Rozpis pískání, 3. liga, skupina B

SuperNova L.F.C.

Út 10.5. 18:15 Aritma ARIT
Út 10.5. 19:30 Aritma ARIT
Út 10.5. 20:45 Aritma ARIT
Út 31.5. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 31.5. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 31.5. 20:45 Mikulova MIKU2

Koliba F.C.V.

Čt 19.5. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 19.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 19.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
St 8.6. 19:15 Štěrboholy STER1
St 8.6. 20:30 Štěrboholy STER1

Sokol Vysočany SUP

St 13.4. 18:00 Zákostelní ZAK
St 13.4. 19:15 Zákostelní ZAK
St 13.4. 20:30 Zákostelní ZAK
St 20.4. 18:00 Zákostelní ZAK
St 20.4. 19:15 Zákostelní ZAK
St 20.4. 20:30 Zákostelní ZAK

Cormoran FC SUP

Ne 15.5. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 15.5. 20:00 Tempo FC TEMPO
Pa 24.6. 17:45 Pražačka P3
Pa 24.6. 19:00 Pražačka P3
Pa 24.6. 20:15 Pražačka P3

Dehet Old 1.FC SUP

St 25.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 25.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 25.5. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 15.6. 17:30 Aritma ARIT
St 15.6. 18:45 Aritma ARIT
St 15.6. 20:00 Aritma ARIT

Traktor Humus SUP

Út 29.3. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 29.3. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 29.3. 20:45 Litvínovská LITVI
Pa 24.6. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 24.6. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 24.6. 20:30 Zákostelní ZAK

Lomíci

Ne 17.4. 15:00 Hanspaulka HANSP
Ne 17.4. 16:15 Hanspaulka HANSP
St 1.6. 18:00 Štěrboholy STER1
St 1.6. 19:15 Štěrboholy STER1
St 1.6. 20:30 Štěrboholy STER1

PFC Kodymka SUP B

Ne 15.5. 17:30 Běchovice 2 BECH
Ne 15.5. 18:45 Běchovice 2 BECH
Ne 22.5. 12:30 Běchovice 2 BECH
Ne 22.5. 13:45 Běchovice 2 BECH
Ne 12.6. 10:00 Běchovice 2 BECH
Ne 12.6. 11:15 Běchovice 2 BECH

Stará Garda SUP

St 23.3. 19:00 Pražačka P3
St 23.3. 20:15 Pražačka P3
Út 12.4. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 12.4. 20:15 Meteor 8 METE2
St 1.6. 18:15 Kbely Spartak KBELY
St 1.6. 19:30 Kbely Spartak KBELY

Bohemia Prd

Po 21.3. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 21.3. 20:45 Hanspaulka HANSP
Pa 20.5. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 20.5. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Po 13.6. 19:00 Motorlet MOTO1
Po 13.6. 20:15 Motorlet MOTO1

Indus

Po 11.4. 19:00 Na Šancích SANC1
Po 11.4. 20:15 Na Šancích SANC1
Čt 2.6. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 2.6. 20:45 Děkanka DEKAN

Berušky B

Po 11.4. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 11.4. 20:45 Děkanka DEKAN
Pa 3.6. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 3.6. 19:30 Přední Kopanina PRKOP

Lucián FC SUP

Po 21.3. 18:30 Hrabákova HRAB1
Po 21.3. 19:45 Hrabákova HRAB1
Po 2.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 2.5. 20:45 Hanspaulka HANSP
St 25.5. 19:00 Meteor 8 METE2
St 25.5. 20:15 Meteor 8 METE2