Ne 6.11.16 15:00 TEMPO Blesk VK A Atomovej brouk B   (HL4F)
Ne 6.11.16 16:15 TEMPO SoClose United Malvazinky 1.FC   (HL8L)
Ne 6.11.16 17:30 TEMPO My Heliport SK   (HL7K)
Ne 27.11.16 16:15 BECH Světlušky Atomovej brouk B   (HL4F)
Ne 27.11.16 17:30 BECH NBND FC Dropa FC A   (HL6L)
Ne 27.11.16 18:45 BECH Ukradený širáci City Lhotka FC   (HL5H)

3. 12. 16 08:45 P2 MTPCH GoGo 1.NC 11. 2:1 (0:0)
Velmi vyrovnané utkání, ve kterém domácí rozhodli v poslední minutě o svém vítězství.
MTPCH GoGo 1.NC
Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Pavel Demo, Josef Ludík, Jakub Marianovský, Jakub Müller, Ivo Štolc vs Jiří Brožík – Michal Douděra, Michal Drga, Daniel Kopic, Radovan Král, Ondřej Kratochvíl, Tomáš Majdl, Petr Orlowski, Marek Radotínský, Aleš Zmeškal
48. Lukáš Borek
60. Pavel Demo
60. Petr Orlowski
20. 11. 16 20:00 ZAK Améby AFC A MTPCH 10. 2:2 (0:1)
Velmi vyrovnané utkání nakonec skončilo zaslouženou dělbou bodů. Kohout
Améby AFC A MTPCH
Karel Jindřichovský – Alan Balha, Jakub Marek, Filip Mikeš, Tomáš Najman, David Šmída, Michal Šorf, Pavel Voska vs Ivo Štolc – Marek Demo, Pavel Demo, Tomáš Dumbrovský, Josef Ludík, Jiří Mach, Jakub Marianovský, Lukáš Mikula, Jakub Müller
32. David Šmída
38. Tomáš Najman
1. Marek Demo
47. Pavel Demo
12. 11. 16 11:15 TEMPO MTPCH ABCOM 9. 4:1 (3:1)
Domácí byli lepším týmem a již v první půli si vypracovali dvoubrankový náskok, který ve druhé půli ještě potvrdili.
MTPCH ABCOM
Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Pavel Demo, Josef Ludík, Jiří Mach, Jakub Marianovský, Lukáš Mikula, Jakub Müller vs Roman Čubr – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Jakub Martinák, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Šelelyo, Stanislav Vladař
10. Lukáš Mikula
26. Marek Demo
29., 51. Lukáš Borek
25. Miroslav Dykas
5. 11. 16 10:00 DEKAN Power Rangers MTPCH 8. 3:0 (3:0)
Domácí byli jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Benny Benkár, Vlastimil Janoušek
Power Rangers MTPCH
Petr Hýsek – David Anděl, Michal Bezpalec, Jan Hanzálek, Pavel Novanský, Matyáš Tittelbach, Adam Trojan, Tomáš Uhlík vs Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Petr Janovský, Josef Ludík, Jiří Mach, Jakub Marianovský, Lukáš Mikula, Jakub Müller
5. Tomáš Uhlík
6. Matyáš Tittelbach
14. David Anděl
23. 10. 16 18:45 MIKU4 MTPCH Pfefrs FC 7. 2:0 (1:0)
Bez střelby na zařízení se branky nedařily. Domácí lepším mužstvem. Petr Kovařík
MTPCH Pfefrs FC
Tomáš RoubíčekMarek Demo, Pavel Demo, Josef Ludík, Jiří Mach, Jakub Marianovský, Lukáš Mikula, Jakub Müller, Jiří Nakládal vs Jan Čada – Matyáš Hájek, Štěpán Hájek, Adam Kryštof, Jakub Novotný, Dimitris Patenidis, Jan Polák, Jakub Skuhrovec
30. Marek Demo
55. Jiří Mach
14. 10. 16 18:00 ZAK Ujde to 1980 SK MTPCH 6. 1:3 (0:1)
První poločas nabídl minimum šancí a vyrovnanou hru. Ve druhé půli bylo utkání vyrovnané, ale hosté začali střílet branky a vyhráli.
Ujde to 1980 SK MTPCH
Petr Moučka – Ondřej Hroch, Nikola Langer, Jan Malypetr, Václav Pabst, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik vs Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Pavel Demo, Josef Ludík, Jiří Mach, Jakub Marianovský, Lukáš Mikula, Jakub Müller, Jiří Nakládal
40. Jaroslav Sirotek 30. Lukáš Borek
45. Lukáš Mikula
8. 10. 16 11:15 LITVI Plameňáci 1.FC A MTPCH 5. 3:2 (1:2)
Vyrovnané utkání technicky vybavených týmů. Šance byly na obou stranách. Nakonec domácí byli šťastnější a strhli v závěru vítězství na svoji stranu. Milan Šebek, Leoš Melichar
Plameňáci 1.FC A MTPCH
Jiří Maroušek – Lukáš Dajčar, Zdeněk Kasalý, Jan Kechner, Jan Malý, Tomáš Neužil, Josef Pospíšil, Václav Štefan, Milan Syrový, Robert Valenta vs Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Pavel Demo, Tomáš Dumbrovský, Petr Janovský, Jiří Mach, Jakub Marianovský, Jakub Müller
2., 31. Zdeněk Kasalý
52. Josef Pospíšil
13. Tomáš Dumbrovský
25. Pavel Demo
1. 10. 16 10:00 ZAK MTPCH La Famiglia 4. 0:1 (0:0)
Pěkné utkání z obou stran, které bylo vedeno celkem takticky. Nakonec rozhodla jediná branka hostujícího týmu z druhého poločasu.
MTPCH La Famiglia
Lukáš Mikula – Lukáš Borek, Marek Demo, Pavel Demo, Petr Janovský, Josef Ludík, Jiří Mach, Jakub Marianovský, Jakub Müller vs Petr Dvořák – Patrik Bečvář, Jan Roubíček, Jiří Šimral, Jakub Sochor, Michal Sochor, Pavel Sochor, Jan Zuna, Matěj Zuna
50. Michal Sochor
25. 9. 16 20:00 DEKAN Kluci z Vršovic MTPCH 3. 1:4 (0:1)
Taktické utkání útoku i obrany. Technické lahůdky - patičky, přesné pasy, kličky 1 na 1, kombinace na středu hřiště a přečíslení. Taky časté drobné fauly.
Kluci z Vršovic MTPCH
Jan Tomšů – Jiří Frolík, Jakub Havlín, Jiří Novák, Martin Roskovec, Martin Vičík, Ondřej Vičík vs Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Petr Janovský, Josef Ludík, Jiří Mach, Jakub Marianovský, Jakub Müller
42. Martin Vičík 27. Petr Janovský
47., 52. Marek Demo
55. Josef Ludík
10. 9. 16 10:00 ZAK MTPCH Kbelské vosy B 2. 1:2 (1:1)
Takticky vedené utkání z obou stran. První půle skončila nerozhodně. Ve druhé půli dali hosté rychlou branku, která jim nakonec stačila k vítězství.
MTPCH Kbelské vosy B
Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Petr Janovský, Josef Ludík, Jiří Mach, Lukáš Mikula, Jakub Müller, Ivo Štolc vs Tomáš Máchal – Miroslav Hulín, Kryštof Mejsnar, Lukáš Mejsnar, Čeněk Skoč, Jan Traub
9. Petr Janovský 28. Jan Traub
33. Lukáš Mejsnar
3. 9. 16 08:45 LITVI Kapr tým 86 B MTPCH 1. 4:2 (1:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém byli domácí přesnější v koncovce a zaslouženě vyhráli. Český,Pavel
Kapr tým 86 B MTPCH
Jan Sýkora – Norbert Demeter, Martin Hyža, Miroslav Korbář, Tomáš Mihal, David Šabatka, Radoslav Šanta, Ruslan Skopal vs Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Petr Janovský, Jiří Mach, Lukáš Mikula, Jakub Müller, Ivo Štolc