St 8.6.16 20:45 HOSTI The Penguins 6:5 XXL Autobazar Duo VET   (VL3D)

21. 6. 16 18:15 MIKU4 Ortopedie AGČV/Ajax 11. 6:3 (5:2)
Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro domácí. Milan Rezek, Ondřej Michalčík
Jindřich Müller – Milan Cajthaml, Michal Horáček, Petr Mácha, Milan Nový, Otomar Sláma, Miloš Vaněk, Martin Vyštejn vs Milan Jirásek – Michal Gabík, Zdeněk Havlík, Matěj Pánek, Zdeněk Pištěk, Tomáš Prošek, Daniel Schmidt
29. Miloš Vaněk
16., 40. Matěj Pánek
26. Daniel Schmidt
6. 6. 16 19:30 MIKU3 AGČV/Ajax Tučňáci SUP A 10. 5:2 (1:1)
Slušně hrané utkání rozhodl brzký vyrovnávací gól, na který navázaly ještě dvě branky v rozmezí dvou minut. David Motl, Jakub Motl
AGČV/Ajax Tučňáci SUP A
Milan Jirásek – Zdeněk Havlík, Miloslav Lev, Matěj Pánek, Zdeněk Pištěk, Tomáš Prošek, Daniel Schmidt vs Pavel Smolák – Roman Bäumel, Vladimír Hájek, Jaroslav Hrdlička, Jiří Hroník, Jiří Mach, Roman Podhorský
16. Miloslav Lev
33. Zdeněk Pištěk
35., 37. Matěj Pánek
55. Daniel Schmidt
17., 32. Vladimír Hájek
2. 6. 16 20:30 MALES Berušky A AGČV/Ajax 9. 2:4 (0:3)
Hosté trpělivou hrou dotáhli utkání do vítězného konce, i přestože neměli nikoho na střídání. Domácí celé utkání měli více ze hry, ale nedokázali proměnit své šance. Martin Beránek, Tomáš Volný
Berušky A AGČV/Ajax
Tomáš Zima – Jiří Hájek, František Koubek, Pavel Kratochvíl, Vlastimil Křelina, Petr Krištůfek, Jan Kuželka, Roman Pučelík, Miroslav Svoboda, Lubomír Tusjak, Karel Urban, František Veselý, Robert Zemánek vs Milan Jirásek – Michal Gabík, Zdeněk Havlík, Matěj Pánek, Tomáš Prošek, Daniel Schmidt
44. Pavel Kratochvíl
55. Lubomír Tusjak
2., 12. Michal Gabík
18. Tomáš Prošek
46. Matěj Pánek
24. 5. 16 18:15 ARIT AGČV/Ajax Novis Praha 8. 1:3 (1:1)
Pěkné utkání, AGČV začalo ve čtyřech, poté hru vyrovnalo. Druhý poločas vyrovnaný, ale Novis dokázal vstřelit dva góly a vyhrát. Husák
AGČV/Ajax Novis Praha
Milan Jirásek – Michal Gabík, Zdeněk Havlík, Matěj Pánek, Tomáš Prošek, Daniel Schmidt vs Roman Soukup – Jiří Čermák, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Josef Mašek, Libor Novák, Ota Ryneš, Petr Škvařil, Rostislav Theimer
21. Tomáš Prošek 4., 40., 47. Milan Kvajsar
12. 5. 16 18:15 BECH DP Xaverov SUP AGČV/Ajax 7. 6:0 k.
4. 5. 16 19:30 PRKOP AGČV/Ajax Super Naděje A 6. 0:4 (0:2)
Hosté byli po celé utkání jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Mlynařík
AGČV/Ajax Super Naděje A
Milan Jirásek – Michal Gabík, Zdeněk Havlík, Matěj Pánek, Tomáš Prošek, Daniel Schmidt vs Jaromír Pavlíček – Milan Kodálík, Tomáš Kvapil, Luboš Řeháček, Martin Routa, Petr Šafránek, Jan Syrovátka, Vlastimil Zezula
9., 48. Petr Šafránek
25. Milan Kodálík
45. Tomáš Kvapil
26. 4. 16 18:15 MIKU1 Klokan Perón club SUP AGČV/Ajax 5. 12:0 (5:0)
Jednoznačné technické utkání, ve kterém byli domácí jasně lepší. Do čeho kopli, to spadlo do branky.
Klokan Perón club SUP AGČV/Ajax
Milan Němeček – Michal Jiráň, Vladimír Klupsa, Jiří Maršoun, Daniel Mašek, Milan Musil, Petr Pohnán, Petr Sýkora vs Milan Jirásek – Michal Gabík, Zdeněk Havlík, Matěj Pánek, Zdeněk Pištěk, Tomáš Prošek
46., 57. Jiří Maršoun
21. 4. 16 19:30 BECH AGČV/Ajax Sen ČM PG supervet 4. 3:5 (1:1)
Na danou kategorii velmi nadprůměrný zápas. Hráno ve velkém tempu a s nasazením. Zápasu by více slušela remíza, ale hosté dokázali využít více šancí na soupeř. Miroslav Weiner, Patrik Jandus
AGČV/Ajax Sen ČM PG supervet
Milan Jirásek – Michal Gabík, Zdeněk Havlík, Matěj Pánek, Vítězslav Pařízek, Zdeněk Pištěk, Tomáš Prošek, Daniel Schmidt vs František Turek – Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Martin Gajdica, Tomáš Kafka, Zdeněk Kolář, Václav Kopecký, Robert Netušil, Jaroslav Pur, Miroslav Šusta
11., 40. Zdeněk Pištěk
58. Daniel Schmidt
29., 36., 39. Václav Kopecký
38., 55. Zdeněk Kolář
13. 4. 16 19:30 HANSP Veget FC SUP AGČV/Ajax 3. 6:2 (2:1)
Pěkný zápas, ve kterém domácí jasně dominovali a po zásluze zvítězili. Hošek
Veget FC SUP AGČV/Ajax
Karel Kulhánek – Ján Chromek, Tomáš Kočí, Miroslav Königsmark, Antonín Kühn, Petr Lédl, Ctirad Udatný, Pavel Valta vs Milan Jirásek – Michal Gabík, Zdeněk Havlík, Matěj Pánek, Vítězslav Pařízek, Zdeněk Pištěk, Tomáš Prošek, Daniel Schmidt
9. Ján Chromek
28., 39., 52. Ctirad Udatný
45., 47. Pavel Valta
12. Matěj Pánek
34. Zdeněk Pištěk
7. 4. 16 19:30 ARIT AGČV/Ajax Pražačka seniors A 2. 3:1 (2:0)
Poměrně hladké vítězství hostů, domácí se zmohli pouze na snížení skóre až  v poslední minutě zápasu.
AGČV/Ajax Pražačka seniors A
Milan Jirásek – Michal Gabík, Zdeněk Havlík, Matěj Pánek, Vítězslav Pařízek, Zdeněk Pištěk, Tomáš Prošek, Daniel Schmidt vs Petr Kubín – Martin Frejlach, Ivan Haco, Tomáš Kras, Martin Líbal, Petr Novák, Pavel Staněk
12. Zdeněk Pištěk
30. Michal Gabík
47. Matěj Pánek
60. Martin Frejlach
21. 3. 16 19:30 MIKU4 AGČV/Ajax Zelená liška TJ SUP A 1. 3:4 (1:3)
Zelená liška využila nekompletní sestavy soupeře a ze začátku utkání si vypracovala pohodlný náskok. Domácí už v plném počtu do půle snížili a pak byli lepším týmem, jenže o vybojovanou remízu v poslední minutě přišli. Čapla
AGČV/Ajax Zelená liška TJ SUP A
Zdeněk Havlík – Michal Gabík, Matěj Pánek, Vítězslav Pařízek, Zdeněk Pištěk, Tomáš Prošek, Daniel Schmidt vs Jaroslav Budín – Tomáš Gürtler, Marcel Kučera, Stanislav Obešlo, Čestmír Pavlásek, Libor Sněhota