St 23.3.16 19:00, 20:15 P3 Stará Garda SUP
Út 29.3.16 18:15, 19:30, 20:45 LITVI Traktor Humus SUP A
Po 11.4.16 19:00, 20:15 SANC2 Indus SUP A
Út 12.4.16 19:00, 20:15 METE2 Stará Garda SUP
St 13.4.16 18:00, 19:15, 20:30 ZAK Sokol Vysočany SUP
St 20.4.16 18:00, 19:15, 20:30 ZAK Sokol Vysočany SUP
Po 2.5.16 19:30, 20:45 HANSP Lucián FC SUP
Út 10.5.16 18:15, 19:30, 20:45 ARIT SuperNova L.F.C.
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Jedno postupové místo bylo obsazeno v podstatě od samého začátku sezóny, Indus předváděl skvělé výkony a lámal rekordy. V posledním kole bohužel nehrál, protože se měl střetnout s nehrající Kodymkou, těsně se mu tak nepodařilo prolomit hranici sta vstřelených branek. Také obrana fungovala skvěle, za dvanáct zápasů inkasovala jen třikrát. Není tak divu, že hráči Indu dominují také individuálním statistikám. O druhé postupové místo se svedl dramatický boj, poslední kolo nakonec nejlépe vyšlo Staré gardě, která po výhře nad SuperNovou slaví postup. Berušky proti Lomíkům hrály dobře, nedokázaly ale proměnit své šance, nečekaně prohrály a přímý postup jim v samém závěru sezón utekl mezi prsty. Musí tak doufat, že se některý z týmů z vyšších soutěží z podzimní sezóny odhlásí.

23. 6. 16 20:45 CESMI Cormoran FC SUP Koliba F.C.V. 13. 2:3 (1:1)
V první půli se hrálo velmi vyrovnaně. Ve druhé půli se domácí dostali do vedení, ale poté hosté dali dvě branky a utkání otočili a dovedli utkání k vítězství. Husák
Cormoran FC SUP Koliba F.C.V.
Viktor Kellerstein – Roman Heinz, Jiří Jirsa, Vladislav Kašpar, Josef Kurka, Jan Trnka vs Zdeněk Dražík – Miroslav Kos, Jiří Majer, Petr Podhůrský, Vladimír Sadílek, Jindřich Tůma, Martin Vaněček
23. Jan Trnka
38. Jiří Jirsa
28., 41. Vladimír Sadílek
47. Petr Podhůrský
23. 6. 16 20:45 BECH Stará Garda SUP SuperNova L.F.C. 13. 2:0 (1:0)
Domácí byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Radek Škarda, Jan Severa
Stará Garda SUP SuperNova L.F.C.
Bohumil Karafiát – František Dražan, Tomáš Jaroš, Josef Jurásek, Zdeněk Knápek, Tomáš Neuhäusl, Miroslav Šimůnek, Petr Turínek vs Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Martin Hůla, Luboš Navrátil, Milan Paclík, Pavel Rajský, Jan Uhlíř st.
20. Petr Turínek
40. Tomáš Jaroš
23. 6. 16 20:30 ZAK Dehet Old 1.FC SUP Sokol Vysočany SUP 13. 2:0 (1:0)
Domácí byli přesnější v zakončení a díky tomu vyhráli. Hosté nedokázali dát ani jednu branku.
Dehet Old 1.FC SUP Sokol Vysočany SUP
Petr Votruba – Ladislav Franta, Vladimír Hájek, Karel Kunst, Zdeněk Matějík, Jan Novák, Jindřich Smolík, Martin Zdobinský vs Martin Valent – Karel Chládek, Petr Hrabal, Jiří Hrnčíř, Miroslav Konečný, Vratislav Kracman, Bohuslav Rambousek, Petr Regal st., Karel Rubeš
26. Ladislav Franta
59. Jindřich Smolík
23. 6. 16 20:30 MALES Lomíci Berušky B 13. 3:1 (1:1)
Hosté byli po celý zápas lepším týmem, ale nedokázali proměnit své šance. Naopak domácí hráli na brejky a ty dokázali využít.
Lomíci Berušky B
Jan Tyl – Otakar Anděl, Miroslav Buzek, Jan Chleboun, Petr Fliegel, Štefan Klíma, Vladimír Pípal, Tomáš Turek, Zdeněk Vondrát vs Tomáš Zima – Michal Buriánek, Petr Hejč, Václav Kouba, Vlastimil Křelina, Karel Lukeš, Martin Opatřil, Robert Zemánek
4. Petr Fliegel
44. Zdeněk Vondrát
58. Štefan Klíma
18. Václav Kouba
23. 6. 16 20:30 SCBEC Lucián FC SUP Bohemia Prd 13. 3:1 (2:1)
Domácí tým získal rozhodující náskok v prvním poločase, ve druhém už pouze potvrdili své vítězství. Lukáš Dvorčák, Petr Smělý
Lucián FC SUP Bohemia Prd
Zdeněk Zemanec – Jaroslav Chalaš, Miloš Kraus, Tomáš Tvrdek, Luboš Vaculík, Miloš Zenkl vs Pavel Matoušek – Pavel Drinka, Jan Enökl, Ladislav Jacko, Václav Křikava, Karel Šlapák, Jiří Tomášek
13., 18. Tomáš Tvrdek
39. Jaroslav Chalaš
24. Karel Šlapák
23. 6. 16 20:15 ZABEH PFC Kodymka SUP B Indus SUP A 13. 0:6 k.