Seznam týmů, 1. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
AGČV/Ajax žlutá, červená
Pražačka seniors A modrá, žlutá
Veget FC SUP modrá, bílá
Sen ČM PG supervet černá, červená
Klokan Perón club SUP zelená, bílá
Super Naděje A bílá
DP Xaverov SUP zeleno-žlutá, modro-bílá
Novis Praha žlutá
Berušky A červená, oranžová
Tučňáci SUP A zelená, oranžová
Ortopedie modrá, bílá
Zelená liška TJ SUP A bílá, zelená

Rozpis zápasů, 1. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Veget FC SUPTučňáci SUP A Po 21.3. 19:30 MIKU3
AGČV/AjaxZelená liška TJ SUP A Po 21.3. 19:30 MIKU4
Klokan Perón club SUPNovis Praha Út 22.3. 18:15 MIKU1
Pražačka seniors AOrtopedie Út 22.3. 18:15 MIKU4
Super Naděje ADP Xaverov SUP Út 22.3. 19:30 BECH
Sen ČM PG supervetBerušky A Čt 24.3. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Tučňáci SUP ASen ČM PG supervet Po 4.4. 19:30 MIKU3
Berušky AKlokan Perón club SUP Út 5.4. 18:15 MIKU1
OrtopedieVeget FC SUP Út 5.4. 19:30 MIKU3
Novis PrahaSuper Naděje A Út 5.4. 19:30 MIKU2
Zelená liška TJ SUP ADP Xaverov SUP Čt 7.4. 18:15 BECH
AGČV/AjaxPražačka seniors A Čt 7.4. 19:30 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Klokan Perón club SUPTučňáci SUP A Po 11.4. 19:30 MIKU1
Super Naděje ABerušky A Po 11.4. 20:30 MALES
Pražačka seniors AZelená liška TJ SUP A Út 12.4. 19:45 HRAB2
Veget FC SUPAGČV/Ajax St 13.4. 19:30 HANSP
DP Xaverov SUPNovis Praha Čt 14.4. 18:15 BECH
Sen ČM PG supervetOrtopedie Čt 14.4. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Tučňáci SUP ASuper Naděje A Po 18.4. 19:30 MIKU4
OrtopedieKlokan Perón club SUP Út 19.4. 18:15 MIKU1
Zelená liška TJ SUP ANovis Praha Út 19.4. 20:45 DEKAN
Pražačka seniors AVeget FC SUP Čt 21.4. 19:30 MIKU4
AGČV/AjaxSen ČM PG supervet Čt 21.4. 19:30 BECH
Berušky ADP Xaverov SUP Čt 21.4. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
DP Xaverov SUPTučňáci SUP A Po 25.4. 19:30 MIKU2
Klokan Perón club SUPAGČV/Ajax Út 26.4. 18:15 MIKU1
Super Naděje AOrtopedie Út 26.4. 19:30 MIKU4
Veget FC SUPZelená liška TJ SUP A St 27.4. 18:15 DEKAN
Sen ČM PG supervetPražačka seniors A Čt 28.4. 19:30 BECH
Novis PrahaBerušky A Čt 12.5. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Tučňáci SUP ANovis Praha Po 2.5. 19:30 MIKU3
Pražačka seniors AKlokan Perón club SUP Út 3.5. 18:15 MIKU1
AGČV/AjaxSuper Naděje A St 4.5. 19:30 PRKOP
OrtopedieDP Xaverov SUP Čt 5.5. 18:15 BECH
Veget FC SUPSen ČM PG supervet Čt 5.5. 19:30 BECH
Zelená liška TJ SUP ABerušky A Čt 5.5. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Berušky ATučňáci SUP A Po 9.5. 19:30 MIKU2
Klokan Perón club SUPVeget FC SUP Út 10.5. 18:15 MIKU1
Novis PrahaOrtopedie Út 10.5. 19:30 MIKU3
Super Naděje APražačka seniors A Út 10.5. 19:30 MIKU4
Sen ČM PG supervetZelená liška TJ SUP A Út 10.5. 19:30 DEKAN
DP Xaverov SUPAGČV/Ajax Čt 12.5. 18:15 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Zelená liška TJ SUP ATučňáci SUP A Po 23.5. 19:30 MIKU2
Sen ČM PG supervetKlokan Perón club SUP Út 24.5. 18:15 MIKU1
AGČV/AjaxNovis Praha Út 24.5. 18:15 ARIT
OrtopedieBerušky A Út 24.5. 19:30 MIKU4
Veget FC SUPSuper Naděje A Út 24.5. 20:45 ARIT
Pražačka seniors ADP Xaverov SUP Čt 26.5. 18:15 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Tučňáci SUP AOrtopedie Po 30.5. 19:30 MIKU3
Klokan Perón club SUPZelená liška TJ SUP A Út 31.5. 18:15 MIKU1
Novis PrahaPražačka seniors A Út 31.5. 19:45 HRAB1
Super Naděje ASen ČM PG supervet St 1.6. 19:30 BECH
DP Xaverov SUPVeget FC SUP Čt 2.6. 18:15 BECH
Berušky AAGČV/Ajax Čt 2.6. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
AGČV/AjaxTučňáci SUP A Po 6.6. 19:30 MIKU3
Klokan Perón club SUPSuper Naděje A Út 7.6. 18:15 MIKU1
Zelená liška TJ SUP AOrtopedie Út 7.6. 19:30 MIKU3
Sen ČM PG supervetDP Xaverov SUP Čt 9.6. 19:30 BECH
Veget FC SUPNovis Praha Čt 9.6. 19:30 DEKAN
Pražačka seniors ABerušky A Čt 9.6. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Berušky AVeget FC SUP Út 21.6. 18:00 MALES
OrtopedieAGČV/Ajax Út 21.6. 18:15 MIKU4
Tučňáci SUP APražačka seniors A Út 21.6. 18:15 MIKU3
Novis PrahaSen ČM PG supervet Út 21.6. 18:15 BECH
DP Xaverov SUPKlokan Perón club SUP Út 21.6. 18:15 MIKU1
Super Naděje AZelená liška TJ SUP A Út 21.6. 18:15 MIKU2