9. Zelená liška TJ SUP A 11 4 0 7 26:46 8

St 23.3.16 19:00 METE2 Alkohol Tea FC Terasy KFC A   (HL6E)
St 23.3.16 20:15 METE2 Santa Tranta VET Rokoska VET B   (VL1A)
Po 11.4.16 19:00 P1 Inter Lotyšák A Tramway FC   (HL2A)
Po 11.4.16 20:15 P1 HS Praha Santa Dominica   (HL1A)

21. 6. 16 18:15 BECH Novis Praha Sen ČM PG supervet 11. 5:2 (3:2)
Velmi vyrovnaný fotbal, hlavně v první půli. Ve druhé půli byli domácí o něco lepším týmem a v závěru potvrdili své vítězství.
Novis Praha Sen ČM PG supervet
Roman Soukup – Pavel Bošek, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Július Mařík, Libor Novák, Ota Ryneš, Petr Škvařil vs Václav Kopecký – Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Martin Gajdica, Tomáš Kafka, Zdeněk Kolář, Robert Netušil, Milan Prekop, Miroslav Šusta, František Turek
3., 13. Pavel Bošek
23., 57. Milan Kvajsar
59. Libor Novák
18., 25. František Turek
9. 6. 16 19:30 BECH Sen ČM PG supervet DP Xaverov SUP 10. 0:16 (0:8)
Hra kočky s myší v podání Xaverovu. Skóre 16:0 hovoří za vše.
Sen ČM PG supervet DP Xaverov SUP
Václav Kopecký – František Hamouz, Tomáš Kafka, Zdeněk Kolář, Robert Netušil, Milan Prekop, Miroslav Šusta vs Petr Novotný – Petr Brejcha, Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Zoran Jovanoski, Václav Karásek, Miloslav Skalický, Jan Šubík
2., 57. Jan Šubík
6., 10., 12., 30., 36., 41., 43., 48. Miloslav Skalický
7., 23. Zoran Jovanoski
8. Tomáš Jakl
50., 58. Ivan Habrun
56. Petr Novotný
1. 6. 16 19:30 BECH Super Naděje A Sen ČM PG supervet 9. 2:6 (1:2)
Do 45. minuty vyrovnané utkání, pak otevřela Super Naděje hru a soupeř toho využil ke vstřelení rozhodujících branek. Voldán
Super Naděje A Sen ČM PG supervet
Jaromír Pavlíček – Milan Kodálík, Tomáš Kvapil, Aleš Kvasnička, Ivan Pomykáček, Martin Routa, Petr Šafránek, Ivo Štric, Jan Syrovátka vs František Turek – Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Martin Gajdica, Tomáš Kafka, Zdeněk Kolář, Václav Kopecký, Robert Netušil, Milan Prekop, Miroslav Šusta
23. Ivo Štric
43. Petr Šafránek
3., 58. Miroslav Šusta
18., 41. Václav Kopecký
38. Robert Netušil
60. Zdeněk Kolář
24. 5. 16 18:15 MIKU1 Sen ČM PG supervet Klokan Perón club SUP 8. 0:14 (0:6)
Jasné utkání. Sen se snažil, ale nestačil na Klokany. Robert Hlinák, Roman Hlinák
Sen ČM PG supervet Klokan Perón club SUP
Václav Kopecký – Miroslav Ackermann, Martin Gajdica, Tomáš Kafka, Zdeněk Kolář, Robert Netušil, Milan Prekop, Miroslav Šusta, Miroslav Vachta vs Jan Klíma – Michal Jiráň, Vladimír Klupsa, Richard Margolius, Jiří Maršoun, Milan Němeček, Petr Pohnán, Petr Sýkora, Karel Žárský
59. Richard Margolius
10. 5. 16 19:30 DEKAN Sen ČM PG supervet Zelená liška TJ SUP A 7. 0:5 (0:3)
Hosté byli lepším mužstvem a zaslouženě vyhráli. Kovařík
Sen ČM PG supervet Zelená liška TJ SUP A
Václav Kopecký – Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Martin Gajdica, Zdeněk Kolář, Robert Netušil, Milan Prekop, Miroslav Šusta vs Jan Navrátil – Jaroslav Budín, Tomáš Gürtler, Tomáš Janda, Marcel Kučera, Stanislav Obešlo, Čestmír Pavlásek, Libor Sněhota, Viktor Švestka
1. Libor Sněhota
14. Čestmír Pavlásek
21. Marcel Kučera
48. Viktor Švestka
59. Tomáš Janda
5. 5. 16 19:30 BECH Veget FC SUP Sen ČM PG supervet 6. 5:3 (4:1)
Domácí byli celé utkání jasně lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Jiří Měsíček
Veget FC SUP Sen ČM PG supervet
Karel Kulhánek – Michal Brandejs, Petr Čermák, Ján Chromek, Marek Herman, Tomáš Kočí, Petr Kudrna, Antonín Kühn, Pavel Valta vs Václav Kopecký – Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Zdeněk Kolář, Robert Netušil, Milan Prekop, Jaroslav Pur, Miroslav Šusta, Miroslav Vachta
3., 26. Tomáš Kočí
8. Ján Chromek
30., 48. Marek Herman
15. Jaroslav Pur
49. Miroslav Ackermann
28. 4. 16 19:30 BECH Sen ČM PG supervet Pražačka seniors A 5. 2:3 (2:3)
Výsledek utkání se zrodil již v prvním poločasu, domácí s těsnou prohrou ve druhé půli už nic nedokázali udělat. Voldán,Dreksler
Sen ČM PG supervet Pražačka seniors A
Václav Kopecký – Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, František Hamouz, Tomáš Kafka, Zdeněk Kolář, Robert Netušil, Milan Prekop, Jaroslav Pur vs Petr Kubín – Martin Frejlach, Ivan Haco, Tomáš Kras, Martin Líbal, Radek Líbal, Petr Novák, Jan Syrovátka
1. Zdeněk Kolář
15. František Hamouz
3., 7. Tomáš Kras
27. Petr Novák
21. 4. 16 19:30 BECH AGČV/Ajax Sen ČM PG supervet 4. 3:5 (1:1)
Na danou kategorii velmi nadprůměrný zápas. Hráno ve velkém tempu a s nasazením. Zápasu by více slušela remíza, ale hosté dokázali využít více šancí na soupeř. Miroslav Weiner, Patrik Jandus
AGČV/Ajax Sen ČM PG supervet
Milan Jirásek – Michal Gabík, Zdeněk Havlík, Matěj Pánek, Vítězslav Pařízek, Zdeněk Pištěk, Tomáš Prošek, Daniel Schmidt vs František Turek – Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Martin Gajdica, Tomáš Kafka, Zdeněk Kolář, Václav Kopecký, Robert Netušil, Jaroslav Pur, Miroslav Šusta
11., 40. Zdeněk Pištěk
58. Daniel Schmidt
29., 36., 39. Václav Kopecký
38., 55. Zdeněk Kolář
14. 4. 16 19:30 BECH Sen ČM PG supervet Ortopedie 3. 3:1 (2:1)
V první půli vyrovnané utkání, ale Sen ČM se ujal vedení, které po přestávce potvrdil.
Sen ČM PG supervet Ortopedie
Václav Kopecký – Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Martin Gajdica, František Hamouz, Tomáš Kafka, Zdeněk Kolář, Jaroslav Pur, Miroslav Šusta vs Tibor Szenczi – Milan Cajthaml, Jindřich Müller, Milan Nový, Lukáš Poláček, Pavel Procházka, Miloš Vaněk, Martin Vyštejn
3. Miroslav Ackermann
22., 40. Jaroslav Pur
15. Milan Cajthaml
4. 4. 16 19:30 MIKU3 Tučňáci SUP A Sen ČM PG supervet 2. 7:0 (2:0)
Jednoznačné utkání, ve kterém domácí celek nedal hostům téměř žádnou šanci. Svého soupeře distancovali 7 brankami a soupeř tak odcházel s prázdnou a svěšenými hlavami.
Tučňáci SUP A Sen ČM PG supervet
Pavel Smolák – Roman Bäumel, Vlastislav Doležal, Vladimír Hájek, Jaroslav Hrdlička, Robert Jirák, Jiří Mach, Roman Podhorský, Jiří Šmejc, Jan Zlatník vs Václav Kopecký – Miroslav Ackermann, Jiří Blažek, Martin Gajdica, František Hamouz, Tomáš Kafka, Zdeněk Kolář, Jaroslav Pur, Miroslav Šusta
6., 33. Jiří Mach
29., 50. Roman Podhorský
35. Jiří Šmejc
36., 41. Vladimír Hájek
24. 3. 16 19:30 BECH Sen ČM PG supervet Berušky A 1. 3:6 (1:4)
Hosté byli po celé utkání jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli.
Sen ČM PG supervet Berušky A
Václav Kopecký – Petr Fridrich, Martin Gajdica, Zdeněk Kolář, Milan Prekop, Jaroslav Pur, Miroslav Šusta, Miroslav Vachta vs Stanislav Kovář – Jiří Hájek, František Koubek, Pavel Kratochvíl, Vlastimil Křelina, Petr Krištůfek, Jan Kuželka, Roman Pučelík, Miroslav Svoboda, Lubomír Tusjak, František Veselý