Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 6.12.16 | 19:30 | BECH | Super Naděje A Novis Praha | 11. | 2:0 |
Út 6.12.16 | 19:30 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP DP Xaverov SUP | 11. | 2:6 |
Út 6.12.16 | 19:30 | MIKU2 | Tučňáci SUP A Keckafogo KK SUP | 11. | 9:3 |
Út 6.12.16 | 19:30 | DEKAN | Pražačka seniors A Zelená liška TJ SUP A | 11. | 4:3 |
Út 6.12.16 | 19:15 | MALES | Veget FC SUP Berušky A | 11. | 1:13 |
Út 6.12.16 | 19:00 | ZABEH | Sen ČM PG supervet Indus SUP A | 11. | 1:10 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan Perón club SUP | 11 | 10 | 0 | 1 | 60:17 | 20 |
2. | Indus SUP A | 11 | 9 | 1 | 1 | 65:23 | 19 |
3. | Berušky A | 11 | 9 | 0 | 2 | 71:23 | 18 |
4. | DP Xaverov SUP | 11 | 9 | 0 | 2 | 63:21 | 18 |
5. | Pražačka seniors A | 11 | 5 | 2 | 4 | 27:26 | 12 |
6. | Tučňáci SUP A | 11 | 6 | 0 | 5 | 32:39 | 12 |
7. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 3 | 2 | 6 | 27:46 | 8 |
8. | Super Naděje A | 11 | 3 | 1 | 7 | 22:36 | 7 |
9. | Novis Praha | 11 | 3 | 1 | 7 | 20:39 | 7 |
10. | Sen ČM PG supervet | 11 | 3 | 0 | 8 | 20:52 | 6 |
11. | Keckafogo KK SUP | 11 | 1 | 1 | 9 | 27:65 | 3 |
12. | Veget FC SUP | 11 | 0 | 2 | 9 | 13:60 | 2 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Pá 2.9.16 | 18:45, 20:00 | TEMPO | Veget FC SUP |
Po 5.9.16 | 19:00, 20:15 | P1 | Pražačka seniors A |
St 7.9.16 | 18:30, 19:45 | HRAB3 | Berušky A |
Pá 9.9.16 | 18:00, 19:15 | P2 | Keckafogo KK SUP |
Pá 9.9.16 | 19:15, 20:30 | SCBEC | Indus SUP A |
Po 12.9.16 | 19:00, 20:15 | METE1 | Novis Praha |
Po 12.9.16 | 19:15, 20:30 | TEMPO | Sen ČM PG supervet |
Út 27.9.16 | 19:00, 20:15 | P2 | Berušky A |
St 28.9.16 | 18:15, 19:30 | CESMI | Pražačka seniors A |
Ne 2.10.16 | 15:00, 16:15 | HANSP | Super Naděje A |
St 5.10.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU4 | Klokan club SUP A |
St 5.10.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | Zelená liška TJ SUP A |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | František Koubek | Torzo AFZ | 32 |
2. | Zdeněk Tichý | Klokan club SUP B | 23 |
3. | Miloslav Skalický | SC Xaverov SUP | 17 |
4. | Tibor Soták | Indus SUP A | 16 |
5. | Jan Syrovátka | Pražačka seniors A | 14 |
6. | František Svoboda | DP Xaverov SUP | 11 |
7. | Dalibor Slezák | SC Xaverov SUP | 10 |
8. | Jiří Šmejc | Tučňáci SUP B | 10 |
9. | František Veselý | Berušky B | 9 |
10. | Petr Pohnán | Klokan club SUP B | 9 |
11. | Čestmír Pavlásek | Lucián FC SUP | 8 |
12. | Luděk Kula | Indus SUP A | 8 |
13. | Daniel Mašek | Klokan club SUP A | 7 |
14. | Richard Margolius | Klokan club SUP B | 7 |
15. | Michal Jiráň | Klokan club SUP A | 7 |
16. | Petr Krištůfek | Berušky B | 6 |
17. | Aleš Kvasnička | Super Naděje A | 6 |
18. | Jan Toman | Defect SUP | 6 |
19. | Roman Faic | Keckafogo KK SUP | 6 |
20. | Luboš Řeháček | Super Naděje A | 6 |