Rozpis pískání, 1. liga, skupina A

Javorák

Po 26.9. 19:00 Pražačka P1
Po 26.9. 20:15 Pražačka P1
Út 15.11. 19:00 Pražačka P3
Út 15.11. 20:15 Pražačka P3

Traktor humus VET A

Po 19.9. 17:00 Děkanka DEKAN
Po 19.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 1.11. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 1.11. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 1.11. 20:45 Mikulova MIKU3

Rokoska VET B

St 2.11. 18:00 Štěrboholy STER3
St 2.11. 19:15 Štěrboholy STER3
St 2.11. 20:30 Štěrboholy STER3
Čt 24.11. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 24.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 24.11. 20:15 Záběhlice ZABEH

Klokan club Perón V

Čt 15.9. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 15.9. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 15.9. 20:45 Mikulova MIKU4
Út 20.9. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 20.9. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 20.9. 20:45 Mikulova MIKU4

Gambrinus VH VET

Po 12.9. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 12.9. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 12.9. 20:45 Mikulova MIKU1
Po 3.10. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 3.10. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 3.10. 20:45 Mikulova MIKU1

Tyran Saens 1.FC VET A

Čt 1.9. 17:00 Zákostelní ZAK
Čt 1.9. 18:15 Zákostelní ZAK
Čt 1.9. 19:30 Zákostelní ZAK
Čt 17.11. 18:15 Mikulova MIKU2
Čt 17.11. 19:30 Mikulova MIKU2
Čt 17.11. 20:45 Mikulova MIKU2

Defect

Po 5.9. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 5.9. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Po 5.9. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
St 30.11. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 30.11. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 30.11. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Damned CF

Po 5.9. 19:00 Pražačka P3
Po 5.9. 20:15 Pražačka P3
Čt 3.11. 19:00 Motorlet MOTO2
Čt 3.11. 20:15 Motorlet MOTO2
St 23.11. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 23.11. 19:30 Běchovice 2 BECH

Santa Tranta VET

Ne 2.10. 15:00 Kbely Spartak KBELY
Ne 2.10. 16:15 Kbely Spartak KBELY
Ne 16.10. 15:00 Kbely Spartak KBELY
Ne 16.10. 16:15 Kbely Spartak KBELY
Ne 23.10. 15:00 Kbely Spartak KBELY
Ne 23.10. 16:15 Kbely Spartak KBELY

Vojenské lesy VET

Ne 2.10. 16:15 Mikulova MIKU4
Ne 2.10. 17:30 Mikulova MIKU4
Čt 20.10. 19:30 Zákostelní ZAK
Čt 20.10. 20:45 Zákostelní ZAK
Čt 10.11. 19:00 Pražačka P2
Čt 10.11. 20:15 Pražačka P2

Kings of Kent

Čt 8.9. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 8.9. 20:30 Tempo FC TEMPO
Čt 3.11. 19:00 Pražačka P2
Čt 3.11. 20:15 Pražačka P2
Čt 24.11. 19:00 Pražačka P2
Čt 24.11. 20:15 Pražačka P2

Kuřátka FC

St 2.11. 19:00 Pražačka P3
St 2.11. 20:15 Pražačka P3
Út 15.11. 18:15 Aritma ARIT
Út 15.11. 19:30 Aritma ARIT
Po 5.12. 19:00 Motorlet MOTO1
Po 5.12. 20:15 Motorlet MOTO1