Rozpis pískání, 4. liga, skupina F

Old boys Bohemia Chips

Čt 1.9. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 1.9. 20:30 Tempo FC TEMPO
Ne 2.10. 15:00 Děkanka DEKAN
Ne 2.10. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 2.10. 17:30 Děkanka DEKAN

Kumpáni VET

St 12.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
St 12.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 12.10. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
St 2.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 2.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 2.11. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Běchovice VET

Ne 11.9. 17:30 Běchovice 2 BECH
Ne 11.9. 18:45 Běchovice 2 BECH
Ne 11.9. 20:00 Běchovice 2 BECH
Ne 18.9. 13:45 Běchovice 2 BECH
Ne 18.9. 15:00 Běchovice 2 BECH
Ne 18.9. 16:15 Běchovice 2 BECH

Maverick VET

Ne 4.9. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 4.9. 16:15 Tempo FC TEMPO
Ne 11.9. 13:45 Pražačka P2
Ne 11.9. 15:00 Pražačka P2
Ne 25.9. 15:00 Pražačka P2
Ne 25.9. 16:15 Pražačka P2

Real Prd VET

Ne 18.9. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 18.9. 20:00 Zákostelní ZAK
Ne 13.11. 12:30 Pražačka P3
Ne 13.11. 13:45 Pražačka P3
Ne 13.11. 15:00 Pražačka P3

Caroil VET

Ne 18.9. 16:15 Mikulova MIKU2
Ne 18.9. 17:30 Mikulova MIKU2
Ne 23.10. 16:15 Čechie Smíchov CESMI
Ne 23.10. 17:30 Čechie Smíchov CESMI
Ne 23.10. 18:45 Čechie Smíchov CESMI

Los Gigoalos VET

So 10.9. 11:15 Tempo FC TEMPO
So 10.9. 12:30 Tempo FC TEMPO
Ne 16.10. 08:45 Hanspaulka HANSP
Ne 16.10. 10:00 Hanspaulka HANSP
Ne 13.11. 08:45 Hanspaulka HANSP
Ne 13.11. 10:00 Hanspaulka HANSP

MoKo VET

St 7.9. 18:45 Bílá Hora BIHOR
St 7.9. 20:00 Bílá Hora BIHOR
Út 27.9. 18:30 Hrabákova HRAB2
Út 27.9. 19:45 Hrabákova HRAB2
St 16.11. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
St 16.11. 20:15 Stodůlky Sokol STOD

Poštmistři VET B

Ne 11.9. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 11.9. 20:00 Tempo FC TEMPO
Ne 23.10. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 23.10. 20:00 Zákostelní ZAK
St 23.11. 19:00 Meteor 8 METE1
St 23.11. 20:15 Meteor 8 METE1

Běchovičtí sršni B

Ne 4.9. 17:30 Běchovice SC SCBEC
Ne 4.9. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 4.9. 20:00 Běchovice SC SCBEC
Ne 11.9. 17:30 Běchovice SC SCBEC
Ne 11.9. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 11.9. 20:00 Běchovice SC SCBEC

Pirátská vodka

Ne 16.10. 15:00 Malešice AFK Slavia MALES
Ne 16.10. 16:15 Malešice AFK Slavia MALES
Čt 3.11. 19:00 Motorlet MOTO1
Čt 3.11. 20:15 Motorlet MOTO1
Po 21.11. 18:15 Litvínovská LITVI
Po 21.11. 19:30 Litvínovská LITVI