Seznam týmů, 8. liga, skupina F

Tým Barvy dresů
Určitě team Vršovice bílá, černá
Real Spořilov vínová, bílá
Suchá dáseň AC oranžová
Rumburaci žluto-černá, bílá
Pod parou modro-bílá, oranžová
Playboy team AC světle modrá
Los Muchachos bílá
Hell Avalanche zlatá, červená
GFC černá, oranžová
Demínka B zelená, červená
Alténa ST černo-žlutá
All Blacks černá, bílá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina F

Utkání Datum Čas Hřiště
Hell AvalanchePod parou Po 5.9. 18:15 LITVI
Alténa STReal Spořilov Po 5.9. 19:00 MOTO3
All BlacksUrčitě team Vršovice Po 5.9. 20:00 BIHOR
GFCRumburaci St 7.9. 18:15 MIKU2
Los MuchachosPlayboy team AC St 7.9. 19:30 MIKU4
Demínka BSuchá dáseň AC St 7.9. 19:30 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
All BlacksAlténa ST Po 12.9. 18:15 MIKU4
Suchá dáseň ACGFC Po 12.9. 18:15 MIKU3
RumburaciHell Avalanche St 14.9. 18:15 MIKU1
Určitě team VršovicePlayboy team AC St 14.9. 18:15 MIKU4
Real SpořilovDemínka B St 14.9. 19:30 MIKU4
Pod parouLos Muchachos Čt 15.9. 18:00 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
GFCReal Spořilov Po 19.9. 19:45 HRAB3
Hell AvalancheSuchá dáseň AC Po 19.9. 20:30 TEMPO
Alténa STUrčitě team Vršovice Út 20.9. 20:45 STOD
Los MuchachosRumburaci St 21.9. 18:15 MIKU1
Playboy team ACPod parou St 21.9. 19:30 MIKU4
Demínka BAll Blacks St 21.9. 19:30 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Real SpořilovHell Avalanche Po 3.10. 18:15 BECH
Určitě team VršovicePod parou Po 3.10. 20:30 SCBEC
All BlacksGFC Po 3.10. 20:45 ARIT
RumburaciPlayboy team AC St 5.10. 18:15 MIKU1
Alténa STDemínka B St 5.10. 19:30 MIKU2
Suchá dáseň ACLos Muchachos Čt 6.10. 18:00 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
Hell AvalancheAll Blacks Po 10.10. 18:15 BECH
GFCAlténa ST Po 10.10. 18:15 MIKU3
Pod parouRumburaci St 12.10. 18:15 MIKU1
Playboy team ACSuchá dáseň AC St 12.10. 19:30 MIKU4
Demínka BUrčitě team Vršovice St 12.10. 19:30 MIKU3
Los MuchachosReal Spořilov Čt 13.10. 18:00 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
Suchá dáseň ACPod parou Po 17.10. 18:00 STER1
Alténa STHell Avalanche Po 17.10. 20:15 MOTO1
All BlacksLos Muchachos Út 18.10. 20:30 STER1
Určitě team VršoviceRumburaci St 19.10. 18:15 MIKU1
Demínka BGFC St 19.10. 19:30 MIKU2
Real SpořilovPlayboy team AC St 19.10. 19:30 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
RumburaciSuchá dáseň AC St 26.10. 18:15 MIKU1
Playboy team ACAll Blacks St 26.10. 19:30 MIKU3
Hell AvalancheDemínka B St 26.10. 19:30 MIKU2
Pod parouReal Spořilov St 26.10. 20:30 STER2
Los MuchachosAlténa ST Čt 27.10. 18:15 MIKU2
GFCUrčitě team Vršovice Čt 27.10. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
All BlacksPod parou Po 31.10. 19:30 NOVOB
GFCHell Avalanche Po 31.10. 20:15 MOTO2
Určitě team VršoviceSuchá dáseň AC Po 31.10. 20:30 STER3
Real SpořilovRumburaci St 2.11. 18:15 MIKU1
Demínka BLos Muchachos St 2.11. 19:30 MIKU3
Alténa STPlayboy team AC St 2.11. 19:30 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
RumburaciAll Blacks St 16.11. 18:15 MIKU1
Playboy team ACDemínka B St 16.11. 19:30 MIKU1
Suchá dáseň ACReal Spořilov Čt 17.11. 17:45 ZABEH
Hell AvalancheUrčitě team Vršovice Čt 17.11. 18:15 MIKU4
Los MuchachosGFC Čt 17.11. 19:00 MOTO2
Pod parouAlténa ST Čt 17.11. 20:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Alténa STRumburaci St 23.11. 18:15 MIKU1
GFCPlayboy team AC St 23.11. 19:30 MIKU3
Demínka BPod parou St 23.11. 19:30 MIKU2
Určitě team VršoviceReal Spořilov St 23.11. 20:30 STER2
Hell AvalancheLos Muchachos Čt 24.11. 19:30 MIKU1
All BlacksSuchá dáseň AC Čt 24.11. 20:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Suchá dáseň ACAlténa ST St 7.12. 20:00 ZAK
Real SpořilovAll Blacks St 7.12. 20:45 MIKU4
RumburaciDemínka B St 7.12. 20:45 MIKU3
Pod parouGFC St 7.12. 20:45 MIKU2
Playboy team ACHell Avalanche St 7.12. 20:45 MIKU1
Los MuchachosUrčitě team Vršovice St 7.12. 20:45 HOSTI