Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
So 3.12.16 | 10:00 | LITVI | Sporting Luka Profesoři | 11. | 1:4 |
So 3.12.16 | 10:00 | P2 | Pivnice U Zpěváčků Homogen 1.FC A | 11. | 0:6 k. |
So 3.12.16 | 10:00 | P1 | Luver FC Huňáč PK | 11. | 0:6 k. |
So 3.12.16 | 10:00 | TEMPO | K+K Fotbal Team Šílené veverky | 11. | 5:10 |
So 3.12.16 | 10:00 | P3 | Nádhera Gremio | 11. | 3:1 |
So 3.12.16 | 10:00 | ZAK | Samson Žižkov 1.FC Pogo Praha FC | 11. | 1:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Homogen 1.FC A | 11 | 9 | 1 | 1 | 47:14 | 19 |
2. | Nádhera | 11 | 8 | 2 | 1 | 53:18 | 18 |
3. | Profesoři | 11 | 9 | 0 | 2 | 41:16 | 18 |
4. | K+K Fotbal Team | 11 | 7 | 1 | 3 | 57:39 | 15 |
5. | Pivnice U Zpěváčků | 11 | 7 | 0 | 4 | 51:30 | 14 |
6. | Šílené veverky | 11 | 6 | 1 | 4 | 37:24 | 13 |
7. | Sporting Luka | 11 | 4 | 2 | 5 | 26:26 | 10 |
8. | Huňáč PK | 11 | 4 | 2 | 5 | 33:29 | 8 |
9. | Pogo Praha FC | 11 | 3 | 0 | 8 | 28:46 | 6 |
10. | Samson Žižkov 1.FC | 11 | 2 | 1 | 8 | 21:59 | 5 |
11. | Gremio | 11 | 2 | 0 | 9 | 21:48 | 4 |
12. | Luver FC | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Ne 4.9.16 | 10:00, 11:15 | STOD | Nádhera |
Ne 4.9.16 | 15:00, 16:15 | HANSP | K+K Fotbal Team |
Ne 4.9.16 | 17:30, 18:45 | HANSP | Luver FC |
Ne 11.9.16 | 16:15, 17:30 | P2 | Homogen 1.FC A |
Ne 18.9.16 | 10:00, 11:15, 12:30 | STOD | Sporting Luka |
Ne 18.9.16 | 18:45, 20:00 | P2 | Samson Žižkov 1.FC |
Ne 25.9.16 | 16:15, 17:30 | TEMPO | Pivnice U Zpěváčků |
Ne 25.9.16 | 17:30, 18:45, 20:00 | MIKU1 | Huňáč PK |
Ne 2.10.16 | 16:15, 17:30 | ZAK | Šílené veverky |
Ne 2.10.16 | 17:30, 18:45, 20:00 | BECH | Homogen 1.FC A |
Ne 2.10.16 | 18:45, 20:00 | MIKU2 | Pogo Praha FC |
Ne 9.10.16 | 08:45, 10:00 | HANSP | Nádhera |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | David Faber | K+K Fotbal Team | 20 |
2. | Vladyslav Yash | Huňáč PK A | 15 |
3. | Jakub Cejnar | Pivnice U Zpěváčků | 13 |
4. | Karel Semerád | Nádhera | 10 |
5. | Stanislav Buňata | Sjetý Gumy | 10 |
6. | Pavel Rozkovec | Profesoři | 10 |
7. | David Hlaváček | Kalich club Žižkov | 9 |
8. | Michael Bárta | Homogen 1.FC A | 8 |
9. | Nicolas Týce | Pogo Praha FC | 8 |
10. | Robert Solanský | Pivnice U Zpěváčků | 8 |
11. | Marek Novotný | K+K Fotbal Team | 7 |
12. | Jonáš Bartoš | Homogen 1.FC A | 7 |
13. | Petr Skařupa | Šílené veverky | 6 |
14. | František Novotný | Nádhera | 6 |
15. | Michal Lupínek | Gremio | 6 |
16. | Marek Janda | Šílené veverky | 6 |
17. | Václav Farský | Profesoři | 6 |
18. | Michal Nůsek | Profesoři | 5 |
19. | Tomáš Dalibába | Nádhera | 5 |
20. | Ladislav Bořecký | Sporting Luka | 5 |