Čt 13.10.16 20:45 MIKU4 Křídla Ďáblic VET A Monočlánek FC VET 6. 3:0
Čt 6.10.16 18:15 MIKU4 Monočlánek FC VET FC Střešovice 5. 1:0
Čt 29.9.16 20:45 ARIT Hojivý typy Monočlánek FC VET 4. 0:1
Čt 22.9.16 20:45 MIKU4 Monočlánek FC VET Sklenářka S.G. 3. 1:2
Čt 15.9.16 19:00 MOTO1 Indiana Team VET Monočlánek FC VET 2. 1:2
Čt 1.9.16 18:15 MIKU2 Monočlánek FC VET Ministerstvo obrany VET 1. 7:4

3. Křídla Ďáblic VET A 11 7 1 3 43:14 15
4. TBC Lachtan VET 11 7 1 3 40:32 15
5. FC Střešovice 11 6 2 3 39:32 14
6. Indiana Team VET 11 6 1 4 45:18 13
7. Ministerstvo obrany VET 11 4 1 6 33:38 9
8. Rumové pralinky VET 11 4 0 7 36:38 8
9. Jetoma FC 11 3 2 6 22:54 8
10. Hojivý typy 11 3 1 7 33:48 7
11. Blizzard ZM VET 11 2 1 8 23:58 5
12. Vibromax 1985 juniorka 11 2 1 8 21:67 -1

Út 13.9.16 18:15 ARIT Dvacítka Gambrinus VH   (HL7B)
Út 13.9.16 19:30 ARIT Viktorčin smích Literpool United   (HL7B)
Út 13.9.16 20:45 ARIT Viktoria Bítovská A Gekad   (HL7B)
Po 17.10.16 18:00 STER2 Válcovna plechu FC Horno Porno   (HL8H)
Po 17.10.16 19:15 STER2 A.Č.A.B. FC Manchlastr FC   (HL7A)
Po 17.10.16 20:30 STER2 Squadra Azzurra Pivní pohoda AC   (HL7G)

1. 12. 16 20:15 MIKU1 Rumové pralinky VET Monočlánek FC VET 11. 0:3 (0:3)
Hosté byli mírně aktivnějším týmem a v první půli si vypracovali tříbrankový náskok, který ve druhé půli s přehledem hlídali a zaslouženě vyhráli.
Rumové pralinky VET Monočlánek FC VET
Pavel Kohout – Dušan Cendelín, Sergiy Dovbak, Farid Hanafi, Martin Hejna, Robert Václavík, Jiří Zima vs Milan Kosina – Robert Kunc, Ladislav Ruňanin, Petr Sedlmajer, Petr Šťáva, Jiří Sudek, Petr Urbanczyk
2. Ladislav Ruňanin
15., 20. Petr Urbanczyk
17. 11. 16 18:15 MIKU3 Monočlánek FC VET Vibromax 1985 juniorka 10. 9:1 (6:1)
Domácí byli proti oslabeným hostům hladoví po gólech a stříleli jeden za druhým, přesto jim ke konci došly síly.
Monočlánek FC VET Vibromax 1985 juniorka
Milan Kosina – Stanislav Doležal, Milan Janda, Tomáš Konopka, Robert Kunc, Ladislav Ruňanin, Petr Sedlmajer, Petr Šťáva, Jiří Sudek, Petr Urbanczyk vs Jiří Mužíček – Petr Burian, Milan Höllge, Petr Koutník, Lubomír Štorek
10. Petr Koutník
10. 11. 16 19:15 SCBEC Jetoma FC Monočlánek FC VET 8. 2:6 (1:2)
Hosté byli po celé utkání jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Mohli vyhrát i větším rozdílem, kdyby proměnili všechny své šance.
Jetoma FC Monočlánek FC VET
Martin Votruba – Michal Bárta, Patrik Gregor, Gerard Kaiser, Jiří Pech, Miroslav Růžička, Jerzy Samiec vs Milan Kosina – Stanislav Doležal, Milan Janda, Tomáš Konopka, Robert Kunc, Ladislav Ruňanin, Petr Sedlmajer, Petr Šťáva, Jiří Sudek, Petr Urbanczyk
12. Gerard Kaiser
46. Jerzy Samiec
22., 35., 44., 50. Tomáš Konopka
27. Stanislav Doležal
37. Jiří Sudek
3. 11. 16 20:45 MIKU4 Monočlánek FC VET TBC Lachtan VET 9. 2:2 (1:2)
Vyrovnaný zápas, nerozhodnutý až do konce. Dělba bodů je spravedlivá. Michal Skala
Monočlánek FC VET TBC Lachtan VET
Milan Kosina – Stanislav Doležal, Milan Janda, Tomáš Konopka, Ladislav Ruňanin, Petr Sedlmajer, Petr Šťáva, Petr Urbanczyk vs Vladimír Mádr – Jiří Balla, Aleš Carmine, Jaroslav Hudec, Michal Krystín, Jiří Pavlík, Radek Pištora, Jan Vejmelka
17., 31. Tomáš Konopka 16. Jiří Balla
18. Jan Vejmelka
57. Jiří Balla
20. 10. 16 18:15 MIKU3 Monočlánek FC VET Blizzard ZM VET 7. 8:0 (3:0)
Monočlánek měl režii zápasu pevně ve svých rukou, soupeř mu však tuto roli značně usnadnil.
Monočlánek FC VET Blizzard ZM VET
Petr Urbanczyk – Stanislav Doležal, Milan Janda, Tomáš Konopka, Milan Kosina, Petr Sedlmajer, Petr Šťáva vs Roman Zvoníček – Vít Antoš, Milan Haramule, Pavel Libecajt, Václav Svědínek, Marek Tomsa, Jiří Vítek
4., 55. Tomáš Konopka
15. Milan Janda
16., 36., 41., 53. Petr Urbanczyk
48. Petr Šťáva
13. 10. 16 20:45 MIKU4 Křídla Ďáblic VET A Monočlánek FC VET 6. 3:0 (3:0)
Hosté od začátku uplakaní a také se to na jejich výkonu projevilo. Bohužel si asi neuvědomili, že nehrají basktetbal, kde rozhodčí píská každý kontakt s protihráčem a nechápou, kdy rozhodčí dává výhodu. Zasloužená výhra Ďáblic. Dufek
Křídla Ďáblic VET A Monočlánek FC VET
Jaroslav Svoboda – Jan Kehár, Rudolf Klinka, Pavel Lejhanec, Zlatko Olšiak, Richard Pohl, Karel Vesecký, Tomáš Voldán vs Milan Kosina – Stanislav Doležal, Milan Janda, Tomáš Konopka, Robert Kunc, Martin Ondrák, Ladislav Ruňanin, Petr Sedlmajer, Petr Šťáva, Jiří Sudek, Petr Urbanczyk
11. Zlatko Olšiak
20. Richard Pohl
26. Tomáš Voldán
6. 10. 16 18:15 MIKU4 Monočlánek FC VET FC Střešovice 5. 1:0 (0:0)
Velmi vyrovnané utkání rozhodla jediná branka domácího týmu.
Monočlánek FC VET FC Střešovice
Jiří Sudek – Stanislav Doležal, Milan Janda, Tomáš Konopka, Robert Kunc, Martin Ondrák, Ladislav Ruňanin, Petr Šťáva vs Josef ViktorinStanislav Bruder, Milan Cibík, Jozef Holiač, Jiří Lacina, Tomáš Otta, Vladimír Příbramský
52. Tomáš Konopka
29. 9. 16 20:45 ARIT Hojivý typy Monočlánek FC VET 4. 0:1 (0:1)
Utkání rozhodla jediná branka na straně domácího týmu. Libor Hruška, Jan Doležel
Hojivý typy Monočlánek FC VET
Jiří Borovička – Radek Bouša, Pavel Kakačka, Petr Křikava, Rudolf Rubáš, Tomislav Trunška, Ivo Uhlík vs Martin Ondrák – Tomáš Konopka, Milan Kosina, Ladislav Ruňanin, Petr Sedlmajer, Petr Šťáva, Petr Urbanczyk
55 Tomislav Trunška 1. Ladislav Ruňanin 55. Ladislav Ruňanin
22. 9. 16 20:45 MIKU4 Monočlánek FC VET Sklenářka S.G. 3. 1:2 (1:0)
V zápase rozhodla lepší Sklenářka zápas ve svůj prospěch v samém závěru.
Monočlánek FC VET Sklenářka S.G.
Milan Kosina – Stanislav Doležal, Robert Kunc, Ladislav Ruňanin, Petr Sedlmajer, Petr Šťáva, Petr Urbanczyk vs Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Petr Brejcha, Ivan Georgiev, Milan Korman, Vladimír Malý, Pavel Motl, Martin Rákosník, Michal Stejskal
10. Petr Urbanczyk 39. Petr Brejcha
59. Ivan Georgiev
15. 9. 16 19:00 MOTO1 Indiana Team VET Monočlánek FC VET 2. 1:2 (1:1)
Zajímavé utkání, které bylo po poločase vyrovnané. Ve druhé půli se hostům podařilo vstřelit rozhodující branku po chybě domácího brankáře. Košťál
Indiana Team VET Monočlánek FC VET
Zdeněk Plzák – Jaroslav Krčílek, Martin Litera, Ladislav Neumar, Tomáš Novák, Milan Nový, Miroslav Pechar vs Milan Kosina – Stanislav Doležal, Milan Janda, Tomáš Konopka, Robert Kunc, Martin Ondrák, Ladislav Ruňanin, Petr Sedlmajer, Petr Šťáva, Jiří Sudek, Petr Urbanczyk
6. Miroslav Pechar 6., 48. Tomáš Konopka
1. 9. 16 18:15 MIKU2 Monočlánek FC VET Ministerstvo obrany VET 1. 7:4 (5:2)
Pohodový zápas. Domácí postupně přidávali jeden gól za druhým, ale hosté se i přes chvíli hrozivě vypadající skóre nevzdali a bojovali až do závěrečného hvizdu, aby výsledek alespoň zkorigovali. Tomáš Vávra
Monočlánek FC VET Ministerstvo obrany VET
Petr Šťáva – Stanislav Doležal, Milan Janda, Tomáš Konopka, Robert Kunc, Martin Ondrák, Ladislav Ruňanin, Petr Sedlmajer, Petr Urbanczyk vs Jan Tajbl – Radim Černota, Pavel Chotaš, Tomáš Fuňka, Karel Hendrych, Martin Hendrych, Pavel Poláček, Marek Sobota