Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 20.6.16 | 18:15 | DEKAN | Socra SUP Felix club super | 13. | 4:3 |
Po 20.6.16 | 18:00 | STER1 | Kapr tým SUP Houbaři | 13. | 4:0 |
Po 20.6.16 | 18:00 | ZAK | Tycho de Brahe SUP Slepí koně SUP | 13. | 3:0 |
Po 20.6.16 | 18:00 | STER2 | Enzian Vibromax 2012 | 13. | 2:6 |
Po 20.6.16 | 18:00 | STER3 | Žvahov Torzo AFZ | 13. | 1:8 |
Po 20.6.16 | 17:45 | ZABEH | Suprtechno Tyran Saens FC SUP | 13. | 6:0 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bítovská SUP | 12 | 8 | 2 | 2 | 48:25 | 18 |
2. | Socra SUP | 12 | 8 | 1 | 3 | 47:30 | 17 |
3. | Felix club super | 12 | 7 | 2 | 3 | 40:29 | 16 |
4. | Torzo AFZ | 12 | 9 | 1 | 2 | 46:18 | 15 |
5. | Kapr tým SUP | 12 | 7 | 1 | 4 | 34:21 | 15 |
6. | Slepí koně SUP | 12 | 6 | 1 | 5 | 27:32 | 13 |
7. | Vibromax 2012 | 12 | 5 | 1 | 6 | 34:33 | 11 |
8. | Tycho de Brahe SUP | 12 | 3 | 5 | 4 | 23:23 | 11 |
9. | Suprtechno | 12 | 3 | 3 | 6 | 24:27 | 9 |
10. | Enzian | 12 | 4 | 0 | 8 | 33:36 | 8 |
11. | Houbaři | 12 | 3 | 2 | 7 | 19:46 | 8 |
12. | Žvahov | 12 | 3 | 1 | 8 | 25:50 | 7 |
13. | Tyran Saens FC SUP | 12 | 1 | 2 | 9 | 14:44 | 4 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 21.3.16 | 19:30, 20:45 | DEKAN | Houbaři |
Po 21.3.16 | 19:30, 20:45 | BECH | Torzo AFZ |
Út 22.3.16 | 19:30, 20:45 | HOSTI | Enzian |
St 23.3.16 | 18:15, 19:30 | HANSP | Socra SUP |
Čt 24.3.16 | 18:00, 19:15 | MALES | Tyran Saens FC SUP |
Čt 24.3.16 | 19:30, 20:45 | ARIT | Slepí koně SUP |
St 30.3.16 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | Žvahov |
Po 4.4.16 | 19:30, 20:45 | DEKAN | Houbaři |
Čt 7.4.16 | 17:00, 18:15, 19:30 | HANSP | Tycho de Brahe SUP |
Ne 10.4.16 | 16:15, 17:30 | MIKU2 | Felix club super |
Po 11.4.16 | 18:30, 19:45 | HRAB2 | Slepí koně SUP |
Ne 17.4.16 | 13:45, 15:00 | P1 | Suprtechno |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Petr Bačovský | Socra SUP | 20 |
2. | Jiří Moravec | Vibromax 2012 | 18 |
3. | Robert Hlubuček | Bítovská SUP | 18 |
4. | Alexandros Koranis | Felix club super | 15 |
5. | Martin Vobecký | Torzo AFZ | 14 |
6. | Václav Berkovec | Slepí koně SUP | 12 |
7. | Jiří Bursík | Torzo AFZ | 10 |
8. | Gabriel Bugár | Felix club super | 9 |
9. | Andrey Abroskin | Kapr tým SUP | 9 |
10. | Jan Choura | Bítovská SUP | 8 |
11. | Václav Matoušek | Enzian | 8 |
12. | Petr Koller | Torzo AFZ | 7 |
13. | Jiří Hradec | Kapr tým SUP | 7 |
14. | Tomáš Běloch | Felix club super | 7 |
15. | Jiří Jindra | Torzo AFZ | 7 |
16. | Karel Vodička | Tycho de Brahe SUP | 7 |
17. | Petr Koutník | Vibromax 2012 | 7 |
18. | Josef Hušbauer | Socra SUP | 7 |
19. | Stanislav Kasa | Bítovská SUP | 6 |
20. | Roman Hlinák | Typos Seniors | 6 |