Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 8.12.16 | 19:30 | DEKAN | Tučňáci SUP B Stará Garda SUP | 11. | 6:0 k. |
Čt 8.12.16 | 19:30 | MIKU4 | Úderka Žižkov SUP PFC Kodymka SUP A | 11. | 6:0 k. |
Čt 8.12.16 | 19:30 | MIKU3 | Oblouci 81 AFC SUP VV Vokra SV | 11. | 0:10 |
Čt 8.12.16 | 19:15 | ZAK | Starci na chmelu SUP A Kbelák FC SUP | 11. | 1:2 |
Čt 8.12.16 | 19:15 | MALES | Valník Berušky B | 11. | 2:6 |
Čt 8.12.16 | 19:00 | ZABEH | Trops 1.SK SUP Blesk VK SUP | 11. | 1:7 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Berušky B | 11 | 10 | 0 | 1 | 51:18 | 20 |
2. | Valník | 11 | 8 | 0 | 3 | 35:25 | 16 |
3. | Oblouci 81 AFC SUP | 11 | 7 | 0 | 4 | 64:35 | 14 |
4. | Tučňáci SUP B | 11 | 7 | 0 | 4 | 37:20 | 14 |
5. | VV Vokra SV | 11 | 6 | 0 | 5 | 31:27 | 12 |
6. | Starci na chmelu SUP A | 11 | 5 | 1 | 5 | 31:28 | 11 |
7. | Úderka Žižkov SUP | 11 | 5 | 1 | 5 | 31:43 | 11 |
8. | Kbelák FC SUP | 11 | 3 | 2 | 6 | 29:40 | 8 |
9. | Trops 1.SK SUP | 11 | 3 | 2 | 6 | 19:30 | 8 |
10. | Stará Garda SUP | 11 | 4 | 0 | 7 | 25:49 | 8 |
11. | Blesk VK SUP | 11 | 2 | 1 | 8 | 33:48 | 5 |
12. | PFC Kodymka SUP A | 11 | 2 | 1 | 8 | 17:40 | 5 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
St 7.9.16 | 19:30, 20:45 | TEMPO | Blesk VK SUP |
Pá 9.9.16 | 18:00, 19:15 | P1 | Trops 1.SK SUP |
Po 12.9.16 | 18:30, 19:45 | HRAB3 | VV Vokra SV |
Po 12.9.16 | 19:00, 20:15 | DABLI | Berušky B |
So 24.9.16 | 11:15, 12:30 | KBELY | Kbelák FC SUP |
St 28.9.16 | 19:30, 20:45 | MIKU2 | Úderka Žižkov SUP |
So 1.10.16 | 10:00, 11:15 | KBELY | Kbelák FC SUP |
Ne 2.10.16 | 16:15, 17:30 | P2 | Tučňáci SUP B |
Po 3.10.16 | 18:30, 19:45 | HRAB2 | Berušky B |
St 5.10.16 | 18:30, 19:45 | HRAB2 | Stará Garda SUP |
Pá 7.10.16 | 18:00, 19:15 | P3 | Starci na chmelu SUP A |
Ne 9.10.16 | 12:30, 13:45 | HANSP | VV Vokra SV |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Petr Venhauer | Javorák plus | 26 |
2. | Lubomír Nešpor | Kbelák FC SUP | 15 |
3. | Pavel Prokop | Oblouci 81 AFC SUP | 12 |
4. | Václav Jebousek | Úderka Žižkov SUP | 11 |
5. | Ivo Lehovec | Blesk VK SUP | 10 |
6. | Milan Janča | Berušky B | 9 |
7. | Petr Hochmann | Sokol Vysočany SUP | 9 |
8. | Jiří Povýšil | Starci na chmelu SUP A | 9 |
9. | Pavel Maršálek | Domácí potřeby SUP | 9 |
10. | Radek Škarda | Trops 1.SK SUP | 8 |
11. | Tomáš Zmatlík | VV Vokra SV | 8 |
12. | Jiří Šmejc | Tučňáci SUP B | 8 |
13. | František Fencl | Blesk VK SUP | 8 |
14. | Jaromír Vydra | Damned CF SUP | 7 |
15. | Robert Zemánek | Berušky B | 7 |
16. | Stanislav Lehocký | Tučňáci SUP B | 7 |
17. | Tomáš Jaroš | Stará Garda SUP | 6 |
18. | Pavel Vrkoslav | VV Vokra SV | 6 |
19. | Robert Kreibich | Berušky B | 6 |
20. | Miroslav Hlavík | Oblouci 81 AFC SUP | 6 |