9. Zelená liška TJ SUP A 11 4 0 7 26:46 8

Po 21.3.16 19:00 P3 MSG Nemesis VET   (VL2A)
Po 21.3.16 20:15 P3 Javorák Premiéra TV - Nowatron   (VL2A)
Ne 17.4.16 16:15 DEKAN Květák Sací komando Modřany   (HL5H)
Ne 17.4.16 17:30 DEKAN Beton FC Bad Boys FC   (HL7J)
St 8.6.16 19:00 METE1 Botostroj SK Pětapůl TJ   (HL8F)
St 8.6.16 20:15 METE1 Kings of Kent Rokoska VET B   (VL1A)

21. 6. 16 18:15 MIKU2 Super Naděje A Zelená liška TJ SUP A 11. 9:1 (3:0)
Zelená liška bez možností střídání dokázala vzdorovat jen prvních 10 minut a když se jí v druhé půli zranil gólman, byla to už hra na jednu branku. Stanislav Hejhal, Josef Šourek
Super Naděje A Zelená liška TJ SUP A
Marek Černý – Milan Kodálík, Tomáš Kvapil, Aleš Kvasnička, Ivan Pomykáček, Martin Routa, Ivo Štric, Jan Syrovátka, Vlastimil Zezula vs Jan Navrátil – Jaroslav Budín, Tomáš Gürtler, Marcel Kučera, Čestmír Pavlásek, Libor Sněhota
37. Libor Sněhota
7. 6. 16 18:15 MIKU1 Klokan Perón club SUP Super Naděje A 10. 6:1 (3:1)
Zápas v režii Klokanu. Hosté bez možnosti střídání neměli šanci.
Klokan Perón club SUP Super Naděje A
Jan Klíma – Michal Jiráň, Vladimír Klupsa, Jan Kyněra, Jiří Maršoun, Daniel Mašek, Petr Pohnán, Petr Sýkora, Karel Žárský vs Vojtěch Engelmann – Tomáš Kvapil, Martin Routa, Petr Šafránek, Ivo Štric, Jan Syrovátka
4. OG
21. Petr Pohnán
27., 51. Vladimír Klupsa
41. Karel Žárský
59. Jan Kyněra
1. Ivo Štric
1. 6. 16 19:30 BECH Super Naděje A Sen ČM PG supervet 9. 2:6 (1:2)
Do 45. minuty vyrovnané utkání, pak otevřela Super Naděje hru a soupeř toho využil ke vstřelení rozhodujících branek. Voldán
Super Naděje A Sen ČM PG supervet
Jaromír Pavlíček – Milan Kodálík, Tomáš Kvapil, Aleš Kvasnička, Ivan Pomykáček, Martin Routa, Petr Šafránek, Ivo Štric, Jan Syrovátka vs František Turek – Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Martin Gajdica, Tomáš Kafka, Zdeněk Kolář, Václav Kopecký, Robert Netušil, Milan Prekop, Miroslav Šusta
23. Ivo Štric
43. Petr Šafránek
3., 58. Miroslav Šusta
18., 41. Václav Kopecký
38. Robert Netušil
60. Zdeněk Kolář
24. 5. 16 20:45 ARIT Veget FC SUP Super Naděje A 8. 4:2 (1:0)
FC Veget byl komplexnějším týmem, zasloužená výhra vysokým rozdílem. Husák
Veget FC SUP Super Naděje A
Antonín Kühn – Petr Čermák, Ján Chromek, Jiří Holub, Tomáš Kočí, Miroslav Königsmark, Karel Kulhánek vs Jaromír Pavlíček – Milan Kodálík, Aleš Kvasnička, Ivan Pomykáček, Luboš Řeháček, Petr Šafránek, Ivo Štric, Jan Syrovátka
17. Ján Chromek
34., 47., 56. Miroslav Königsmark
42. Ivan Pomykáček
60. Luboš Řeháček
10. 5. 16 19:30 MIKU4 Super Naděje A Pražačka seniors A 7. 2:3 (1:1)
Hosté byli lepším týmem a po zásluze zvítězili.
Super Naděje A Pražačka seniors A
Jaromír Pavlíček – Petr Chlumecký, Milan Kodálík, Tomáš Kvapil, Aleš Kvasnička, Luboš Řeháček, Martin Routa, Petr Šafránek, Jan Syrovátka vs Petr Kubín – Martin Frejlach, Ivan Haco, Tomáš Kras, Martin Líbal, Radek Líbal, Petr Novák, Pavel Staněk, Jan Syrovátka
28. Milan Kodálík
46. Petr Šafránek
20. Pavel Staněk
44., 55. Jan Syrovátka
4. 5. 16 19:30 PRKOP AGČV/Ajax Super Naděje A 6. 0:4 (0:2)
Hosté byli po celé utkání jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Mlynařík
AGČV/Ajax Super Naděje A
Milan Jirásek – Michal Gabík, Zdeněk Havlík, Matěj Pánek, Tomáš Prošek, Daniel Schmidt vs Jaromír Pavlíček – Milan Kodálík, Tomáš Kvapil, Luboš Řeháček, Martin Routa, Petr Šafránek, Jan Syrovátka, Vlastimil Zezula
9., 48. Petr Šafránek
25. Milan Kodálík
45. Tomáš Kvapil
26. 4. 16 19:30 MIKU4 Super Naděje A Ortopedie 5. 3:1 (2:0)
Po celé utkání dominantní domácí. Hosté v závěru zkoušeli dohnat ztrátu, ovšem domácí udrželi vedení a zaslouženě vyhráli.
Super Naděje A Ortopedie
Jaromír Pavlíček – Petr Chlumecký, Aleš Kvasnička, Bořivoj Německý, Ivan Pomykáček, Luboš Řeháček, Martin Routa, Ivo Štric, Jan Syrovátka vs Tibor Szenczi – Milan Cajthaml, Miloslav Dzian, Michal Horáček, Jindřich Müller, Milan Nový, Lukáš Poláček, Pavel Procházka, Jan Ritzinger, Miloš Vaněk, Martin Vyštejn
23., 30. Luboš Řeháček
37. Bořivoj Německý
53. Pavel Procházka
18. 4. 16 19:30 MIKU4 Tučňáci SUP A Super Naděje A 4. 3:0 (1:0)
Domácí v utkání jasně dominovali. Jasně nejlepším hráčem utkání byl domácí kapitán, který byl u všech důležitých věcí na hřišti. Hošek
Tučňáci SUP A Super Naděje A
Václav Lejsek – Vlastislav Doležal, Vladimír Hájek, Robert Jirák, Jiří Mach, Roman Podhorský, Jiří Šmejc, Jan Zlatník vs Jaromír Pavlíček – Petr Chlumecký, Milan Kodálík, Tomáš Kvapil, Aleš Kvasnička, Bořivoj Německý, Luboš Řeháček, Martin Routa, Ivo Štric, Jan Syrovátka, Vlastimil Zezula
18., 38. Vlastislav Doležal
50. Vladimír Hájek
11. 4. 16 20:30 MALES Super Naděje A Berušky A 3. 5:8 (1:7)
Berušky zahrály dobře 1. poločas, ve druhém už přestaly hrát a to pomohlo ke zkorigování výsledku.
Super Naděje A Berušky A
Vojtěch Engelmann – Petr Chlumecký, Milan Kodálík, Tomáš Kvapil, Aleš Kvasnička, Ivan Pomykáček, Luboš Řeháček, Martin Routa, Ivo Štric, Jan Syrovátka, Vlastimil Zezula vs Stanislav Kovář – Jiří Hájek, František Koubek, Pavel Kratochvíl, Petr Krištůfek, Miroslav Svoboda, Lubomír Tusjak, František Veselý, Robert Zemánek