Po 16.5.16 18:15 HANSP Flamengo CR VET Kapacity FC   (VL3A)
Po 16.5.16 19:30 HANSP Flamengo FC SUP Kbelák FC SUP   (SVL2A)
Po 16.5.16 20:45 HANSP Weekend Warriors FC Rošambo   (HL8A)

22. 6. 16 19:15 STER2 Kehar club VET Vršáci VET 11. 0:7 (0:3)
Petr Hanzl – Stanislav Barák, Jaroslav Číhal, Tomáš Doležal, Jan Dupač, Pavel Hrubeš, Jakub Krijt, Jan Lepša, Martin Rieger vs Patrik Parikrupa – Dušan Dedera, Pavel Dík, Zdeněk Grůša st., Lukáš Hůlka, Michal Janoška, Petr Ježek, Vladislav Loskot, JIří Parýzek, Marian Skrip
27., 60. Vladislav Loskot
35. Pavel Dík
39., 58. Lukáš Hůlka
8. 6. 16 19:30 DEKAN Vršáci VET Indiana Team VET 10. 4:3 (3:1)
První půle v rukou domácích, ve druhé se to otočilo a do hry se dostali hosté. V 55. minutě rozhodl hráč domácích o výhře. Petr Jambor
Vršáci VET Indiana Team VET
Patrik Parikrupa – Dušan Dedera, Pavel Dík, Zdeněk Grůša st., Lukáš Hůlka, Michal Janoška, Vladislav Loskot, JIří Parýzek, Marian Skrip vs Jiří Zach – Jaroslav Krčílek, Martin Litera, Ladislav Neumar, Milan Nový, Zdeněk Plzák
6., 55. Pavel Dík
9. Dušan Dedera
27. Vladislav Loskot
30. Martin Litera
36. Ladislav Neumar
40. OG
3. 6. 16 19:15 ZAK Hell´s Old Boys Vršáci VET 9. 2:1 (1:0)
Domácí zaskočili favorita důraznější hrou v osobních soubojích a zaslouženě zvítězili.
Hell´s Old Boys Vršáci VET
Tomáš Růžička – Stanislav Bureš, Jan Hruška, Zdeněk Janoušek, Peter Nemeshegyi, Miroslav Nykl, David Tonka vs Patrik Parikrupa – Dušan Dedera, Pavel Dík, Zdeněk Grůša st., Lukáš Hůlka, Michal Janoška, Vladislav Loskot, JIří Parýzek, Marian Skrip
4. Tomáš Růžička
50. Stanislav Bureš
33. Lukáš Hůlka
25. 5. 16 18:15 DEKAN Vršáci VET Don Giovanni VET 8. 6:0 k.
Hosté se z utkání omluvili.
20. 5. 16 20:15 ZABEH Tyran Saens 1.FC VET B Vršáci VET 7. 4:7 (2:3)
Pohledné bojovné utkání, ve kterém zaslouženě zvítězili lepší hosté. Vostatek
Tyran Saens 1.FC VET B Vršáci VET
Vratislav Feigel – Jiří Brožka, Sergey Greshnyakov, Petr Novák, Josef Plaček, Marek Prosický, Michal Škaloud, Josef Skuček vs Patrik Parikrupa – Dušan Dedera, Pavel Dík, Lubor Fialka, Zdeněk Grůša st., Michal Janoška, Petr Ježek, Vladislav Loskot, JIří Parýzek
56. JIří Parýzek
11. 5. 16 18:15 DEKAN Vršáci VET Viktoria Bítovská VET A 6. 7:3 (3:2)
Vcelku vyrovnané utkání, kdy za domácí skvěle zachytal brankář. Až v závěru domácí svého soupeře zlomili a zvýraznili své vítězství.
Vršáci VET Viktoria Bítovská VET A
Patrik Parikrupa – Dušan Dedera, Pavel Dík, Zdeněk Grůša st., Lukáš Hůlka, Michal Janoška, Petr Ježek, Vladislav Loskot, JIří Parýzek, Marian Skrip vs Jiří Hlavín – Jiří Ditter, Jiří Fiala, Robert Hlubuček, Milan Kejzlar, Lubomír Peklanský, Libor Petřina, Martin Petřina, Luboš Řezníček
37. Milan Kejzlar
4. 5. 16 18:15 DEKAN Vršáci VET Tučňáci VET 5. 8:0 (4:0)
Vršáci jednoznačně dominovali i přes snahu Tučňáků. Hezký fotbal. Jakub Vindiš
Vršáci VET Tučňáci VET
Patrik Parikrupa – Pavel Dík, Lubor Fialka, Zdeněk Grůša st., Lukáš Hůlka, Michal Janoška, Petr Ježek, JIří Parýzek, Marian Skrip vs Tomáš Kutal – Martin Balík, Jaroslav Dvořák, Vlastimil Hrdlička, Ivan Kutal, Jiří Mach
4., 17. Lubor Fialka
5., 51., 58. Michal Janoška
21., 55. Petr Ježek
37. JIří Parýzek
27. 4. 16 20:45 MIKU1 Notorkros FK VET Vršáci VET 4. 4:6 (2:3)
Velice nervózní a vyhecované utkání. Zvláště Vršáci byli agresivní při hře, i když celé utkání vedli díky brzo vstřelené brance a domácí stále jen dotahovali. Nakonec asi i zaslouženě hosté uhájili výhru. Jan Lomáz, Martin Čechovič
Notorkros FK VET Vršáci VET
Jaroslav Bázler – Štěpán Brabec, Aleš Dostál, Petr Jirgl, Josef Kostka, Ladislav Vizvári, Petr Vlasák vs Patrik Parikrupa – Dušan Dedera, Pavel Dík, Zdeněk Grůša st., Lukáš Hůlka, Michal Janoška, Petr Ježek, Vladislav Loskot, Marian Skrip
52. Michal Janoška
13. 4. 16 18:15 DEKAN Vršáci VET Běchovičtí sršni A 3. 3:1 (0:1)
V první půli byli hosté lepším týmem a zaslouženě vedli. Ve druhé půli však domácí převzali otěže utkání a zaslouženě otočili výsledek ve svůj prospěch. Jakub Trcka, Pavel Kopřivík
Vršáci VET Běchovičtí sršni A
Patrik Parikrupa – Dušan Dedera, Pavel Dík, Zdeněk Grůša st., Lukáš Hůlka, Michal Janoška, Petr Ježek, Vladislav Loskot, JIří Parýzek, Marian Skrip vs Libor Šmída – Tomáš Černoch, Pavel Kabourek, Lukáš Koudelka, Martin Motyčka, Radek Taške, Pavel Vokoun, Petr Vondráček
45. OG
54. Dušan Dedera
60. Pavel Dík
24 Dušan Dedera
31 Zdeněk Grůša st.
9. Petr Vondráček 9. Libor Šmída
6. 4. 16 18:00 ZAK Žalud United 1.PC VET Vršáci VET 2. 2:4 (1:1)
První půle byla vyrovnaná a ve druhé půli se více prosadili Vršáci.
Žalud United 1.PC VET Vršáci VET
Roman Neužil – Lukáš Brávek, Karel Fiala, Petr Fröhlich, Jakub Kosík, Martin Kucmocht, Jiří Sedláček, Jan Šobr vs Patrik Parikrupa – Dušan Dedera, Pavel Dík, Zdeněk Grůša st., Lukáš Hůlka, Michal Janoška, Petr Ježek, Vladislav Loskot, JIří Parýzek, Marian Skrip
28. Martin Kucmocht
41. Jiří Sedláček
9., 59. Dušan Dedera
35. Lukáš Hůlka
39. Pavel Dík
30. 3. 16 18:15 DEKAN Vršáci VET Lisako A 1. 4:4 (1:3)
V prvním poločase hosté se ujali vedení. V druhém poločase se domácí mocně zvedli a díky Hůlkovi a hlavně brankáři domácích, který je neskutečně podržel. Dominik Petr
Vršáci VET Lisako A
Patrik Parikrupa – Pavel Dík, Lubor Fialka, Zdeněk Grůša st., Lukáš Hůlka, Michal Janoška, Petr Ježek, JIří Parýzek vs Jiří Žďárský – Robert Cába, Josef Herman, David Kuneš, Josef Matějka, Václav Odvárka, Daniel Rantoš, Emil Stach, Jiří Vítek