Čt 15.9.16 18:00 STER1 Pod parou Los Muchachos   (HL8F)
Čt 15.9.16 19:15 STER1 Rebel Circus Pražský axiom   (HL8G)
Čt 15.9.16 20:30 STER1 Lazareth Prtzalona C.F.   (HL8I)
Ne 6.11.16 15:00 MIKU3 Laxní přístup Zlíchov Catholic FC   (HL8O)
Ne 6.11.16 16:15 MIKU3 Atomový veverky B ONBLACK   (HL7J)
Ne 6.11.16 17:30 MIKU3 Česlo Petrovice A   (HL8M)

3. 12. 16 08:45 P1 La Famiglia Kbelské vosy B 11. 5:0 (3:0)
Domácí byli po celé utkání jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Klail,Dreksler
La Famiglia Kbelské vosy B
Petr Dvořák – Vojtěch Obhlídal, Martin Průša, Jan Roubíček, Jiří Šimral, Jakub Sochor, Michal Sochor, Jan Vejlupek, Jan Zuna, Matěj Zuna, Pavel Zuna vs Tomáš Máchal – Vojtěch Češka, Miroslav Hulín, Jakub Mára, Kryštof Mejsnar, Jaroslav Souček, Jan Traub
7., 49. Matěj Zuna
10., 29. Jan Zuna
45. Jakub Sochor
19. 11. 16 08:45 LITVI Kapr tým 86 B La Famiglia 10. 5:1 (3:1)
Utkání výborné úrovně skončilo zaslouženou výhrou domácího týmu.
Kapr tým 86 B La Famiglia
Jan Sýkora – Martin Hyža, Libor Jurčík, Miroslav Korbář, Tomáš Mihal, Jiří Rudolecký, David Šabatka, Radoslav Šanta, Ruslan Skopal, Milan Švarc vs Petr Dvořák – Vojtěch Obhlídal, Jiří Šimral, Jakub Sochor, Pavel Sochor, Jan Zuna, Matěj Zuna, Pavel Zuna
13. David Šabatka
14. Miroslav Korbář
21. Radoslav Šanta
41. Jiří Rudolecký
53. Ruslan Skopal
2. Jan Zuna
11. 11. 16 18:15 HANSP La Famiglia GoGo 1.NC 9. 4:1 (3:0)
Krásné bojovné utkání, hrané v duchu fair play. Domácí byli přesnější v zakončení a díky tomu vyhráli.
La Famiglia GoGo 1.NC
Jan Vejlupek – Patrik Bečvář, Vojtěch Obhlídal, Michal Sochor, Pavel Sochor, Jan Zuna, Jan Zuna, Matěj Zuna vs Jiří Brožík – Michal Drga, Daniel Kopic, Ondřej Kratochvíl, Tomáš Majdl, Petr Orlowski, Aleš Zmeškal
11., 20., 24., 45. Matěj Zuna 40. Petr Orlowski
4. 11. 16 18:15 HANSP Améby AFC A La Famiglia 8. 2:5 (0:1)
Hosté byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Plucar
Améby AFC A La Famiglia
Karel Jindřichovský – Alan Balha, Jakub Marek, Filip Mikeš, Tomáš Najman, Oldřich Růžička, Michal Šorf, Pavel Voska vs Petr Dvořák – Jiří Šimral, Jakub Sochor, Michal Sochor, Pavel Sochor, Jan Vejlupek, Jan Zuna, Jan Zuna, Matěj Zuna
34. Jakub Marek
45. Tomáš Najman
15., 33., 40. Jan Zuna
42., 58. Michal Sochor
22. 10. 16 11:15 TEMPO La Famiglia ABCOM 7. 5:3 (3:1)
Velmi pohledné a svižné utkání z obou stran. Domácí si v první půli vypracovali dvoubrankový náskok, který nakonec pohlídali až do konce. Tomáš Dojava
La Famiglia ABCOM
Petr Dvořák – Vojtěch Obhlídal, Jakub Sochor, Pavel Sochor, Jan Vejlupek, Jan Zuna, Jan Zuna, Matěj Zuna vs Roman Čubr – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Jakub Martinák, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Šelelyo
1., 4., 37. Pavel Sochor
24., 60. Jan Zuna
20. Aleš Pernický
32. Michal Borecký
47. Miroslav Dykas
14. 10. 16 18:15 HANSP Power Rangers La Famiglia 6. 5:2 (3:0)
Velice kvalitní utkání, soupeři si na hřišti nenechali ani metr prostoru. Domácí byli o něco lepším týmem a vyhráli po zásluze.
Power Rangers La Famiglia
Ondřej Vlasák – David Anděl, Jan Hanzálek, Petr Hýsek, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Matyáš Tittelbach vs Jiří Šimral – Vojtěch Obhlídal, Jan Roubíček, Jakub Sochor, Michal Sochor, Jan Zuna, Matěj Zuna
50. Jakub Sochor
8. 10. 16 12:30 HANSP La Famiglia Pfefrs FC 5. 2:3 (0:2)
Utkání výborné úrovně skončilo těsným vítězstvím hostujícího týmu.
La Famiglia Pfefrs FC
Petr Dvořák – Vojtěch Obhlídal, Martin Průša, Petr Semecký, Pavel Sochor, Jan Zuna, Matěj Zuna, Pavel Zuna vs Jan Polák – Matyáš Hájek, Štěpán Hájek, Adam Kryštof, Jakub Novotný, Dimitris Patenidis, Tomáš Rothe, Jakub Skuhrovec
50. Matěj Zuna
57. Pavel Sochor
10., 27., 31. Štěpán Hájek
1. 10. 16 10:00 ZAK MTPCH La Famiglia 4. 0:1 (0:0)
Pěkné utkání z obou stran, které bylo vedeno celkem takticky. Nakonec rozhodla jediná branka hostujícího týmu z druhého poločasu.
MTPCH La Famiglia
Lukáš Mikula – Lukáš Borek, Marek Demo, Pavel Demo, Petr Janovský, Josef Ludík, Jiří Mach, Jakub Marianovský, Jakub Müller vs Petr Dvořák – Patrik Bečvář, Jan Roubíček, Jiří Šimral, Jakub Sochor, Michal Sochor, Pavel Sochor, Jan Zuna, Matěj Zuna
24. 9. 16 11:15 LITVI La Famiglia Plameňáci 1.FC A 3. 3:0 (2:0)
První půle v režii domácího týmu, který diktoval hru, v druhé půli se obraz hry nezměnil.
La Famiglia Plameňáci 1.FC A
Petr Dvořák – Jiří Šimral, Jakub Sochor, Pavel Sochor, Jan Vejlupek, Jan Zuna, Jan Zuna, Matěj Zuna vs Jiří Maroušek – Lukáš Dajčar, Pavel Hrubeš, Jan Kechner, Jan Malý, Tomáš Neužil, Josef Pospíšil, Václav Štefan, Robert Valenta
20., 25. Matěj Zuna
56. Jan Zuna
55. Pavel Hrubeš
9. 9. 16 18:00 ZAK Ujde to 1980 SK La Famiglia 2. 5:2 (1:1)
Po vyrovnané první půli domácí ve druhé půli zabrali a zaslouženě zvítězili. Beneš, Hošek
Ujde to 1980 SK La Famiglia
Martin Houdek – Ondřej Hroch, Jan Malypetr, Petr Moučka, Václav Pabst, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik vs Jan Vejlupek – Martin Průša, Jiří Šimral, Jakub Sochor, Michal Sochor, Pavel Sochor, Jan Zuna, Jan Zuna, Matěj Zuna
17., 48. Jan Malypetr
41. Petr Moučka
45., 50. Marek Uhlárik
25. Pavel Sochor
46. Martin Průša
3. 9. 16 12:30 HANSP Kluci z Vršovic La Famiglia 1. 0:6 (0:0)
Dlouho bezbrankové utkání v závěrečné čtvrthodině jasně rozhodla La Famiglia ve svůj prospěch. Utkání bylo kontumováno ve prospěch La Famiglia pro start hráče registrovaného v jiném týmu v celku Kluci z Vršovic. Hošek
Kluci z Vršovic La Famiglia
Jakub Havlín – Jiří Frolík, Martin Roskovec, Adam Vandrovec, Ondřej Vičík vs Jiří Šimral – Jakub Sochor, Pavel Sochor, Jan Vejlupek, Jan Zuna, Jan Zuna, Matěj Zuna