St 21.9.16 18:15 BECH Le Jardin Merck stars   (HL6G)
St 21.9.16 19:30 BECH Equáci Pětapůl TJ   (HL8C)
St 21.9.16 20:45 BECH Kapitáni Pivojs s.r.o.1.FC   (HL6G)
Po 10.10.16 18:15 MIKU3 GFC Alténa ST   (HL8F)
Po 10.10.16 19:30 MIKU3 V.S.P.S.V.S. Pigs FC   (HL6B)
Po 10.10.16 20:45 MIKU3 Klub odložených mužů A.Č.A.B. FC   (HL7A)

3. 12. 16 08:45 P1 La Famiglia Kbelské vosy B 11. 5:0 (3:0)
Domácí byli po celé utkání jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Klail,Dreksler
La Famiglia Kbelské vosy B
Petr Dvořák – Vojtěch Obhlídal, Martin Průša, Jan Roubíček, Jiří Šimral, Jakub Sochor, Michal Sochor, Jan Vejlupek, Jan Zuna, Matěj Zuna, Pavel Zuna vs Tomáš Máchal – Vojtěch Češka, Miroslav Hulín, Jakub Mára, Kryštof Mejsnar, Jaroslav Souček, Jan Traub
7., 49. Matěj Zuna
10., 29. Jan Zuna
45. Jakub Sochor
19. 11. 16 10:00 LITVI Kbelské vosy B Kluci z Vršovic 10. 3:4 (1:2)
Pohledné utkání zajímavého průběhu. Domácí nastoupili oslabeni o jednoho hráče v poli, ale i tak svému soupeři pěkně zatopili a moc nechybělo a vybojovali bod.
Kbelské vosy B Kluci z Vršovic
Tomáš Máchal – Vojtěch Češka, Kryštof Mejsnar, Lukáš Mejsnar, Jan Traub vs Martin Vičík – Jiří Frolík, Jakub Havlín, Tomáš Icík, Jiří Krejčí, Martin Roskovec, Ondřej Vičík
51. Jiří Frolík
11. 11. 16 18:00 ZAK Kbelské vosy B Ujde to 1980 SK 9. 2:2 (1:1)
Pohledné utkání, ve kterém je nakonec remíza zaslouženým rozuzlením. Hošek
Kbelské vosy B Ujde to 1980 SK
Vojtěch Češka – Kryštof Mejsnar, Lukáš Mejsnar, Jan Musel, Jaroslav Souček, Roman Souček, Jan Traub vs Martin Houdek – Ondřej Hroch, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Václav Pabst, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik
17. Jaroslav Souček
49. Jan Traub
28. Jan Malypetr
44. Václav Pabst
5. 11. 16 08:45 LITVI Kapr tým 86 B Kbelské vosy B 8. 4:1 (1:1)
Bojovné utkání, kde domácí tým byl lepší a zaslouženě zvítězil.
Kapr tým 86 B Kbelské vosy B
Jan Sýkora – Martin Hyža, Libor Jurčík, Tomáš Mihal, David Šabatka, Radoslav Šanta, Ruslan Skopal, Milan Švarc vs Tomáš Máchal – Martin Budař, Vojtěch Češka, Kryštof Mejsnar, Lukáš Mejsnar, Michal Mejsnar, Jaroslav Souček, Roman Souček, Jan Traub
7., 34. Radoslav Šanta
43. David Šabatka
45. Tomáš Mihal
8. Vojtěch Češka
22. 10. 16 11:15 KBELY Kbelské vosy B GoGo 1.NC 7. 1:4 (0:1)
První půle byla opatrná z obou stran a hosté vedli o jednu branku. Ve druhé půli bylo dost šancí na obou stranách, ale hosté byli daleko produktivnější.
Kbelské vosy B GoGo 1.NC
Vojtěch Češka – Martin Budař, Miroslav Hulín, Michal Mejsnar, Jan Musel, Jaroslav Souček, Roman Souček, Jan Traub vs Jiří Brožík – Michal Drga, Daniel Kopic, Radovan Král, Ondřej Kratochvíl, Tomáš Majdl, Petr Orlowski, Marek Radotínský, Aleš Zmeškal
41. Martin Budař 5., 55. Petr Orlowski
37. Michal Drga
42. Marek Radotínský
15. 10. 16 12:30 KBELY Améby AFC A Kbelské vosy B 6. 7:3 (3:2)
Dobrý zápas, ve kterém rozhodly obrany. Hosté měli spoustu šancí, ale nedokázali je proměnit. Domácí využívali chyby hostující obrany a zaslouženě vyhráli. Lubomír Nešpor, Jiří Veselý
Améby AFC A Kbelské vosy B
Petr Šorf – Alan Balha, Jan Crha, Jakub Marek, Tomáš Najman, David Šmída, Michal Šorf, Pavel Voska vs Tomáš Máchal – Lukáš Beneš, Vojtěch Češka, Miroslav Hulín, Jakub Mára, Michal Mejsnar, Jaroslav Souček, Jan Traub, Jiří Zelenka
45. Vojtěch Češka
8. 10. 16 11:15 KBELY Kbelské vosy B ABCOM 5. 0:5 (0:1)
Hosté byli jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Jinak to bylo utkání podprůměrné úrovně.
Kbelské vosy B ABCOM
Tomáš Máchal – Vojtěch Češka, Miroslav Hulín, Jakub Mára, Michal Mejsnar, Jaroslav Souček, Jan Traub vs Petr Borecký – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Šelelyo
30., 32. Jiří Polák
44., 54. Michal Borecký
59. Miroslav Dykas
30. 9. 16 19:15 ZAK Power Rangers Kbelské vosy B 4. 3:2 (1:1)
Velice rychlý a kombinační fotbal. Domácí byli o něco lepší a vyhráli zaslouženě.
Power Rangers Kbelské vosy B
Petr Hýsek – David Anděl, Michal Bezpalec, Pavel Novanský, Matyáš Tittelbach, Adam Trojan, Tomáš Uhlík vs Jan Podzemský – Vojtěch Češka, Miroslav Hulín, Jakub Mára, Jan Musel, Čeněk Skoč, Jaroslav Souček, Jan Traub, Jiří Zelenka
3. Adam Trojan
35. Pavel Novanský
52. Michal Bezpalec
2. Čeněk Skoč
56. Jan Traub
24. 9. 16 12:30 KBELY Kbelské vosy B Pfefrs FC 3. 10:6 (5:1)
Oba týmy přispěly k pohodovému a korektnímu utkání. Domácí byli o něco lepší a vyhráli zaslouženě. Novotný, Kučera
Kbelské vosy B Pfefrs FC
Tomáš Máchal – Vojtěch Češka, Jakub Mára, Kryštof Mejsnar, Jan Musel, Čeněk Skoč, Jaroslav Souček, Jan Traub vs Jan Polák – Matyáš Hájek, Štěpán Hájek, Dimitris Patenidis, Tomáš Rothe, Jakub Skuhrovec
44., 57. Tomáš Rothe
17. 9. 16 12:30 KBELY Kbelské vosy B Plameňáci 1.FC A 1. 3:4 (0:3)
Pohledné a vrovnané utkání. Hosté se klepali o výsledek až do konce zápasu. Rosenberger
Kbelské vosy B Plameňáci 1.FC A
Tomáš Máchal – Lukáš Beneš, Miroslav Hulín, Kryštof Mejsnar, Čeněk Skoč, Jan Traub, Jiří Zelenka vs Jiří Maroušek – Lukáš Dajčar, Pavel Hrubeš, Zdeněk Kasalý, Jan Kechner, Martin Mihalík, Tomáš Neužil, Josef Pospíšil, Václav Štefan, Milan Syrový, Robert Valenta
57. Lukáš Beneš
58. Jiří Zelenka
59. Kryštof Mejsnar
15., 16., 47. Zdeněk Kasalý
25. Martin Mihalík
47. Václav Štefan
10. 9. 16 10:00 ZAK MTPCH Kbelské vosy B 2. 1:2 (1:1)
Takticky vedené utkání z obou stran. První půle skončila nerozhodně. Ve druhé půli dali hosté rychlou branku, která jim nakonec stačila k vítězství.
MTPCH Kbelské vosy B
Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Petr Janovský, Josef Ludík, Jiří Mach, Lukáš Mikula, Jakub Müller, Ivo Štolc vs Tomáš Máchal – Miroslav Hulín, Kryštof Mejsnar, Lukáš Mejsnar, Čeněk Skoč, Jan Traub