 9. 16 11:15 TEMPO GoGo 1.NC ABCOM 3. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
10. 9. 16 11:15 TEMPO ABCOM Améby AFC A 2. 4:2 (2:0)
Domácí si v první půli vypracovali dvoubrankový náskok, který hlídali až do konce utkání.
ABCOM Améby AFC A
Martin Šelelyo – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Jan Hruštinec, Jakub Martinák, Aleš Pernický, Jiří Polák, Stanislav Vladař vs Karel Jindřichovský – Alan Balha, Jakub Marek, Jakub Pírko, Oldřich Růžička, David Šmída, Michal Šorf, Petr Šorf, Pavel Voska
4. Stanislav Vladař
9. Jan Hruštinec
33., 60. Michal Borecký
41., 43. Pavel Voska
2. 9. 16 18:00 ZAK ABCOM Ujde to 1980 SK 1. 4:12 (0:5)
Domácí nastoupili o jednoho hráče v poli oslabeni a to se jasně projevilo na výsledku utkání. Petr Bešta, Karel Kozel
ABCOM Ujde to 1980 SK
Jiří Polák – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Martin Šelelyo, Stanislav Vladař vs Martin Houdek – Ondřej Hroch, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Václav Pabst, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik