Rozpis pískání, 1. liga, skupina A

Javorák

St 30.3. 18:15 Mikulova MIKU1
St 30.3. 19:30 Mikulova MIKU1
St 30.3. 20:45 Mikulova MIKU1
Po 16.5. 18:00 Malešice Slavia MALES
Po 16.5. 19:15 Malešice Slavia MALES
Po 16.5. 20:30 Malešice Slavia MALES

Traktor humus VET A

Čt 26.5. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 26.5. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 26.5. 20:45 Mikulova MIKU1
Po 13.6. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 13.6. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 13.6. 20:45 Mikulova MIKU3

Rokoska VET B

Po 21.3. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 21.3. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 21.3. 20:15 Záběhlice ZABEH
Čt 2.6. 18:00 Malešice Slavia MALES
Čt 2.6. 19:15 Malešice Slavia MALES
Čt 2.6. 20:30 Malešice Slavia MALES

Klokan club Perón V

St 23.3. 18:15 Mikulova MIKU3
St 23.3. 19:30 Mikulova MIKU3
St 23.3. 20:45 Mikulova MIKU3
St 13.4. 18:15 Mikulova MIKU3
St 13.4. 19:30 Mikulova MIKU3
St 13.4. 20:45 Mikulova MIKU3

Gambrinus VH VET

Po 21.3. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 21.3. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 21.3. 20:45 Mikulova MIKU1
Po 2.5. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 2.5. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 2.5. 20:45 Mikulova MIKU1

Tyran Saens 1.FC VET A

Čt 14.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 14.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 14.4. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Ne 8.5. 16:15 Mikulova MIKU2
Ne 8.5. 17:30 Mikulova MIKU2

Defect

Ne 10.4. 11:15 Pražačka P1
Ne 10.4. 12:30 Pražačka P1
St 4.5. 18:15 Mikulova MIKU4
St 4.5. 19:30 Mikulova MIKU4
St 4.5. 20:45 Mikulova MIKU4

Damned CF

Po 28.3. 15:00 Kbely Spartak KBELY
Po 28.3. 16:15 Kbely Spartak KBELY
Po 18.4. 19:00 Pražačka P3
Po 18.4. 20:15 Pražačka P3
Čt 9.6. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 9.6. 20:45 Děkanka DEKAN

Santa Tranta VET

Čt 28.4. 17:30 Kbely Spartak KBELY
Čt 28.4. 18:45 Kbely Spartak KBELY
Čt 5.5. 17:30 Kbely Spartak KBELY
Čt 5.5. 18:45 Kbely Spartak KBELY
Čt 12.5. 17:30 Kbely Spartak KBELY
Čt 12.5. 18:45 Kbely Spartak KBELY

Vojenské lesy VET

Út 10.5. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 10.5. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 10.5. 20:45 Mikulova MIKU3
Út 24.5. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 24.5. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 24.5. 20:45 Mikulova MIKU3

Kings of Kent

Pa 8.4. 18:00 Pražačka P1
Pa 8.4. 19:15 Pražačka P1
Út 3.5. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 2.6. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 2.6. 20:45 Běchovice 2 BECH

Kuřátka FC

St 18.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 18.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 23.5. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 23.5. 20:45 Mikulova MIKU2
Pa 10.6. 18:00 Pražačka P2
Pa 10.6. 19:15 Pražačka P2