Rozpis pískání, 1. liga, skupina A

Zelená liška TJ SUP A

St 5.10. 18:15 Mikulova MIKU3
St 5.10. 19:30 Mikulova MIKU3
St 5.10. 20:45 Mikulova MIKU3
St 9.11. 18:15 Mikulova MIKU3
St 9.11. 19:30 Mikulova MIKU3
St 9.11. 20:45 Mikulova MIKU3

Ortopedie

Ne 16.10. 16:15 Běchovice 2 BECH
Ne 16.10. 17:30 Běchovice 2 BECH
Čt 10.11. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 10.11. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 10.11. 20:45 Mikulova MIKU4

Tučňáci SUP A

St 16.11. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 16.11. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 16.11. 20:45 Běchovice 2 BECH
St 7.12. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 7.12. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 7.12. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Pražačka seniors A

Po 5.9. 19:00 Pražačka P1
Po 5.9. 20:15 Pražačka P1
St 28.9. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 28.9. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Ne 23.10. 16:15 Pražačka P1
Ne 23.10. 17:30 Pražačka P1

Sen ČM PG supervet

Po 12.9. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 12.9. 20:30 Tempo FC TEMPO
St 5.10. 18:30 Hrabákova HRAB1
St 5.10. 19:45 Hrabákova HRAB1
Po 24.10. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 24.10. 19:30 Mikulova MIKU4

Klokan Perón club SUP

St 5.10. 18:15 Mikulova MIKU4
St 5.10. 19:30 Mikulova MIKU4
St 5.10. 20:45 Mikulova MIKU4
St 12.10. 18:15 Mikulova MIKU4
St 12.10. 19:30 Mikulova MIKU4
St 12.10. 20:45 Mikulova MIKU4

Super Naděje A

Ne 2.10. 15:00 Hanspaulka HANSP
Ne 2.10. 16:15 Hanspaulka HANSP
Po 17.10. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 17.10. 20:30 Tempo FC TEMPO
Po 7.11. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 7.11. 20:30 Tempo FC TEMPO

Veget FC SUP

Pa 2.9. 18:45 Tempo FC TEMPO
Pa 2.9. 20:00 Tempo FC TEMPO
St 2.11. 19:00 Meteor 8 METE1
St 2.11. 20:15 Meteor 8 METE1
Čt 24.11. 19:00 Pražačka P3
Čt 24.11. 20:15 Pražačka P3

Novis Praha

Po 12.9. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 12.9. 20:15 Meteor 8 METE1
Ne 6.11. 16:15 Pražačka P2
Ne 6.11. 17:30 Pražačka P2
St 23.11. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 23.11. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Berušky A

St 7.9. 18:30 Hrabákova HRAB3
St 7.9. 19:45 Hrabákova HRAB3
Út 27.9. 19:00 Pražačka P2
Út 27.9. 20:15 Pražačka P2
St 16.11. 18:30 Hrabákova HRAB2
St 16.11. 19:45 Hrabákova HRAB2

DP Xaverov SUP

Ne 16.10. 16:15 Mikulova MIKU2
Ne 16.10. 17:30 Mikulova MIKU2
Út 1.11. 19:00 Meteor 8 METE1
Út 1.11. 20:15 Meteor 8 METE1
Po 21.11. 19:00 Pražačka P3
Po 21.11. 20:15 Pražačka P3