Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 23.6.16 | 18:15 | MIKU1 | Stará Garda VET Mamba club V | 11. | 5:0 |
Čt 23.6.16 | 18:15 | MIKU4 | Šrot FC VET Gambrinus VH VET | 11. | 6:0 k. |
Čt 23.6.16 | 18:15 | HOSTI | Hertha ZMZ VET Zachovalí | 11. | 0:3 |
Čt 23.6.16 | 18:15 | MIKU2 | VSK MFF UK Praha VET A Inter Lotyšák VET A | 11. | 6:5 |
Čt 23.6.16 | 18:15 | MIKU3 | Anton aus Tirol Queen´s park club VET | 11. | 9:2 |
Čt 23.6.16 | 18:00 | ZAK | VV Vokra VV Dřevosprint SC | 11. | 6:0 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gambrinus VH VET | 11 | 9 | 1 | 1 | 51:12 | 19 |
2. | VV Vokra VV | 11 | 7 | 1 | 3 | 38:32 | 15 |
3. | Anton aus Tirol | 11 | 7 | 0 | 4 | 45:32 | 14 |
4. | Queen´s park club VET | 11 | 7 | 0 | 4 | 43:31 | 14 |
5. | Šrot FC VET | 11 | 6 | 1 | 4 | 51:30 | 13 |
6. | VSK MFF UK Praha VET A | 11 | 6 | 1 | 4 | 29:33 | 13 |
7. | Stará Garda VET | 11 | 5 | 1 | 5 | 30:29 | 11 |
8. | Zachovalí | 11 | 5 | 0 | 6 | 30:35 | 10 |
9. | Dřevosprint SC | 11 | 5 | 0 | 6 | 35:45 | 10 |
10. | Mamba club V | 11 | 2 | 3 | 6 | 14:32 | 7 |
11. | Hertha ZMZ VET | 11 | 2 | 0 | 9 | 17:37 | 4 |
12. | Inter Lotyšák VET A | 11 | 1 | 0 | 10 | 30:65 | 2 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 21.3.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | Gambrinus VH VET |
Út 22.3.16 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | Mamba club V |
Čt 24.3.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | Anton aus Tirol |
Ne 3.4.16 | 16:15, 17:30 | TEMPO | Inter Lotyšák VET A |
Po 4.4.16 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER2 | Queen´s park club VET |
Po 4.4.16 | 19:00, 20:15 | P1 | VSK MFF UK Praha VET A |
Po 4.4.16 | 19:00, 20:15 | P3 | Šrot FC VET |
Po 18.4.16 | 19:00, 20:15 | P1 | Stará Garda VET |
Út 19.4.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | Dřevosprint SC |
Po 25.4.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | HOSTI | Queen´s park club VET |
Po 25.4.16 | 19:00, 20:15 | P1 | Šrot FC VET |
Út 26.4.16 | 18:30, 19:45 | HRAB2 | VSK MFF UK Praha VET A |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Tomáš Hosnedl | Stará Garda VET | 16 |
2. | Petr Burget | Anton aus Tirol | 13 |
3. | Josef Med | Anton aus Tirol | 11 |
4. | Jan Malypetr | Inter Lotyšák VET A | 11 |
5. | Jiří Beznoska | Šrot FC VET | 10 |
6. | Luboš Souček | Dřevosprint SC | 10 |
7. | Jindřich Marhoul | Dřevosprint SC | 9 |
8. | Marek Adamec | Santa Tranta VET | 9 |
9. | Michal Rod | UTS Vršovice VET | 9 |
10. | Oldřich Šára | Inter Lotyšák VET A | 8 |
11. | Michal Bobysud | VV Vokra VV | 8 |
12. | Karel Janďourek | Anton aus Tirol | 7 |
13. | Pavel Zmatlík | VV Vokra VV | 7 |
14. | Ondřej Bláha | VV Vokra VV | 7 |
15. | Karel Hrubeš | Queen´s park club VET | 7 |
16. | Jan Kočí | Sananim Legends | 6 |
17. | Petr Voves | Stará Garda VET | 6 |
18. | Viktor Bobro | VSK MFF UK Praha VET A | 6 |
19. | Richard Klípa | Anton aus Tirol | 6 |
20. | Petr Příbramský | Zachovalí | 6 |