Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 23.6.16 | 20:30 | SCBEC | Lucián FC SUP Bohemia Prd | 13. | 3:1 |
Čt 9.6.16 | 18:00 | MALES | Berušky B Lucián FC SUP | 12. | 4:3 |
Čt 2.6.16 | 18:15 | ZAK | Lucián FC SUP Sokol Vysočany SUP | 11. | 5:0 |
Čt 26.5.16 | 20:30 | SCBEC | Dehet Old 1.FC SUP Lucián FC SUP | 10. | 1:4 |
Čt 19.5.16 | 19:00 | P2 | Lucián FC SUP Lomíci | 9. | 2:1 |
Čt 5.5.16 | 19:30 | HOSTI | PFC Kodymka SUP B Lucián FC SUP | 7. | 0:6 k. |
Čt 28.4.16 | 18:15 | DEKAN | Lucián FC SUP Stará Garda SUP | 6. | 4:4 |
St 20.4.16 | 18:15 | MIKU2 | Cormoran FC SUP Lucián FC SUP | 5. | 6:6 |
Čt 14.4.16 | 19:00 | ZABEH | Lucián FC SUP Traktor Humus SUP A | 4. | 4:6 |
Út 5.4.16 | 20:45 | DEKAN | Koliba F.C.V. Lucián FC SUP | 3. | 5:2 |
Čt 31.3.16 | 20:45 | HOSTI | Lucián FC SUP SuperNova L.F.C. | 2. | 1:2 |
Út 22.3.16 | 19:00 | ZABEH | Indus SUP A Lucián FC SUP | 1. | 14:0 |
Lucián FC SUP | 8. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Indus SUP A | 12 | 12 | 0 | 0 | 115:3 | 24 |
2. | Berušky B | 12 | 8 | 1 | 3 | 55:26 | 17 |
3. | Stará Garda SUP | 12 | 7 | 3 | 2 | 37:24 | 17 |
4. | Cormoran FC SUP | 12 | 6 | 3 | 3 | 46:43 | 15 |
5. | Koliba F.C.V. | 12 | 7 | 1 | 4 | 33:37 | 15 |
6. | Traktor Humus SUP A | 12 | 5 | 3 | 4 | 45:32 | 13 |
7. | Lucián FC SUP | 12 | 5 | 2 | 5 | 40:44 | 12 |
8. | SuperNova L.F.C. | 12 | 5 | 2 | 5 | 19:33 | 12 |
9. | Bohemia Prd | 12 | 5 | 1 | 6 | 26:33 | 11 |
10. | Lomíci | 12 | 5 | 1 | 6 | 38:47 | 11 |
11. | Dehet Old 1.FC SUP | 12 | 2 | 1 | 9 | 23:56 | 5 |
12. | Sokol Vysočany SUP | 12 | 1 | 2 | 9 | 20:47 | 4 |
13. | PFC Kodymka SUP B | 12 | 0 | 0 | 12 | 0:72 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 21.3.16 | 18:30 | HRAB1 | Tlakové galoše Pekárny United FC (HL6A) |
Po 21.3.16 | 19:45 | HRAB1 | DHL Brohemians PFC Kodymka B (HL7B) |
Po 2.5.16 | 19:30 | HANSP | Torolka Orgasmico L.S.D. (HL5A) |
Po 2.5.16 | 20:45 | HANSP | Weekend Warriors FC Praetorians FC B (HL8A) |
St 25.5.16 | 19:00 | METE2 | Botostroj SK Kozlové FC (HL8F) |
St 25.5.16 | 20:15 | METE2 | Santovi Sobi Sparta Pivaři AC (HL5D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Borek Karel | 7 | 1 |
Chalaš Jaroslav | 10 | 4 |
Davídek Martin | 9 | 3 |
Kisugite George | 8 | 3 |
Kohout Václav | 9 | 3 |
Kraus Miloš | 11 | 5 |
Tvrdek Tomáš | 10 | 6 |
Vaculík Luboš | 10 | 5 |
Volf Josef | 1 | 0 |
Zemanec Zdeněk | 11 | 0 |
Zenkl Miloš | 11 | 3 |