Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 23.6.16 | 19:30 | MIKU3 | Tyran Saens 1.FC VET A Kings of Kent | 11. | 6:3 |
Čt 23.6.16 | 19:30 | MIKU1 | Damned CF Klokan club Perón V | 11. | 0:6 k. |
Čt 23.6.16 | 19:30 | CESMI | Vojenské lesy VET Kuřátka FC | 11. | 5:7 |
Čt 23.6.16 | 19:30 | MIKU4 | Traktor humus VET A Bakera VET | 11. | 2:5 |
Čt 23.6.16 | 19:30 | MIKU2 | Rokoska VET B Úderka Žižkov | 11. | 4:1 |
Čt 23.6.16 | 19:15 | ZAK | Santa Tranta VET Defect | 11. | 1:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan club Perón V | 11 | 11 | 0 | 0 | 92:16 | 22 |
2. | Defect | 11 | 9 | 0 | 2 | 55:28 | 18 |
3. | Traktor humus VET A | 11 | 7 | 1 | 3 | 41:33 | 15 |
4. | Santa Tranta VET | 11 | 7 | 0 | 4 | 48:38 | 14 |
5. | Vojenské lesy VET | 11 | 6 | 0 | 5 | 39:30 | 12 |
6. | Tyran Saens 1.FC VET A | 11 | 5 | 0 | 6 | 40:42 | 10 |
7. | Kuřátka FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 37:50 | 10 |
8. | Damned CF | 11 | 5 | 0 | 6 | 34:49 | 10 |
9. | Kings of Kent | 11 | 4 | 1 | 6 | 43:56 | 9 |
10. | Rokoska VET B | 11 | 3 | 1 | 7 | 25:38 | 7 |
11. | Bakera VET | 11 | 2 | 1 | 8 | 25:45 | 5 |
12. | Úderka Žižkov | 11 | 0 | 0 | 11 | 21:75 | 0 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 21.3.16 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | Rokoska VET B |
Po 21.3.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | ARIT | Úderka Žižkov |
St 23.3.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | Klokan club VET |
Po 28.3.16 | 15:00, 16:15 | KBELY | Damned CF |
Pá 8.4.16 | 18:00, 19:15 | P1 | Kings of Kent |
Ne 10.4.16 | 11:15, 12:30 | P1 | Defect |
St 13.4.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | Klokan club VET |
Čt 14.4.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | HOSTI | Tyran Saens 1.FC VET A |
Po 18.4.16 | 19:00, 20:15 | P3 | Damned CF |
Čt 28.4.16 | 17:30, 18:45 | KBELY | Santa Tranta VET |
Út 3.5.16 | 18:00 | SCBEC | Kings of Kent |
St 4.5.16 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | Bakera VET |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Petr Stupka | Santa Tranta VET | 17 |
2. | David Čejka | Santa Tranta VET | 16 |
3. | Václav Socher | Restaurace U Pecků VET | 15 |
4. | Karel Kristen | Restaurace U Pecků VET | 15 |
5. | Karel Kocian | Defect | 14 |
6. | Martin Bělina | Kings of Kent | 13 |
7. | Tomáš Panýrek | Santa Tranta VET | 12 |
8. | Viktor Dolista | Vojenské lesy VET | 11 |
9. | Tomáš Manhart | Klokan club VET | 11 |
10. | Michal Salák | Klokan club VET | 11 |
11. | Aleš Deré | Notorkros FK VET | 10 |
12. | Miloš Krch | Tyran Saens 1.FC VET A | 10 |
13. | David Kudrnáč | Traktor humus VET A | 10 |
14. | David Šefrna | Traktor humus VET A | 8 |
15. | Jan Moudřík | Kuřátka FC | 8 |
16. | Jan Tauš | Bakera VET | 8 |
17. | Radek Zlatník | Damned CF | 8 |
18. | Filip Turšner | Kings of Kent | 8 |
19. | Jindřich Dobřanský st. | Rokoska VET B | 7 |
20. | Martin Lafek | Klokan club VET | 7 |