Seznam týmů, 7. liga, skupina J

Tým Barvy dresů
Torpédo Řepy oranžová, bílá
Fernet team Říčany oranžová, šedá
Real Motion SG zelená
Potíže žluto-černá, červená
Blesk VK B červená, bílá
ONBLACK černá, bílá
Los Niňos M.B. bílá, zelená
Krabice modrá
Drsný šrouby oranžová, bílo-zelená
Catchers SC světle modrá
Atomový veverky B černo-oranžová
Alvarez D.C. zeleno-černá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina J

Utkání Datum Čas Hřiště
KrabiceBlesk VK B Ne 4.9. 10:00 ZAK
Drsný šroubyPotíže Ne 4.9. 12:30 ZAK
Alvarez D.C.Torpédo Řepy Ne 4.9. 16:15 MALES
Los Niňos M.B.ONBLACK Ne 4.9. 17:30 MIKU3
Catchers SCReal Motion SG Ne 4.9. 17:30 MIKU2
Atomový veverky BFernet team Říčany Ne 11.9. 17:45 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
PotížeKrabice Ne 18.9. 10:00 ZAK
Fernet team ŘíčanyCatchers SC Ne 18.9. 16:15 MIKU3
Real Motion SGDrsný šrouby Ne 18.9. 16:15 P3
Blesk VK BLos Niňos M.B. Ne 18.9. 16:15 P2
Alvarez D.C.Atomový veverky B Ne 18.9. 17:45 METE1
Torpédo ŘepyONBLACK Ne 18.9. 18:45 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
KrabiceReal Motion SG Ne 25.9. 10:00 ZAK
Drsný šroubyFernet team Říčany Ne 25.9. 12:30 P2
Los Niňos M.B.Potíže Ne 25.9. 15:00 P3
Catchers SCAlvarez D.C. Ne 25.9. 16:15 P3
Atomový veverky BTorpédo Řepy Ne 25.9. 16:15 P2
ONBLACKBlesk VK B Ne 25.9. 18:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Fernet team ŘíčanyKrabice Ne 2.10. 10:00 ZAK
Alvarez D.C.Drsný šrouby Ne 2.10. 13:45 P1
PotížeONBLACK Ne 2.10. 16:15 P3
Torpédo ŘepyBlesk VK B Ne 2.10. 16:15 P2
Atomový veverky BCatchers SC Ne 2.10. 17:30 TEMPO
Real Motion SGLos Niňos M.B. Ne 2.10. 17:30 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
KrabiceAlvarez D.C. Ne 9.10. 13:45 ZAK
Blesk VK BPotíže Ne 9.10. 15:00 P3
Los Niňos M.B.Fernet team Říčany Ne 9.10. 15:00 ZAK
Drsný šroubyAtomový veverky B Ne 9.10. 15:00 P2
ONBLACKReal Motion SG Ne 9.10. 16:15 MIKU2
Catchers SCTorpédo Řepy Ne 9.10. 16:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Atomový veverky BKrabice Ne 16.10. 10:00 ZAK
Fernet team ŘíčanyONBLACK Ne 16.10. 15:00 ZABEH
Catchers SCDrsný šrouby Ne 16.10. 16:15 P3
Alvarez D.C.Los Niňos M.B. Ne 16.10. 16:15 P2
Real Motion SGBlesk VK B Ne 16.10. 17:30 P3
Torpédo ŘepyPotíže Ne 16.10. 18:45 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
KrabiceCatchers SC Ne 23.10. 10:00 ZAK
Blesk VK BFernet team Říčany Ne 23.10. 12:30 P3
PotížeReal Motion SG Ne 23.10. 13:45 P1
ONBLACKAlvarez D.C. Ne 23.10. 16:15 P3
Los Niňos M.B.Atomový veverky B Ne 23.10. 16:15 MIKU1
Drsný šroubyTorpédo Řepy Ne 23.10. 16:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Drsný šroubyKrabice Ne 6.11. 10:00 ZAK
Torpédo ŘepyReal Motion SG Ne 6.11. 13:45 P1
Catchers SCLos Niňos M.B. Ne 6.11. 16:15 MIKU4
Atomový veverky BONBLACK Ne 6.11. 16:15 MIKU3
Fernet team ŘíčanyPotíže Ne 6.11. 16:15 ZABEH
Alvarez D.C.Blesk VK B Ne 6.11. 17:45 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
KrabiceTorpédo Řepy Ne 13.11. 10:00 ZAK
Real Motion SGFernet team Říčany Ne 13.11. 15:00 MIKU4
PotížeAlvarez D.C. Ne 13.11. 16:15 P2
ONBLACKCatchers SC Ne 13.11. 17:30 MIKU4
Los Niňos M.B.Drsný šrouby Ne 13.11. 18:45 P2
Blesk VK BAtomový veverky B Ne 13.11. 20:00 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
KrabiceLos Niňos M.B. Ne 20.11. 13:45 ZAK
Torpédo ŘepyFernet team Říčany Ne 20.11. 15:00 P3
Drsný šroubyONBLACK Ne 20.11. 17:30 P3
Alvarez D.C.Real Motion SG Ne 20.11. 17:30 P2
Catchers SCBlesk VK B Ne 20.11. 18:45 TEMPO
Atomový veverky BPotíže Ne 20.11. 20:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Fernet team ŘíčanyAlvarez D.C. Ne 4.12. 10:00 BECH
Real Motion SGAtomový veverky B Ne 4.12. 10:00 TEMPO
PotížeCatchers SC Ne 4.12. 10:00 P3
Blesk VK BDrsný šrouby Ne 4.12. 10:00 P2
ONBLACKKrabice Ne 4.12. 10:00 ZAK
Los Niňos M.B.Torpédo Řepy Ne 4.12. 10:00 P1