Seznam týmů, 3. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Sokol Vysočany SUP modrá, zelená
Berušky B červená, oranžová
Bohemia Prd oranžová, zelená
Indus zelená
SuperNova L.F.C. červeno-modrá, žlutá
Koliba F.C.V. žlutá
Traktor Humus SUP modro-bílá
Cormoran FC SUP zeleno-bílá, modro-černá
Stará Garda SUP černo-bílá
PFC Kodymka SUP B tyrkysová
Lucián FC SUP černo-modrá, zeleno-černá
Lomíci bílo-modrá, bílá
Dehet Old 1.FC SUP oranžová, modrá

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
SuperNova L.F.C.PFC Kodymka SUP B Po 21.3. 19:15 STER3
IndusLucián FC SUP Út 22.3. 19:00 ZABEH
Berušky BDehet Old 1.FC SUP Čt 24.3. 18:00 MALES
Koliba F.C.V.Stará Garda SUP Čt 24.3. 18:15 DEKAN
Bohemia PrdLomíci Čt 24.3. 19:00 P1
Traktor Humus SUPCormoran FC SUP Út 14.6. 17:45 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
LomíciIndus Út 29.3. 19:00 ZABEH
Stará Garda SUPTraktor Humus SUP Čt 31.3. 18:15 DEKAN
Sokol Vysočany SUPBerušky B Čt 31.3. 18:15 ZAK
PFC Kodymka SUP BKoliba F.C.V. Čt 31.3. 19:00 MOTO1
Dehet Old 1.FC SUPBohemia Prd Čt 31.3. 20:30 SCBEC
Lucián FC SUPSuperNova L.F.C. Čt 31.3. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Traktor Humus SUPPFC Kodymka SUP B Po 4.4. 19:15 STER3
IndusDehet Old 1.FC SUP Út 5.4. 19:00 ZABEH
Koliba F.C.V.Lucián FC SUP Út 5.4. 20:45 DEKAN
Cormoran FC SUPStará Garda SUP St 6.4. 18:15 MIKU3
Bohemia PrdSokol Vysočany SUP Čt 7.4. 18:15 ZAK
SuperNova L.F.C.Lomíci Čt 7.4. 19:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Dehet Old 1.FC SUPSuperNova L.F.C. St 13.4. 18:15 BECH
Berušky BBohemia Prd Čt 14.4. 18:00 MALES
Sokol Vysočany SUPIndus Čt 14.4. 18:15 ZAK
Lucián FC SUPTraktor Humus SUP Čt 14.4. 19:00 ZABEH
LomíciKoliba F.C.V. Čt 14.4. 19:00 P2
PFC Kodymka SUP BCormoran FC SUP Čt 14.4. 19:30 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Koliba F.C.V.Dehet Old 1.FC SUP Út 19.4. 19:00 STOD
Cormoran FC SUPLucián FC SUP St 20.4. 18:15 MIKU2
IndusBerušky B Čt 21.4. 18:00 MALES
SuperNova L.F.C.Sokol Vysočany SUP Čt 21.4. 18:15 ZAK
Stará Garda SUPPFC Kodymka SUP B Čt 21.4. 18:15 DEKAN
Traktor Humus SUPLomíci Čt 21.4. 19:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Bohemia PrdIndus St 27.4. 20:15 ZABEH
Berušky BSuperNova L.F.C. Čt 28.4. 18:00 MALES
Lucián FC SUPStará Garda SUP Čt 28.4. 18:15 DEKAN
Sokol Vysočany SUPKoliba F.C.V. Čt 28.4. 18:15 ZAK
LomíciCormoran FC SUP Čt 28.4. 19:00 P1
Dehet Old 1.FC SUPTraktor Humus SUP Čt 28.4. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Koliba F.C.V.Berušky B Út 3.5. 19:00 STOD
Cormoran FC SUPDehet Old 1.FC SUP St 4.5. 18:15 MIKU2
Traktor Humus SUPSokol Vysočany SUP Čt 5.5. 18:15 ZAK
Stará Garda SUPLomíci Čt 5.5. 18:15 DEKAN
PFC Kodymka SUP BLucián FC SUP Čt 5.5. 19:30 HOSTI
SuperNova L.F.C.Bohemia Prd Čt 5.5. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Bohemia PrdKoliba F.C.V. Út 10.5. 19:00 STOD
IndusSuperNova L.F.C. St 11.5. 19:00 ZABEH
Berušky BTraktor Humus SUP Čt 12.5. 18:00 MALES
Dehet Old 1.FC SUPStará Garda SUP Čt 12.5. 18:15 DEKAN
Sokol Vysočany SUPCormoran FC SUP Čt 12.5. 18:15 ZAK
LomíciPFC Kodymka SUP B Čt 12.5. 19:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Cormoran FC SUPBerušky B St 18.5. 18:15 MIKU2
Koliba F.C.V.Indus St 18.5. 19:00 ZABEH
Stará Garda SUPSokol Vysočany SUP Čt 19.5. 18:15 DEKAN
Lucián FC SUPLomíci Čt 19.5. 19:00 P2
PFC Kodymka SUP BDehet Old 1.FC SUP Čt 19.5. 19:30 MIKU4
Traktor Humus SUPBohemia Prd Čt 19.5. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
IndusTraktor Humus SUP Út 24.5. 19:00 ZABEH
SuperNova L.F.C.Koliba F.C.V. Út 24.5. 19:00 STOD
Bohemia PrdCormoran FC SUP St 25.5. 18:15 MIKU3
Berušky BStará Garda SUP Čt 26.5. 18:00 MALES
Sokol Vysočany SUPPFC Kodymka SUP B Čt 26.5. 18:15 ZAK
Dehet Old 1.FC SUPLucián FC SUP Čt 26.5. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
PFC Kodymka SUP BBerušky B Čt 7.4. 20:45 MIKU4
Cormoran FC SUPIndus Út 31.5. 19:00 ZABEH
Traktor Humus SUPSuperNova L.F.C. St 1.6. 19:30 MIKU4
Stará Garda SUPBohemia Prd Čt 2.6. 18:15 DEKAN
Lucián FC SUPSokol Vysočany SUP Čt 2.6. 18:15 ZAK
LomíciDehet Old 1.FC SUP Čt 2.6. 19:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Bohemia PrdPFC Kodymka SUP B Po 6.6. 19:15 MALES
Koliba F.C.V.Traktor Humus SUP Út 7.6. 19:00 STOD
SuperNova L.F.C.Cormoran FC SUP St 8.6. 18:15 MIKU3
IndusStará Garda SUP St 8.6. 20:15 ZABEH
Berušky BLucián FC SUP Čt 9.6. 18:00 MALES
Sokol Vysočany SUPLomíci Čt 9.6. 18:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
PFC Kodymka SUP BIndus Čt 23.6. 20:15 ZABEH
Lucián FC SUPBohemia Prd Čt 23.6. 20:30 SCBEC
LomíciBerušky B Čt 23.6. 20:30 MALES
Dehet Old 1.FC SUPSokol Vysočany SUP Čt 23.6. 20:30 ZAK
Cormoran FC SUPKoliba F.C.V. Čt 23.6. 20:45 CESMI
Stará Garda SUPSuperNova L.F.C. Čt 23.6. 20:45 BECH