Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 1.12.16 | 20:15 | MIKU1 | Rumové pralinky VET Monočlánek FC VET | 11. | 0:3 |
Čt 17.11.16 | 20:30 | SCBEC | Jetoma FC Rumové pralinky VET | 10. | 5:1 |
Čt 3.11.16 | 19:15 | SCBEC | Rumové pralinky VET Blizzard ZM VET | 9. | 9:0 |
Čt 27.10.16 | 19:15 | SCBEC | Křídla Ďáblic VET A Rumové pralinky VET | 8. | 5:2 |
Čt 20.10.16 | 19:15 | SCBEC | Rumové pralinky VET FC Střešovice | 7. | 5:6 |
Čt 13.10.16 | 20:45 | ARIT | Hojivý typy Rumové pralinky VET | 6. | 6:0 k. |
Čt 6.10.16 | 19:15 | SCBEC | Rumové pralinky VET Sklenářka S.G. | 5. | 4:1 |
Čt 29.9.16 | 19:00 | MOTO1 | Indiana Team VET Rumové pralinky VET | 4. | 6:0 k. |
Čt 22.9.16 | 19:15 | SCBEC | Rumové pralinky VET Ministerstvo obrany VET | 3. | 1:3 |
Čt 15.9.16 | 19:15 | SCBEC | TBC Lachtan VET Rumové pralinky VET | 2. | 3:7 |
Čt 1.9.16 | 19:15 | SCBEC | Vibromax 1985 juniorka Rumové pralinky VET | 1. | 0:7 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Monočlánek FC VET | 11 | 8 | 1 | 2 | 40:15 | 17 |
2. | Sklenářka S.G. | 11 | 7 | 2 | 2 | 60:21 | 16 |
3. | Křídla Ďáblic VET A | 11 | 7 | 1 | 3 | 43:14 | 15 |
4. | TBC Lachtan VET | 11 | 7 | 1 | 3 | 40:32 | 15 |
5. | FC Střešovice | 11 | 6 | 2 | 3 | 39:32 | 14 |
6. | Indiana Team VET | 11 | 6 | 1 | 4 | 45:18 | 13 |
7. | Ministerstvo obrany VET | 11 | 4 | 1 | 6 | 33:38 | 9 |
8. | Rumové pralinky VET | 11 | 4 | 0 | 7 | 36:38 | 8 |
9. | Jetoma FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 22:54 | 8 |
10. | Hojivý typy | 11 | 3 | 1 | 7 | 33:48 | 7 |
11. | Blizzard ZM VET | 11 | 2 | 1 | 8 | 23:58 | 5 |
12. | Vibromax 1985 juniorka | 11 | 2 | 1 | 8 | 21:67 | -1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 28.9.16 | 19:30 | MIKU3 | Inter Ohradní Lucián FC A (HL2A) |
St 28.9.16 | 20:45 | MIKU3 | Tycho de Brahe SUP Traktor Humus SUP A (SVL3B) |
Pá 21.10.16 | 19:30 | HOSTI | Na zdraví p.Macháčka Viktoria Bítovská B (HL8J) |
Pá 21.10.16 | 20:45 | HOSTI | The Penguins 6:5 B Internazionale AC (HL2B) |
St 9.11.16 | 19:00 | P2 | Santovi Sobi Spirit bar FC B (HL5D) |
St 9.11.16 | 20:15 | P2 | Bakera VET Šrot FC VET (VL2B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Cendelín Dušan | 7 | 3 |
Dovbak Sergiy | 9 | 10 |
Hanafi Farid | 8 | 1 |
Hejna Martin | 5 | 4 |
Kohout Pavel | 9 | 0 |
Mazura Jaromír | 6 | 3 |
Václavík Robert | 9 | 4 |
Zima Jiří | 9 | 8 |