Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 22.6.16 | 19:15 | STER1 | Indiana Team VET Viktoria Bítovská VET A | 11. | 0:6 k. |
Čt 9.6.16 | 19:00 | P1 | Viktoria Bítovská VET A Hell´s Old Boys | 10. | 4:1 |
Čt 2.6.16 | 19:00 | P1 | Don Giovanni VET Viktoria Bítovská VET A | 9. | 2:1 |
Čt 26.5.16 | 19:00 | P1 | Viktoria Bítovská VET A Tyran Saens 1.FC VET B | 8. | 3:4 |
Čt 19.5.16 | 19:00 | P1 | Viktoria Bítovská VET A Tučňáci VET | 7. | 8:2 |
St 11.5.16 | 18:15 | DEKAN | Vršáci VET Viktoria Bítovská VET A | 6. | 7:3 |
Čt 5.5.16 | 19:00 | P1 | Viktoria Bítovská VET A Notorkros FK VET | 5. | 5:3 |
St 27.4.16 | 20:30 | ZAK | Běchovičtí sršni A Viktoria Bítovská VET A | 4. | 1:1 |
Čt 14.4.16 | 19:00 | P1 | Viktoria Bítovská VET A Žalud United 1.PC VET | 3. | 10:0 |
Čt 7.4.16 | 18:15 | MIKU2 | Lisako A Viktoria Bítovská VET A | 2. | 2:4 |
Čt 31.3.16 | 19:00 | P1 | Viktoria Bítovská VET A Kehar club VET | 1. | 1:6 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vršáci VET | 11 | 9 | 1 | 1 | 57:23 | 19 |
2. | Běchovičtí sršni A | 11 | 6 | 3 | 2 | 56:18 | 15 |
3. | Notorkros FK VET | 11 | 7 | 0 | 4 | 59:31 | 14 |
4. | Hell´s Old Boys | 11 | 7 | 0 | 4 | 48:29 | 14 |
5. | Kehar club VET | 11 | 6 | 2 | 3 | 27:33 | 14 |
6. | Viktoria Bítovská VET A | 11 | 6 | 1 | 4 | 46:28 | 13 |
7. | Don Giovanni VET | 11 | 6 | 0 | 5 | 44:53 | 12 |
8. | Tyran Saens 1.FC VET B | 11 | 5 | 0 | 6 | 44:69 | 10 |
9. | Lisako A | 11 | 4 | 1 | 6 | 43:51 | 9 |
10. | Indiana Team VET | 11 | 3 | 1 | 7 | 26:35 | 7 |
11. | Žalud United 1.PC VET | 11 | 2 | 1 | 8 | 37:64 | 5 |
12. | Tučňáci VET | 11 | 0 | 0 | 11 | 10:63 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 13.4.16 | 18:15 | MIKU2 | Playboy team AC Hulla hulla FC (HL8G) |
St 13.4.16 | 19:30 | MIKU2 | Saens 1.FC A Pajzovna FC (HL3B) |
St 13.4.16 | 20:45 | MIKU2 | STS Chvojkovice - Brod Ramutant CF (HL4C) |
St 8.6.16 | 18:15 | MIKU1 | Blok D Rumburaci A (HL8G) |
St 8.6.16 | 19:30 | MIKU1 | Lucián FC A Sparta Pankrác (HL1A) |
St 8.6.16 | 20:45 | MIKU1 | Fešáci ve vatě Gladiators Beroun (HL3B) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Ditter Jiří | 7 | 5 |
Fiala Jiří | 6 | 1 |
Hlavín Jiří | 9 | 0 |
Hlubuček Robert | 10 | 6 |
Kašpar Luboš | 1 | 0 |
Kejzlar Milan | 7 | 5 |
Kreuzer Jan | 6 | 1 |
Peklanský Lubomír | 10 | 15 |
Petřina Libor | 8 | 0 |
Petřina Martin | 5 | 0 |
Pozníček Petr | 8 | 3 |
Řezníček Luboš | 10 | 4 |