Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 22.6.16 | 19:30 | LITVI | Hell´s Old Boys Tyran Saens 1.FC VET B | 11. | 9:4 |
Pá 10.6.16 | 20:15 | ZABEH | Tyran Saens 1.FC VET B Don Giovanni VET | 10. | 11:8 |
Čt 2.6.16 | 19:00 | ZABEH | Tyran Saens 1.FC VET B Tučňáci VET | 9. | 5:3 |
Čt 26.5.16 | 19:00 | P1 | Viktoria Bítovská VET A Tyran Saens 1.FC VET B | 8. | 3:4 |
Pá 20.5.16 | 20:15 | ZABEH | Tyran Saens 1.FC VET B Vršáci VET | 7. | 4:7 |
St 11.5.16 | 20:45 | MIKU4 | Notorkros FK VET Tyran Saens 1.FC VET B | 6. | 13:1 |
Pá 6.5.16 | 18:00 | P2 | Tyran Saens 1.FC VET B Běchovičtí sršni A | 5. | 0:6 |
St 27.4.16 | 18:00 | ZAK | Žalud United 1.PC VET Tyran Saens 1.FC VET B | 4. | 7:8 |
Čt 14.4.16 | 18:15 | MIKU3 | Tyran Saens 1.FC VET B Lisako A | 3. | 2:7 |
Čt 7.4.16 | 19:30 | HOSTI | Kehar club VET Tyran Saens 1.FC VET B | 2. | 5:3 |
Pá 1.4.16 | 20:15 | ZABEH | Tyran Saens 1.FC VET B Indiana Team VET | 1. | 2:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vršáci VET | 11 | 9 | 1 | 1 | 57:23 | 19 |
2. | Běchovičtí sršni A | 11 | 6 | 3 | 2 | 56:18 | 15 |
3. | Notorkros FK VET | 11 | 7 | 0 | 4 | 59:31 | 14 |
4. | Hell´s Old Boys | 11 | 7 | 0 | 4 | 48:29 | 14 |
5. | Kehar club VET | 11 | 6 | 2 | 3 | 27:33 | 14 |
6. | Viktoria Bítovská VET A | 11 | 6 | 1 | 4 | 46:28 | 13 |
7. | Don Giovanni VET | 11 | 6 | 0 | 5 | 44:53 | 12 |
8. | Tyran Saens 1.FC VET B | 11 | 5 | 0 | 6 | 44:69 | 10 |
9. | Lisako A | 11 | 4 | 1 | 6 | 43:51 | 9 |
10. | Indiana Team VET | 11 | 3 | 1 | 7 | 26:35 | 7 |
11. | Žalud United 1.PC VET | 11 | 2 | 1 | 8 | 37:64 | 5 |
12. | Tučňáci VET | 11 | 0 | 0 | 11 | 10:63 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 5.4.16 | 18:30 | HRAB3 | Libeň SK A Sanitka AS (HL8C) |
Út 5.4.16 | 19:45 | HRAB3 | Čechie 12° SUP 1.FC RUM SUP (SVL2A) |
Pá 29.4.16 | 18:00 | ZAK | Pneuservis-Bartoušek Reage boys (HL5E) |
Pá 29.4.16 | 19:15 | ZAK | Řežem to United Scarface AC (HL2B) |
Út 17.5.16 | 18:30 | HRAB3 | Dynamit Vršovice GE Team (HL8C) |
Út 17.5.16 | 19:45 | HRAB3 | Radouč FC B Rokoska SUP (SVL2B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Brožka Jiří | 11 | 0 |
Feigel Vratislav | 11 | 0 |
Greshnyakov Sergey | 11 | 15 |
Nokd Hisham | 4 | 5 |
Novák Petr | 10 | 8 |
Plaček Josef | 11 | 10 |
Prosický Marek | 10 | 1 |
Škaloud Michal | 11 | 2 |
Skuček Josef | 9 | 2 |
Švejda Pavel | 1 | 0 |