10. Starci na chmelu SUP A 11 4 0 7 32:39 8

Ne 1.5.16 17:30 BECH Apači Levá fuska   (HL6J)
Ne 1.5.16 18:45 BECH Old Bayern Prag Old boys Bohemia Chips   (VL4F)
Ne 8.5.16 16:15 BECH Dropa FC A Banzai   (HL6K)
Ne 8.5.16 17:30 BECH STG Milovice Běchovice VET   (VL3D)
Ne 19.6.16 17:30 BECH Normální Chlapi Komety FC A   (HL4F)
Ne 19.6.16 18:45 BECH Traktor humus A Erko Kbely   (HL2B)

16. 6. 16 18:15 MIKU1 PFC Kodymka SUP A Kickers 1990 ČFC 11. 3:2 (2:0)
Vyrovnané utkání z obou stran. Šance hostů se dostavily až v 2. půli, což nestačilo na vítězství a Kodymka zaslouženě vyhrála. Kohout
PFC Kodymka SUP A Kickers 1990 ČFC
Stanislav Heller – Martin Baitler, Richard Kejval, Jan Kupr, Jiří Pípal, Michael Pospíšil, Petr Pospíšil, Jan Wierzbicki vs Petr Šrámek – Petr Charbuský, Felix Hampapa, Karel Klečák, Ladislav Nussbauer, Marek Panáček, Petr Štěpán, Vladimír Vaněk
22. Michael Pospíšil
25., 31. Richard Kejval
45. Petr Charbuský
49. Vladimír Vaněk
1. 6. 16 20:15 P2 Valník PFC Kodymka SUP A 10. 2:2 (1:1)
Spravedlivá remíza.
Valník PFC Kodymka SUP A
Oldřich Šára – Filip Fremund, Petr Mengler, Jindřich Procházka, Zdeněk Sokol, Luděk Tobola vs Stanislav Heller – Martin Baitler, Jan Doležal, Richard Kejval, Jan Kupr, Jiří Pípal, Petr Pospíšil, Jan Wierzbicki
2. Luděk Tobola
45. Petr Mengler
30. Jan Doležal
38. Jan Wierzbicki
25. 5. 16 19:30 BECH PFC Kodymka SUP A Blesk VK SUP 9. 1:3 (0:1)
Utkání se rozhodlo v posledních 10 minutách ve prospěch hostů.
PFC Kodymka SUP A Blesk VK SUP
Stanislav Heller – Martin Baitler, Jan Doležal, Richard Kejval, Karel Matějka, Petr Pospíšil, Jan Wierzbicki vs Jindřich Ludmila – Daniel Dvořák, František Fencl, Pavel Soukup, Tomáš Tikal, Jaroslav Výborný
53. Martin Baitler 27. František Fencl
52., 60. Jaroslav Výborný
18. 5. 16 19:30 KBELY Endoprotéza PFC Kodymka SUP A 8. 2:3 (1:1)
Ze začátku vyrovnaný zápas. V 2. poločase Kodymka získala převahu. Boris Novotný, Oldřich Passler
Endoprotéza PFC Kodymka SUP A
Libor Panenka – Tomáš Hrdý, Miroslav Kimminich, Jiří Nehasil, Richard Podlipský, Richard Slaměník, Petr Slivka, Václav Svítil, Jindřich Vich vs Stanislav Heller – Martin Baitler, Petr Beneš, Jan Doležal, Richard Kejval, Jan Kupr, Jiří Pípal, Michael Pospíšil, Petr Pospíšil, Jan Wierzbicki
2. Jiří Nehasil
59. Tomáš Hrdý
3. Michael Pospíšil
36. Richard Kejval
55. Jan Wierzbicki
5. 5. 16 20:45 HOSTI PFC Kodymka SUP A Radouč FC B 7. 3:2 (0:1)
V první části utkání lepší hráči hostů. Postupně se hra vyrovnala a v závěrečných minutách po chybách v obraně hostujícího týmu se domácím podařilo otočit utkání ve svůj prospěch. Josef Kwolek, Andrey Abroskin
PFC Kodymka SUP A Radouč FC B
Stanislav Heller – Martin Baitler, Petr Beneš, Jan Doležal, Jan Kupr, Jiří Pípal, Michael Pospíšil, Jan Wierzbicki vs Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Tomáš Kopecký, Václav Mornštejn, Roman Moulis, Vladimír Panýrek, Ivan Roztočil, Jan Yousif
45., 58. Jan Wierzbicki
55. Jan Doležal
9. Serghei Davidenco
53. Roman Moulis
28. 4. 16 17:45 ZABEH Trops 1.SK SUP PFC Kodymka SUP A 6. 0:0 (0:0)
Velice vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou.
Trops 1.SK SUP PFC Kodymka SUP A
Jan Severa – Petr Kovanda, Petr Krča, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Ondřej Rázga, Miloslav Štván vs Stanislav Heller – Petr Beneš, Richard Kejval, Jan Kupr, Jiří Pípal, Michael Pospíšil, Petr Pospíšil, Martin Varga, Jan Wierzbicki
21. 4. 16 19:00 P2 PFC Kodymka SUP A Úderka Žižkov SUP 5. 4:1 (0:0)
Pěkný bojovný zápas v duchu fair play. Domácí rozhodli v závěru 2. poločasu. Vladimír Grešnjakov, Vladimír Grešnjakov
PFC Kodymka SUP A Úderka Žižkov SUP
Stanislav Heller – Petr Beneš, Jan Doležal, Richard Kejval, Jan Kupr, Jiří Pípal, Michael Pospíšil, Petr Pospíšil, Jan Wierzbicki vs Michal Antonický – Zdeněk Janků, Václav Jebousek, Ivan Jurčík, Luboš Kubelka, Oldřich Macák, Pavel Řezáč, Luboš Rudiš, Josef Skopal, Jaromír Vydra
45. Jan Wierzbicki
48., 59. Richard Kejval
57. Petr Pospíšil
57. Jaromír Vydra
14. 4. 16 17:00 ZAK Starci na chmelu SUP A PFC Kodymka SUP A 4. 1:4 (1:1)
Vyrovnaný zápas, "čtyřku" si Starci na chmelu nezasloužili.
Starci na chmelu SUP A PFC Kodymka SUP A
Jaroslav Kroh – Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Petr Hochmann, Petr Jambor, Jiří Povýšil, Daniel Vott vs Stanislav Heller – Martin Baitler, Petr Beneš, Jan Doležal, Richard Kejval, Jan Kupr, Jiří Pípal, Michael Pospíšil, Petr Pospíšil, Jan Wierzbicki
3. Jiří Povýšil 28., 40., 54. Richard Kejval
51. Jan Wierzbicki
6. 4. 16 19:15 STER3 PFC Kodymka SUP A Rokoska SUP 3. 3:3 (2:0)
Kodymka ovládla první půli a vedla po jejím skončení 2:0. Rokosce patřila úvodní desetiminutovka druhé části, kdy dokázala srovnat na 2:2. Ve 48. minutě poslal Kejval Kodymku opět do vedení, aby Genčev srovnal na konečných a zasloužených 3:3.
PFC Kodymka SUP A Rokoska SUP
Stanislav Heller – Martin Baitler, Petr Beneš, Jan Doležal, Richard Kejval, Jan Kupr, Karel Matějka, Jiří Pípal, Petr Pospíšil, Jan Wierzbicki vs Jaroslav Marek – Zdeněk Genčev, Sabid Halilovič, Miloslav Henzelín, Lubomír Hluší, Jiří Hronek, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Jiří Pařízek, Blage Spasovski, Ladislav Šrám
3., 48. Richard Kejval
18. Jan Doležal
36. Jiří Pařízek
39. Sabid Halilovič
54. Zdeněk Genčev
31. 3. 16 19:30 ZAK VV Vokra SV PFC Kodymka SUP A 2. 2:3 (1:2)
Zápas proběhl v klidu a duchu fair play. Hosté bránili v 5 lidech na svojí půlce a spoléhali na rychle brejky. Nakonec hosté o jeden gól vyhráli, ale remíza by tomuto zápasu slušela více. Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov
VV Vokra SV PFC Kodymka SUP A
Tomáš Zunt – Michael Procházka, Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Michal Šotola, Rostislav Vavruša , Pavel Vrkoslav, Tomáš Zmatlík vs Stanislav Heller – Martin Baitler, Jan Doležal, Richard Kejval, Jan Kupr, Karel Matějka, Jiří Pípal, Petr Pospíšil, Jan Wierzbicki
18. Tomáš Zmatlík
42. Michael Procházka
9., 13. Richard Kejval
24. 3. 16 20:15 ZABEH Super Naděje B PFC Kodymka SUP A 1. 0:5 (0:1)
Jednoznačná záležitost hostujícího týmu, který byl lepší ve všech aspektech. Utkání se hrálo v duchu fair play.