Rozpis pískání, 4. liga, skupina F

Old boys Bohemia Chips

Ne 8.5. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 8.5. 20:00 Děkanka DEKAN
So 4.6. 08:45 Zákostelní ZAK
So 4.6. 10:00 Zákostelní ZAK
Ne 26.6. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 26.6. 20:00 Tempo FC TEMPO

Kumpáni VET

Po 23.5. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 23.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 23.5. 20:45 Děkanka DEKAN
Čt 16.6. 18:00 Malešice Slavia MALES
Čt 16.6. 19:15 Malešice Slavia MALES
Čt 16.6. 20:30 Malešice Slavia MALES

Běchovice VET

Čt 14.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 14.4. 20:45 Běchovice 2 BECH
Út 10.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 10.5. 19:30 Hanspaulka HANSP

Maverick VET

Ne 3.4. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 3.4. 20:00 Mikulova MIKU4
So 21.5. 10:00 Záběhlice ZABEH
So 21.5. 11:15 Záběhlice ZABEH

Real Prd VET

So 9.4. 08:45 Děkanka DEKAN
So 9.4. 10:00 Děkanka DEKAN
Ne 8.5. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 8.5. 12:30 Stodůlky Sokol STOD
Ne 5.6. 11:15 Pražačka P1
Ne 5.6. 12:30 Pražačka P1

Caroil VET

Po 9.5. 19:00 Pražačka P3
Po 9.5. 20:15 Pražačka P3
Po 30.5. 19:00 Pražačka P1
Po 30.5. 20:15 Pražačka P1
Po 20.6. 19:00 Pražačka P1
Po 20.6. 20:15 Pražačka P1

Los Gigoalos VET

Po 4.4. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 4.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 27.4. 17:00 Děkanka DEKAN
St 27.4. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 19.5. 17:00 Děkanka DEKAN
Čt 19.5. 18:15 Děkanka DEKAN

MoKo VET

Ne 24.4. 11:15 Pražačka P1
Ne 24.4. 12:30 Pražačka P1
Čt 12.5. 19:00 Pražačka P2
Čt 12.5. 20:15 Pražačka P2
Čt 2.6. 19:00 Motorlet MOTO1
Čt 2.6. 20:15 Motorlet MOTO1

Poštmistři VET B

Po 28.3. 16:15 Pražačka P3
Po 28.3. 17:30 Pražačka P3
Po 16.5. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 16.5. 20:15 Ďáblice SK DABLI
Po 6.6. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 6.6. 19:30 Děkanka DEKAN

Běchovičtí sršni B

Čt 12.5. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 12.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 12.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Čt 26.5. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 26.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 26.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Pirátská vodka

Ne 1.5. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 1.5. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Po 16.5. 19:15 Štěrboholy STER1
Po 16.5. 20:30 Štěrboholy STER1
St 8.6. 18:30 Hrabákova HRAB3
St 8.6. 19:45 Hrabákova HRAB3