Rozpis pískání, 3. liga, skupina C

Viktoria Bítovská VET A

St 13.4. 18:15 Mikulova MIKU2
St 13.4. 19:30 Mikulova MIKU2
St 13.4. 20:45 Mikulova MIKU2
St 8.6. 18:15 Mikulova MIKU1
St 8.6. 19:30 Mikulova MIKU1
St 8.6. 20:45 Mikulova MIKU1

Kehar club VET

Čt 26.5. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 26.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 26.5. 20:45 Běchovice 2 BECH
Po 13.6. 18:15 Tempo FC TEMPO
Po 13.6. 19:30 Tempo FC TEMPO
Po 13.6. 20:45 Tempo FC TEMPO

Vršáci VET

Čt 28.4. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 28.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 28.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 16.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 16.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 16.5. 20:45 Hanspaulka HANSP

Tučňáci VET

Ne 10.4. 13:45 Pražačka P1
Ne 10.4. 15:00 Pražačka P1
Pa 27.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 27.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 27.5. 20:15 Záběhlice ZABEH

Don Giovanni VET

Ne 17.4. 13:45 Pražačka P2
Ne 17.4. 15:00 Pražačka P2
Út 31.5. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 31.5. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 31.5. 20:45 Litvínovská LITVI

Běchovičtí sršni A

Čt 7.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 7.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 7.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Čt 5.5. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 5.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 5.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Tyran Saens 1.FC VET B

Út 5.4. 18:30 Hrabákova HRAB3
Út 5.4. 19:45 Hrabákova HRAB3
Pa 29.4. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 29.4. 19:15 Zákostelní ZAK
Út 17.5. 18:30 Hrabákova HRAB3
Út 17.5. 19:45 Hrabákova HRAB3

Lisako A

St 6.4. 18:30 Hrabákova HRAB1
St 6.4. 19:45 Hrabákova HRAB1
St 27.4. 18:30 Hrabákova HRAB2
St 27.4. 19:45 Hrabákova HRAB2
Ne 5.6. 13:45 Pražačka P1
Ne 5.6. 15:00 Pražačka P1

Hell´s Old Boys

Po 28.3. 18:45 Pražačka P2
Po 28.3. 20:00 Pražačka P2
Po 18.4. 19:00 Motorlet MOTO3
Po 18.4. 20:15 Motorlet MOTO3
Po 6.6. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 6.6. 19:30 Čechie Smíchov CESMI

Indiana Team VET

St 18.5. 19:15 Zákostelní ZAK
St 18.5. 20:30 Zákostelní ZAK
Pa 10.6. 18:00 Pražačka P1
Pa 10.6. 19:15 Pražačka P1

Žalud United 1.PC VET

Po 21.3. 19:15 Štěrboholy STER2
Po 21.3. 20:30 Štěrboholy STER2
Pa 20.5. 18:00 Malešice Slavia MALES
Pa 20.5. 19:15 Malešice Slavia MALES
Po 13.6. 19:00 Motorlet MOTO3
Po 13.6. 20:15 Motorlet MOTO3

Notorkros FK VET

Po 2.5. 19:15 Štěrboholy STER1
Po 2.5. 20:30 Štěrboholy STER1
Po 23.5. 19:15 Štěrboholy STER2
Po 23.5. 20:30 Štěrboholy STER2