Rozpis pískání, 8. liga, skupina F

Alténa ST

St 6.4. 18:00 Štěrboholy STER2
St 6.4. 19:15 Štěrboholy STER2
St 6.4. 20:30 Štěrboholy STER2
Út 26.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 26.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 26.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC

GFC

Út 5.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 5.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 5.4. 20:45 Běchovice 2 BECH
Út 3.5. 19:00 Pražačka P2
Út 3.5. 20:15 Pražačka P2

Suchá dáseň AC

Čt 21.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 21.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 21.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC
St 11.5. 18:00 Štěrboholy STER2
St 11.5. 19:15 Štěrboholy STER2
St 11.5. 20:30 Štěrboholy STER2

Hell Avalanche

Čt 21.4. 19:00 Motorlet MOTO2
Čt 21.4. 20:15 Motorlet MOTO2
Čt 19.5. 18:15 Aritma ARIT
Čt 19.5. 19:30 Aritma ARIT
Čt 19.5. 20:45 Aritma ARIT

Pod parou

Pa 27.5. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 27.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Pa 27.5. 20:45 Běchovice 2 BECH
Út 14.6. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 14.6. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 14.6. 20:45 Mikulova MIKU4

Los Muchachos

St 23.3. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
St 23.3. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 23.3. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
St 15.6. 18:15 Mikulova MIKU1
St 15.6. 19:30 Mikulova MIKU1
St 15.6. 20:45 Mikulova MIKU1

Demínka B

Po 28.3. 17:30 Mikulova MIKU4
Po 28.3. 18:45 Mikulova MIKU4
Po 28.3. 20:00 Mikulova MIKU4
Út 14.6. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 14.6. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 14.6. 20:45 Mikulova MIKU2

Playboy team AC

Po 28.3. 10:00 Zákostelní ZAK
Po 28.3. 11:15 Zákostelní ZAK
Po 28.3. 12:30 Zákostelní ZAK
Út 24.5. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 24.5. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 24.5. 20:45 Litvínovská LITVI

Rumburaci

Pa 1.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Pa 1.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Pa 22.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 22.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Ne 15.5. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 15.5. 20:00 Mikulova MIKU4

All Blacks

Po 4.4. 19:00 Motorlet MOTO2
Po 4.4. 20:15 Motorlet MOTO2
Po 25.4. 19:00 Motorlet MOTO2
Po 25.4. 20:15 Motorlet MOTO2
Ne 22.5. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 22.5. 12:30 Stodůlky Sokol STOD

Určitě team Vršovice

St 13.4. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
St 13.4. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
Po 2.5. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 2.5. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Po 23.5. 18:30 Hrabákova HRAB3
Po 23.5. 19:45 Hrabákova HRAB3